Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po rozmiarach zniszczeń ewidentnie widać, że kierownca solidnie przekroczył ustawowe 5o km/h. To już kolejny wypadek na odcinku z pomiędzy ul. Mickiewicza i ul. Krańcowej. Wielu kierowców widząc prostą i szeroka ulice na tym odcinku mechanicznie dadaje gazu, Nie intereuje ich, że w pobliżu jest np. szkoła. Może czas na ustawienie na radaru?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest mozliwe ze jedną z przyczyn była np dziura na drodze? Pytam poważnie (nie po to by mnie od razu linczować )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem tamtędy już po 11-ej (ponad 2 godziny po zdarzeniu) i nadal pracowała dochodzeniówka, był też nadzór ruchu MPK. Niezależnie od pozostałych przyczyn wypadku uszkodzenia tego Mondeo jednoznacznie sugerują, że Kasha ma rację. 50 to on nie jechał. Ciekawe tylko, co wytrąciło ten nastoletni bolid z zaplanowanego toru ruchu. Mam kilka ciekawych typów: 1. dziury w nawierzchni (znów powyłaziły tam, chociaż dopiero dwa tygodnie temu łatano) 2. stan techniczny pojazdu (bo w Polsce drutuje się "żeby tylko jechał", a przegląd podbija "za flaszkę") 3. nieuwaga kierowcy (poza dość oczywistym przekroczeniem prędkości - wjechał w zatoczkę, ściął słup przystanku, walnął w murek i zatrzymał się dopiero na latarni na końcu zatoczki) 4. pieszy, który (co typowe w tamtym miejscu) "skracał sobie drogę od przystanku"? Macie jeszcze jakieś typy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan z brodą to policjant?? skad ma taką czapkę czy to służbowa ?????!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mam .Nie wziąłeś pod uwagę ,że ktoś wymusił na kierowcy gwałtowny manewr w wyniku którego zarzuciło pojazdem i stracił nad nim panowanie a prędkość miała tu dodatkowe znaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaskoczony napisał:
Ten Pan z brodą to policjant?? skad ma taką czapkę czy to służbowa ?????!!!!!
czapkę ma, jaką ma, nie jest mundurze bo jest dochodzeniowcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...