Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Cienista w Lublinie: W wypadku zginął kierowca vw

Utworzony przez as, 28 października 2011 r. o 08:08 Powrót do artykułu
"Do wypadku doszło o godzinie w nocy..." o co tu chodzi? Bardzo zastanawiająca godzina. Czy ktoś to czyta przed publikacją??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość wypadków na Lubelszczyźnie to kierowcy vw golfa. Pytam, kto jeździ golfami? Inteligentni inaczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdżę golfem kombi i jedyny wypadek miałam wtedy, kiedy wjechał we mnie jakiś baran Oplem corsą wymuszając piewrszeństwo przejazdu. Golfy i passaty polecam jak najbardziej - po wypadku nie miałam problemu z wymianą drzwi, a i przy innych awariach koszty nie są porażające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca golfa napisał:
Ja jeżdżę golfem kombi i jedyny wypadek miałam wtedy, kiedy wjechał we mnie jakiś baran Oplem corsą wymuszając piewrszeństwo przejazdu. Golfy i passaty polecam jak najbardziej - po wypadku nie miałam problemu z wymianą drzwi, a i przy innych awariach koszty nie są porażające.
Kobieta w golfie wygląda mało seksownie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Met: Bardzo jestem ciekawa skąd masz takie statystyki, dotyczące marek samochodów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrz w lusterko, Golfy są wszędzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ważna marka samochodu tylko DOŚWIADCZENIE i warunki na drodze, które na obecną porę roku będą coraz gorsze szczególnie wieczorem i nocą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panzerwagen Golf to jedno z lepszych aut. Niestety, brak umiejętności, niedostosowanie prędkości do warunków na drodze i sam stan dróg robią swoje. Z resztą tam jest niedaleko las... może coś mu z lasu wyskoczyło i próbował ominąć? Ale forumowi "wieszatiele" każdego kierowcę auta nielubianej przez siebie marki od czci i wiary odsądzą, choćby post mortem Pewnie jeżdżą jakimiś wynalazkami, częściej stojącymi w warsztacie niż będącymi na chodzie, lub MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę ul. Cienistą dość często. Miejsce, w którym doszło do wypadku jest nieoświetlone. Tylko pewien fragment Cienistej jest oświetlony, a na innych odcinkach w nocy jest bardzo ciemno. Do tego dochodzą piesi na poboczu (bo nie ma chodnika), rowerzyści czy przebiegające zwierzęta leśne. Moim zdaniem te dwa zakręty na Cienistej, w tym ten przy Grzybowej są niebezpieczne, zwłaszcza w nocy. Na pewno trzeba zdjąć nogę z gazu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby jechał z nalezytą prędkością to nic by się nie stało.w tym miejscu są strzałki ostrzegająceoostrym zakręcie. Chciał przykozaczyć i skończył jak kozak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[`] Marku spoczywaj w pokoju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek spoczywaj [*] za młodo i za szybko.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne:( (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów Zaczynają się "mądre" komentarze o prędkości i nieuwadze kierowcy! Skąd wiecie jak było i co się stało? Zginął młody człowiek! Trzeba współczuć i modlić się o To żeby nas to kiedyś nie spotkało !!! Spoczywaj w pokoju kolego! Będziemy pamiętać! (***)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...był młodym lekarzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gr napisał:
jakby jechał z nalezytą prędkością to nic by się nie stało.w tym miejscu są strzałki ostrzegająceoostrym zakręcie. Chciał przykozaczyć i skończył jak kozak.
Jak można pisać taki komentarz o osobie i sytuacji, której się nie zna??? Człowieku zastanów się zanim następnym razem napiszesz taką bzdurną i raniącą opinię...A jak nie wiesz co napisać, to nie pisz nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...