Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Kunickiego: Volkswagen staranował seata (zdjęcia)

Utworzony przez ja, 7 września 2009 r. o 11:29 Powrót do artykułu
Kurcze - nie mam zielonego - nie jadę... Co mnie obchodzi, czy inni stoją już na czerwonym, czy nie?? Panowie - jeszcze raz: ZIELONE - jadę CZERWONE - stoję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kunickiego ?? To jakąs pomyłka. Przecież to po modernizacji najlepsza i najbezpieczniejsza ulica w mieście. A tak na poważnie kiedy projektant i ten co to zatwierdzał zostaną z tej fuszerki rozliczeni ?? To jesty jedna z ważniejszych wylotówek z Nowego Lublina, a nie jakaś tam osiedlowa dróżka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie Panowie a barany tak jeżdżą! Nie wystarczy mieć zielone światło i jechać jak koń z klapkami na oczach,trzeba patrzeć co robią inni uczestnicy ruchu bo można trafić na idiotę lub pijanego-a życie ma się jedno!!!To zasada ograniczonego zaufania dzieki której przeżyłem w podobnej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę zagmatwany ten reportarz.Tam jest sygnalizacja świetlna (widać to dokładnie na zdjęciu),więc należało ustalić,kto miał pierwszeństwo czyloi ZIELONE ŚWIATŁO.Jeśłi sygnalkizacja była wyłaczona-należało w sprawozdaniu zaznaczyć.Należało również poinformować czytelników (skoro już się pisze jakieś opowiadanka),który samochód się przewrócił,który z kierowców znalazł się w szpitalu (jeśłi się o tym wspomniało w notatce). Kiedyś w sprzedaży był dla dzieci Świerszczyk i dla nnieco starszych Płomyczek.Inforemacje tam zawarte były bardziej precyzyjne niż w obecnym Dzienniku Wschodnim kontynuującym chlubne tradycje Sztandaru Ludu (chociaż wówczas wiadomości były przeważnie sprawdzone.A jeśli były niepomyślne dla władzy-wogóle temat był nie poruszany). Pozdrawiam rzetelnych dziennikarzy tej notatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...