Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Filaretów: Mężczyzna nie przeżył skoku z wiaduktu

Utworzony przez [*], 13 sierpnia 2010 r. o 11:08 Powrót do artykułu
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(*) i jeszcze jego matka to widziała ehhhh szkoda, ale jak ktoś ma ... w głowie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka. Ale cóż w tym mieście źle zarządzanym, nie ma perspektyw na życie i rozwój człowieka. Cały czas tylko jakieś festyny i imprezy kulturalne, na których bawią się tylko Ci co maja kasę i stabilną pracę(urzędasy wszelkiej maści).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby :ofiara "dobrobytu" Rostkowskiego?. Wspaniałego rozwoju Boniego ?.A może wrócił z Irlandii na zew Tuska ? Co by nie było...świeć Panie nad jego duszą chociaż wiem,że nie pochwalasz tego czynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla lubelskiej policji. Zgłoszenie dostali około 16 chłopak skoczył około 16.30. Z komisariatu przy rondzie Zana Filaretów do wiaduktu jest jakieś 300-400m i nie zdążyli dojechać przed skokiem. Korki czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Czyżby :ofiara "dobrobytu" Rostkowskiego?. Wspaniałego rozwoju Boniego ?.A może wrócił z Irlandii na zew Tuska ?Co by nie było...świeć Panie nad jego duszą chociaż wiem,że nie pochwalasz tego czynu.
I znów samobójstwo nie jest samobójstwem, tylko zaniedbaniem rządu. - Bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt -faktem,że liczba samobójstw po '89 roku rośnie w sposób lawinowy.Pora chyba zastanowić się -dlaczego?Ale rządzący bez względu na opcję polityczną mają to głęboko w d..ie.Typowo polski styl -"pieniadze za nic" czyli "czy się stoi czy się leży -dwa tysiące się należy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy wszyscy pier....Każde samobójstwo to wynik takich a nie innych rządów? Ja nikogo z nich nie bronię ale odzywa się w Was syndro OBROŃCÓW K.. A może był po prostu chory, może się czegoś naćpał, a może po prostu tak miało być. Dajcie spokój z tą polityką i zostawcie go w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolność mamy i demokrację a wy bronicie człowiekowi decydować o swoim życiu?? Hiporkyci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hjeronim napisał:
Gratulacje dla lubelskiej policji. Zgłoszenie dostali około 16 chłopak skoczył około 16.30. Z komisariatu przy rondzie Zana Filaretów do wiaduktu jest jakieś 300-400m i nie zdążyli dojechać przed skokiem. Korki czy co?
Gratulacje dla Twojego toku myslenia. Tacy jak Ty za wszelkie zlo tego swiata winic beda policje by rozladowac swoje flustracje i niepowodzenia. Oczywiscie wina policji jest, ze jakis mlody, nieszczesliwy czlowiek postanawia skonczyc z soba tak jak i wina policji bedzie to, ze jutro spadnie deszcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hjeronim napisał:
Gratulacje dla lubelskiej policji. Zgłoszenie dostali około 16 chłopak skoczył około 16.30. Z komisariatu przy rondzie Zana Filaretów do wiaduktu jest jakieś 300-400m i nie zdążyli dojechać przed skokiem. Korki czy co?
Tak, powinna przyjechać drogówka z komisariatu i wlepić mu mandat. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to po prostu "morda w kubeł".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I znów samobójstwo nie jest samobójstwem, tylko zaniedbaniem rządu. - Bez sensu.
Nie znam tej sytuacji ale znam wielu 25-cio latków i uwierz mi kolego, że spora część z nich jest życiowo w głębokiej d..ie. Są często w fatalnym stanie psychicznym wynikającym z braku stabilizacji materialnej, i co ważniejsze, perspektyw na nią. Tylko dzięki chorobliwej ambicji jestem w tej d..ie odrobinę płycej niż inni. Ten kraj nie jest dla nas przyjazny, a nie każdy może wyjechać do Norwegii czy skompletować prestiżowy kierunek studiów. W zdrowym społeczeństwie powinno być miejsce również dla jednostek przeciętnych. Kraj jest chory ale nikt nie chce go zdiagnozować i leczyć - toczy go nowotwór, a władza proponuje pyralginum vide.ostatnie podwyżki VAT. Wystartować w samodzielne życie w obecnej wschodniej Polsce jest diabelnie trudno. Tysiące rozgrywanych wewnętrznie dramatów jest efektem m.in. ZANIEDBAŃ w zarządzaniu tym krajem przez 2 ostatnie dekady. Nie widzisz związku? Jak na razie do Irlandii wciąż musimy latać - u nas je nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
Gratulacje dla Twojego toku myslenia. Tacy jak Ty za wszelkie zlo tego swiata winic beda policje by rozladowac swoje flustracje i niepowodzenia. Oczywiscie wina policji jest, ze jakis mlody, nieszczesliwy czlowiek postanawia skonczyc z soba tak jak i wina policji bedzie to, ze jutro spadnie deszcz.
