Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Filaretów. Koparka spadła do wąwozu

Utworzony przez ja xxxx, 4 listopada 2013 r. o 12:47 Powrót do artykułu
tylko stulcie mordy nie wymyslajce wlasnych historyjek blagam badzcie dorosli ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowity program, po wpisaniu numeru pokazuje gdzie znajduje się dana osoba. Świetna sprawa, już teraz nikt się nie ukryje :) http://tnij.us/znajdz-bliskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzymy kierowcy rajdowej koparki, która wpadła w poślizg szybkiego powrotu do zdrowia :) ciekawe ile miał jak wchodził w zakręt ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalna sprawa ... w poniedziałek ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzymy kierowcy rajdowej koparki, która wpadła w poślizg szybkiego powrotu do zdrowia :) ciekawe ile miał jak wchodził w zakręt ...
Tyle samo co ty IQ piszac ten post, czyli jakies 10!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" - Prace w rejonie wypadku zostały wstrzymane - mówi Karol Kieliszek z Urzędu Miasta. Na razie nie wiadomo czy zdarzenie nie opóźni zakończenia prac w tym miejscu."   ... do podniesienia i usunięcia koparki trzeba pewnie techniki tak skomplikowanej jak podniesienie wraku statku "Costa Concordia". Opóźnienie prac remontowych będzie przyjęte i rozgrzeszone. :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WP wprowadziła ciekawą usługę! Dzięki niej już teraz możesz namierzyć swojego znajomego. Wystarczy podać jego numer telefonu, a otrzymasz wiadomość, gdzie się znajduje. Oto link: http://lokalize.pl/v/qukr    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ty to nazywasz ciekawą usługą?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy tam nie pracuje firma KARYA, w której udziały miała kiedyś rodzina Andrzeja Pruszkowskiego i byłego prezesa portu lotniczego Grzegorza Muszyńskiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie jeszcze jak czuje się koparka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to bardzo dziwne zdarzenie, czy to czasem nie jest po to, żeby uzasadnić wniosek o przedłużenie terminu wykonania prac ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W akcji znicz nie wyłapali wszystkich nietrzeźwych to dzisiaj się dostało koparce :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz już wiem dlaczego dzisiaj robotnicy stali na wiadukcie zwróceni w tą stonę i robili zdjęcia/ kręcili filmiki :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dostosował prędkości do warunków na drodze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko stulcie mordy nie wymyslajce wlasnych historyjek blagam badzcie dorosli
  .... jesteśmy dorośli i rozumiemy, że przewrotka jednej zapyziałej maszyny spowoduje opóźnienie w remoncie całej ul. Filaretów, jednej z kluczowych arterii w 350-tysiecznym mieście.   Wicie, rozumicie. Oby żyło się lepiej. No to chlup.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kolego Zadziwiony  Młody zawsze zdziwiony. Zapraszam na budowe zobaczymy czy nie popuscisz w majtki jak bedziesz dzwigał kraweznik wazący 140 kg - przez dzien chłopaki stawiają 120szt.O emeryturze możesz zapomniec no chyba że na wóżku inwalidzkim. Reasumując chcesz sie wykazac to zapraszam zwykle takie lamusy moocne wgebie jak Ty wymiekają po 3 dniach pracy krecąc nosem że za 2000zł nie bedzie stać ich na pieluchy;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzednik ma rację - stulcie mordy kozaki cwaniaki szczekające zza komputera, o prawdziwym zyciu nie macie pojecia a kozakujecie że hej. Moim marzeniem jest zamknięcie forów internetowych pod artykułami żeby takie barany jak wy zostały sami ze swoją głupotą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dostosował prędkości do warunków na drodze...
hehe:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nosiło się teczki, trzeba nosić woreczki itp. Sam sobie jesteś winien i nie pal kozaka bo gdybyś matole skończył dobrą uczelnię siedziałbyś za te 2000 zł w zupełnie innym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do dźwigania krawężników i pracy na budowie to powiem tylko, że ja mam naprawdę ogromny szacunek dla ludzi, którzy w ten sposób pracują. I być może popuściłbym w majty, gdybym tak ciężko fizycznie pracował. Ja sam pracuję umysłowo i najczęściej nie widzę na oczy ze zmęczenia po 10 - 12 godzinach pracy. A zabierając głos w dyskusji miałem na myśli to, że przetargi są wygrywane z najniższą ceną i najkrótszym terminem realizacji, a potem pozostaje chwytanie się różnych sposobów, żeby się tylko z podpisanych ustaleń wyślizgać. Przykład to remont ul. Filaretów od Zana do Głębokiej, skręt w Głęboką, umorzenie kar w zamian za wcześniejsze zakończenie  inwestycji i setki innych przykladów na podobną politykę Urzędu Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...