Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciemnogród który wiecznie boi się tego co na zachodzie jest normą. Smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wam drodzy mieszkańcy pasuje oprócz kapliczek prezesa i kościółków? Hm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak palą byle czym w piecach to już im nie przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero argumentów mieszkańców ul Głuskiej za tym żeby spopielarnia w tym miejscu nie powstała.Bo w takiej spopielarni zwłok nie ma takiego komina jak w obozie na Majdanku,brak zanieczyszczenia środowiska i wód gruntowych i brak odoru przy spalaniu ludzkich zwłok.Ale nie bo nie nam sie to nie podoba i basta,i nikt w naszej najbliższej okolicy takiej spopielarni dudować nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro według was to takie eko i wszystko jest dobrze, to zaproponujcie budowe spalarni obok swoich domów. Już widzę jacy jesteście szczęśliwi, mówicie że to eko, że norma. Pierwsi w takiej sytuacji będziecie kłapać przeciw. Ale teraz łatwo jest wyzywać od ciemnogrodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hah czepacie się mieszkańców gminy, a tymczasem sami protestowaliście, żeby nie budować krematorium przy majdanku i poligonowej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie - zero merytorycznych argumentów. Ot zablokować dla zasady i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwko budowie spopielarni na Majdanku było lobby żydowskie nikt więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa spopielarni koło mnie na Lwowskiej?niech pomyśle?nie ma bardzo gdzie ale nawet jak by wydudowali to bym sie nie burzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję budowę spopielarni pod ratuszem razem z trzema planowanymi spalarniami odpadów. To będzie odpowiednie środowisko. Wszystko jest niezbędne i spalarnia odpadów i spalarnia ciał, ale nie w pobliżu ludzkich zabudowań!!!! i nie w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spalarnia zwlok jest - ale zwlok zwierzat na Sefczyka. I nikomu jakos to nie przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie pod blokiem kłada asfalt. Ja PROTESTUJĘ!!!!! Będą jeździły samochody i smrodziły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy sa zgodni, spopielarnia jest potrzebna. Trzeba wybudowac, lecz u wszystkich jest jeden warunek: tylko nie w mojej okolicy. To pytam się, karwasz kawka, to gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wszyscy sa zgodni, spopielarnia jest potrzebna. Trzeba wybudowac, lecz u wszystkich jest jeden warunek: tylko nie w mojej okolicy. To pytam się, karwasz kawka,  to gdzie?
Ludzie są niedouczeni, myślą że taka spopielarnia będzie wyglądać jak drugi Majdanek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w jakiej odległości wg nich? pewnie 20-30 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A autobusy MPK dojeżdżające do Głuskiej i Głuska już nie przeszkadzają? Nie hałasują i nie smrodzą? Wygodnisie zakichane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spopielarnia to nie elektrownia atomowa, cebulaki z Głuskiej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie miałbym nic przeciwko gdyby zbudowali takie cudo u mnie pod blokiem. Piszę zupełnie poważnie. Tym bardziej jeśli nie ma czegoś takiego w całym województwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba znać właścicieli zakładu kamieniarskiego a ja ich znam już obecną działalnością uniemożliwiają życie sąsiadom - piły które tną kamień pracują /najczęściej od godzin wieczornych do rannych przez całą noc/ przekraczając wszelkie normy hałasu ; przy cięciu wytwarzają tony pyłu kamiennego które pokrywają wszystko dookoła . Z sąsiadami nie liczą się zupełnie . pomiary hałasu są udokumentowane przez odpowiednie służby miejskie. na terenie tegoż zakładu wystawione zostały w odległości ok. 200 m od siebie trzy wierze telefoniczne Właściciel zakładu nie zamierza w żaden sposób ograniczyć swego negatywnego i bardzo uciążliwego oddziaływania na sąsiadów więc jeśli spopielarnia zwłok którą teraz sobie zaplanował będzie działała w podobny sposób dopełni całości . Zapraszam wszystkich którzy są za lokalizacją pod zakład - zobaczą tą,, świetną,,lokalizację. A Pani Hawryluk niech najpierw wytłumaczy się z tego jak traktuje sąsiadów swego obecnie działającego zakładu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest dość kontrowersyjna i nie można się temu dziwić. Porównywanie działania spopielarni do drogi, jak to było podane kilka komentarzy niżej, jest conajmniej niestosowne. Przy granicy gminy Głusk będą a przynajmniej tak się zapowiada, działać dwa krematoria. Z której strony zawieje, będzie coś się pojawiać. Filty będą działać ale jak to bywa w życiu, filtr może chwilowo nie zbierać pyłu bo miał awarię itp. Nie chciałbym aby na mojej działce znalazły się prochy jakiegoś dziadka lub babci. To tak trudno zrozumieć? Takie krematoria powinny powstawać z daleka od osiedli, na terenach niezabudowanych. Kolejna gorsząca sprawa to ze kiedy na majdanku miało powstać krematorium to sprzeciwili się żydzi z Ameryki i krematorium nie postawiono. Tutaj, kiedy protestują Polacy, olewa się nas. Kto w tym kraju rządzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...