czytaj ze zrozumieniem gość nie twierdzi ze winna jest policja tylko ze 400m przejechali w 30 min. -bo mająto w d..pie - wiem bo sam raz czy dw a czekałem na przyjazd "władzy" i nie trwało to 15 min. usprawiedliwienie zawsze to samo - bo duzo mają zgłoszeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
Gratulacje dla Twojego toku myslenia. Tacy jak Ty za wszelkie zlo tego swiata winic beda policje by rozladowac swoje flustracje i niepowodzenia. Oczywiscie wina policji jest, ze jakis mlody, nieszczesliwy czlowiek postanawia skonczyc z soba tak jak i wina policji bedzie to, ze jutro spadnie deszcz.
Dzieciaku, radzę po wakacjach przysiąść do nauki bo teraz na maturze sprawdzają taką umiejętność jak czytanie tekstu ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem że skoczył przez policję i że policja jest czemukolwiek winna. Napisałem że nie zdążyli dojechać w pół godziny, mimo że mieli do pokonania kilkaset metrów. Czytaj ze zrozumieniem, a potem komentuj. Sarkastyczny post pod adresem lubelskiej policji ma na celu zmotywowanie Panów policjantów do przyzna jak było naprawdę. Tak się składa że przejeżdżałem przez wiadukt około godziny 16.15 i widziałem jak policjanci bezradnie patrzyli na człowieka stojącego po drugiej stronie barierki. Tylko nie wiem dlaczego nie chcą się do tego przyznać i wypisują bzdury że ich tam nie było. Pozdrawiam i życzę Ci sukcesów w nauce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam mam 25 lat i to jest prawda, że w Lublinie nie ma żadnych perspektyw na rozwój dla człowieka po studiach nie ma pracy, a cieżko jest wyjsć na przysłowiowe ,,swoje"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlody dr napisał:
Nie znam tej sytuacji ale znam wielu 25-cio latków i uwierz mi kolego, że spora część z nich jest życiowo w głębokiej d..ie. Są często w fatalnym stanie psychicznym wynikającym z braku stabilizacji materialnej, i co ważniejsze, perspektyw na nią. Tylko dzięki chorobliwej ambicji jestem w tej d..ie odrobinę płycej niż inni. Ten kraj nie jest dla nas przyjazny, a nie każdy może wyjechać do Norwegii czy skompletować prestiżowy kierunek studiów. W zdrowym społeczeństwie powinno być miejsce również dla jednostek przeciętnych. Kraj jest chory ale nikt nie chce go zdiagnozować i leczyć - toczy go nowotwór, a władza proponuje pyralginum vide.ostatnie podwyżki VAT. Wystartować w samodzielne życie w obecnej wschodniej Polsce jest diabelnie trudno. Tysiące rozgrywanych wewnętrznie dramatów jest efektem m.in. ZANIEDBAŃ w zarządzaniu tym krajem przez 2 ostatnie dekady. Nie widzisz związku? Jak na razie do Irlandii wciąż musimy latać - u nas je nie ma.
Zgadzam się z Tobą. Dodam tylko,że cała ta rządząca elita dąży do najbogatszych tego świata. Większość polskiego społęczeństwa nie stać na stadiony płatne autostrady i inne zbytki, ludzie chcą stabilnej pracy i trochę odpoczynku w wakacje. Polsko wyhamuj daj ludzią odetchnąć nie męcz bezrobociem i podatkami!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko miękkie d*py się zabijają. Tchórz i tyle. Nie obchodzi mnie, czy źle jest w Lublinie czy dobrze, czy go dziewczyna rzuciła, czy ktoś zobaczył go w kompromitującej sytuacji. Z każdej sytuacji jest wyjście, zawsze i wszędzie. Nie zrozumiem nigdy samobójców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
quest napisał:
Tak, powinna przyjechać drogówka z komisariatu i wlepić mu mandat. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to po prostu "morda w kubeł". [/quote] [quote name='nnat' date='13 sierpień 2010 - 13:22 ' timestamp='1281698540' post='328986'] tylko miękkie d*py się zabijają. Tchórz i tyle. Nie obchodzi mnie, czy źle jest w Lublinie czy dobrze, czy go dziewczyna rzuciła, czy ktoś zobaczył go w kompromitującej sytuacji. Z każdej sytuacji jest wyjście, zawsze i wszędzie. Nie zrozumiem nigdy samobójców.
Czy jest tu jakiś moderator ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak on skoczyl ze sie zabił? przeciez ten wiadukt to nie 10 pietro . . . dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że tak się stało. Chłopak miał jeszcze całe życie przed sobą. Ten most to niebezpieczne miejsce. Czasami palą się tam znicze. To nie pierwszy wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...