Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Ligonia: 36-latka zamarzła w zaspie

Utworzony przez Gość, 30 grudnia 2010 r. o 17:36 Powrót do artykułu
Tania sensacja, to same kłamstwa. Liczę że po wyjaśnieniu tej sprawy osoba która to napisała przeprosi za te słowa. Aga była wspaniałą osobą i nie wierzę w to co zostało napisane. Ktoś przyczynił się do jej śmierci i wierzę że go znajdą i odpowie za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EMU napisał:
Towarzystwo, z którym piła powinno się poczuwać do winy. Dlaczego pozwolili jej samej iść do domu gdy była w takim stanie a w dodatku w mróz.
pomyśl kretynie zanim coś napiszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EMU napisał:
Towarzystwo, z którym piła powinno się poczuwać do winy. Dlaczego pozwolili jej samej iść do domu gdy była w takim stanie a w dodatku w mróz.
nie masz prawa osądzaą innych - widziałeś w jaki była stanie - nie - więc nie komentuj, wg ciebie pewnie każdy kto wypije piwo jest już alkoholikiem. Nie ma co wierzyć w to co wypisują w tym szmatławcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alfa napisał:
nie masz prawa osądzaą innych - widziałeś w jaki była stanie - nie - więc nie komentuj, wg ciebie pewnie każdy kto wypije piwo jest już alkoholikiem. Nie ma co wierzyć w to co wypisują w tym szmatławcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Nikt nie zwróci życia Adze.Była cudowną osobą,. Płaczę z bólu jak piszę była..Jej tragiczna śmierć zmieniła nasze życie.,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znałem tej kobiety i bardzo mi Jej szkoda, jak również Jej rodziny. Jednak pisanie o Niej, że nie była pijana a tylko pod wpływem jest trochę śmieszne jak na mój gust. Nikt po dwóch piwach czy lampkach wina nie kładzie się na zaspie i idzie spać. No chyba, że rzeczywiście była trzeźwa czy lekko podchmielona a przykładowo się poślizgnęła i uderzyła tracąc po tym przytomność w co wątpię . W każdym razie nie obrażając zmarłej skoro zasnęła w zaspie to musiała być pijana jak bela. Powtórzę: jak bela! Co nie czyni z Niej jeszcze alkoholiczki czego zresztą nikt tu jeszcze nie napisał a wiele osób zostało na forum za to zbesztanych. Podsumowując uważam, iż zmarła zapewne nie była alkoholiczką jednak w tym wypadku prawdopodobnie urżnęła się niekiepsko skoro przytuliła się do zaspy. Wiem że ci co znali Ją osobiście poczują się tym urażeni ale taki jest fakt! (no chyba że ma jakieś potłuczenia na głowie czy chociażby zwichniętą nogę od poślizgnięcia choć w drugim przypadku na trzeżwo raczej by nie zasnęła tylko wzywała pomocy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę nie wiem czemu służą takie komentarze i analizy domorosłych detektywów. Jeżeli nie znasz Człowieku szczegółów sprawy, to lepiej przemilcz. Chodzi o ludzkie życie, takie trywializowanie jest co najmniej nie na miejscu. I odrobinę wyobraźni: jakbyś się poczuł, gdyby to zdarzyło się Twojej matce, siostrze, córce?...Skąd w Tobie taka pewność, że to nie był wypadek? Sam się przytul do zaspy dowcipnisiu, może się ockniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Gosciu (tępy kiju)nikt nie zamarza pod wplywem alkoholu tylko kiedy jest sie naprawde nawalonym i nie róbcie świetoszki z kogos kto nią nie jest a i prostaku informacje ktore dostaja redaktorzy sa od policji i z pogotowia i na tej podstawie sa pisane artykuly.Gosciu (tępy kiju)jezeli tego nie wiesz to poprostu nie pisz bo jestes smieszny(a),jezeli cos piszecie to przemyslcie to bo nie jestescie lepsi, swojego nie widzicie tylko czyjeś prostaki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy z nas pije alkohol, bo jest on dla ludzi. A dlaczego nikt nie pomyśli, że mogła coś wypić, źle się poczuła i poszła do domu. Po drodze zasłabła, straciła przytomność... Czy tak ciężko zrozumieć, że może miała problemy ze zdrowiem i zasłabła? Znałem Agnieszkę i uważam, że była wspaniałą kobietą, kochającą życie i swoich bliskich. Razem z rodziną ubolewam nad tym co ją spotkało. Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą. Agnieszko, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZZ a moze ty jestes szmatławcem co?a ty widziales jak było?w du*** byłeś i gówno widziałes,zacznijcie myslec, to co piszą wynika z informacji dostarczonych od policji i chyba lepiej oni wiedza skoro tym sie zajmowali!nie piszcie takich bzdur bo jak sie czyta wasze komentarze to chce sie rzygac przemyslcie co piszecie,komputerowi masturbatorzy!swieci sie znalezli w du...e je.....ni myślicie ze jestescie wybrańcami bananowce!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z drugiej strony zbędne są też te wyzwiska, trzeba tez sie troche wczuc w sytuacje rodziny i znajomych. Gdyby o bliskiej mi osobie napisali ze byla pijana tez nie czulbym sie z tym dobrze. Pod wpływem alkoholu brzmi duzo lepiej choc to male przeklamanie faktow. Ale skoro kobieta nie byla alkoholiczka a tylko jej sie to przytrafilo to mozna ze wzgledu na szacunek do Niej i calego zdarzenia troche nagiac fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALFA co wy jej tak bronicie myslicie ze do nieba pojdziecie mocherowa armia bez jaj za co ma przepraszac osoba ktora to napisała?wy lepiej idzcie do swoich rodzicow zeby was przeprosili ze was spłodzili miekkim ch...m robione cioty nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzz napisał:
Ale z drugiej strony zbędne są też te wyzwiska, trzeba tez sie troche wczuc w sytuacje rodziny i znajomych. Gdyby o bliskiej mi osobie napisali ze byla pijana tez nie czulbym sie z tym dobrze. Pod wpływem alkoholu brzmi duzo lepiej choc to male przeklamanie faktow. Ale skoro kobieta nie byla alkoholiczka a tylko jej sie to przytrafilo to mozna ze wzgledu na szacunek do Niej i calego zdarzenia troche nagiac fakty.
o faktach to się dopiero dowiemy w najbliższych dniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Szanowny Gosciu (tępy kiju)nikt nie zamarza pod wplywem alkoholu tylko kiedy jest sie naprawde nawalonym i nie róbcie świetoszki z kogos kto nią nie jest a i prostaku informacje ktore dostaja redaktorzy sa od policji i z pogotowia i na tej podstawie sa pisane artykuly.Gosciu (tępy kiju)jezeli tego nie wiesz to poprostu nie pisz bo jestes smieszny(a),jezeli cos piszecie to przemyslcie to bo nie jestescie lepsi, swojego nie widzicie tylko czyjeś prostaki!!
Może i te pie***one dziennikarskie hieny dostają informację od policji i z pogotowia, ale już oni swoje pięć groszy wrzucają, że później z niewyjaśnionej tragedii wychodzi besztanie imienia zmarłej osoby, która z całą pewnością na to sobie nie zasłużyła. Ty 'jurek' idź się powieś albo utop zrobisz tym wyczynem bynajmniej jakiś pożytek, a i hieny będą miały temat na nowy nie mijający się z prawdą artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*** napisał:
Może i te pie***one dziennikarskie hieny dostają informację od policji i z pogotowia, ale już oni swoje pięć groszy wrzucają, że później z niewyjaśnionej tragedii wychodzi besztanie imienia zmarłej osoby, która z całą pewnością na to sobie nie zasłużyła. Ty 'jurek' idź się powieś albo utop zrobisz tym wyczynem bynajmniej jakiś pożytek, a i hieny będą miały temat na nowy nie mijający się z prawdą artykuł.
a ty "bynajmniej" sprawdz w slowniku co to znaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
ZZ a moze ty jestes szmatławcem co?a ty widziales jak było?w du*** byłeś i gówno widziałes,zacznijcie myslec, to co piszą wynika z informacji dostarczonych od policji i chyba lepiej oni wiedza skoro tym sie zajmowali!nie piszcie takich bzdur bo jak sie czyta wasze komentarze to chce sie rzygac przemyslcie co piszecie,komputerowi masturbatorzy!swieci sie znalezli w du...e je.....ni myślicie ze jestescie wybrańcami bananowce!!!!!!!!!!!
bardzo ambitny komentarz... i cóż za przemyślenia... policja? a co oni wiedzą, to tylko poszlaki, opinie bez potwierdzenia. Dlaczego nie wyjaśnili jakim cudem znalazła się w miejscu jej odnalezienia? Najprościej jest powiedzieć że była pod wpływem alkoholu i przez to zamarzła w zaspie. To że od kogoś czuć alkohol to jeszcze nic nie znaczy. To napewno nie był wypadek - ktoś przyczynił się do jej śmierci, a nie alkohol. ty sobie lepiej przemyśl co piszesz - tylko prosty człowiek nijakiego pochodzenia może zdobyć się na tak "wyszukane" słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROMAN BOSKI napisał:
ALFA co wy jej tak bronicie myslicie ze do nieba pojdziecie mocherowa armia bez jaj za co ma przepraszac osoba ktora to napisała?wy lepiej idzcie do swoich rodzicow zeby was przeprosili ze was spłodzili miekkim ch...m robione cioty nic więcej
to chyba ciebie rodzice powinni przeprosić Kobietą jestem więc jaj nie mam - nawet na lekcjach biologii tego uczą, już dzieci w przedszkolu o tym wiedzą. Jeżeli ktoś nie uczęszczał do szkoły to tego może nie wiedzieć.I to by wyjaśniało ten komentarz świadczący o braku jakiegokolwiek wykształcenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIĘKUJE TYM KTÓRZY BRONIĄ HONORU AGNIESZKI !!!! Wszystkich innych proszę o chwilę zastanowienia i postawienia się na miejscu rodziny, która jeśli będzie czytała wasze komentarze to tak jak mi teraz pęknie serce!!!! Przyczyny śmierci Agi nie są znane policja bada sprawę to nie jest tak jak pisze ta gazeta. Myślcie co chcecie tego wam nie zabronię ale PROSZĘ wasze jadowite komentarze i błyskotliwe tłumaczenia przyczyn śmierci zostawcie dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej odrazu zmieszac z błotem !!! co za ludzie cholera ,kobieta zmarła i zero szacunku -a na dodatek nie wierze że niekt nie widzaił jak leżała !! napewno tylko to właśnie takie lubelskie zasrane środowisko nie chce nigdy nikomu pomóc żadko się zdarza że ktos wyciągnie pomocna dłoń a nawet jak by się kobieta i napiła alkoholu to co to odrazu pijaczka?? każdyemu się zdarza -nie wolno tak oceniac,mój mąz jest diabetykiem i kiedys w zimie właśnie tak spadł mu cukier że zemdlał i upadł w zaspę na szczęscie jakos przemógł tą hiperglikemię i pomału doszedł do siebie to tylko widział tłum starych pieprzonych komunistów co stali nad nim i mówili że pijak leży ale nikt nie zastanowił się że mało nie umarł bo chory jest,wiem jacy tu ludzie mieszkają -kiedys mnie napadli złodzieje wieczorem ok 21 zaczeli mni eszarpac ,kopac chcieli mnie wciągną do samochodu ,krzyczałm ,błagałam ludzi o pomoc to to tylko uciekali i się gapili -cytuje jeden komentarz kobiety z dwomi męzczyznami chciałaś takie towarzystwo to masz narkomanko,i gapili się tylko w końcu jesden taksówkarz się zatrzymał i mi pomógł bi chyba by mnie zatłukli cholerne miasto i tyle nikt nie pomoże nikomu,pewnie jak by ktos kobiecie pomógł wcześniej to by żyła i tyle. a może dosypali jej cos do alkoholu ( o ile go spożywała i zależy jaka ilośc może wypiła dwa drinki i cos jej dosypali:) i zemdlała:(( szkoda współczuję rodzienie i znajomym nmaprawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
Najlepiej odrazu zmieszac z błotem !!! co za ludzie cholera ,kobieta zmarła i zero szacunku -a na dodatek nie wierze że niekt nie widzaił jak leżała !! napewno tylko to właśnie takie lubelskie zasrane środowisko nie chce nigdy nikomu pomóc żadko się zdarza że ktos wyciągnie pomocna dłoń a nawet jak by się kobieta i napiła alkoholu to co to odrazu pijaczka?? każdyemu się zdarza -nie wolno tak oceniac,mój mąz jest diabetykiem i kiedys w zimie właśnie tak spadł mu cukier że zemdlał i upadł w zaspę na szczęscie jakos przemógł tą hiperglikemię i pomału doszedł do siebie to tylko widział tłum starych pieprzonych komunistów co stali nad nim i mówili że pijak leży ale nikt nie zastanowił się że mało nie umarł bo chory jest,wiem jacy tu ludzie mieszkają -kiedys mnie napadli złodzieje wieczorem ok 21 zaczeli mni eszarpac ,kopac chcieli mnie wciągną do samochodu ,krzyczałm ,błagałam ludzi o pomoc to to tylko uciekali i się gapili -cytuje jeden komentarz kobiety z dwomi męzczyznami chciałaś takie towarzystwo to masz narkomanko,i gapili się tylko w końcu jesden taksówkarz się zatrzymał i mi pomógł bi chyba by mnie zatłukli cholerne miasto i tyle nikt nie pomoże nikomu,pewnie jak by ktos kobiecie pomógł wcześniej to by żyła i tyle. a może dosypali jej cos do alkoholu ( o ile go spożywała i zależy jaka ilośc może wypiła dwa drinki i cos jej dosypali:) i zemdlała:(( szkoda współczuję rodzienie i znajomym nmaprawdę
Dzieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...