Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już go poznałem i wysłelem maila policji Za wandalizm teraz odpowie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać dziadowi emeryturę! Gość z seata postawił tam gdzie mógł,to nie jego wina że nie ma miejsc parkingowych! Sam stawiam auto pod własnym domem na chodniku! bo gdzie mam postawić???
Postaw se na pustym łbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mu zabiorą całą emeryturę ... dziadowi jednemu. Skoro mu się nie podobało jak zaparkował to mógł zadzwonić na straż miejską, a nie niszczyć cudze mienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem kierowcą, mam pytanie: kto chciałby, żeby jakiś pan "Burak" zniszczył jego samochód? Tak zupełnie gratisowo? Pytanie za 100 pkt. Co to, piaskownica, dziecinada? Uważam dyskusję za zakończoną....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia nie broń jego i siebie...pewnie też tak stawiasz auto...czytaj gdzie popadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łamiący przepisy prawne nie powinien mieć możliwości powoływania się na ochronę prawną.
Dziecko zabrało z cudzego drzewa jabłko. Zobaczył to właściciel drzewa i zarąbał dziecko siekierą. Co się dzieje? Ano nic - bo dzięki jakże mądremu wymysłowi lucyphera ŁAMIĄCY PRZEPISY PRAWNE (VIDE: KRADZIEŻ JABŁKA) NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI POWOŁYWAĆ SIĘ NA OCHRONĘ PRAWNĄ. Moje gratulacje zuchu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawić wszędzie  parkomaty! To zamiast  mandatów. Jesteście bez wyobraźni, albo zakaz  sprowadzania dalszego samochodów .. Podobno liczba samochodow w Lublinie przewyższa liczbę  jego mieszkańców.  I Panie, powiedz, gdzie  je  parkować???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko zabrało z cudzego drzewa jabłko. Zobaczył to właściciel drzewa i zarąbał dziecko siekierą. Co się dzieje? Ano nic - bo dzięki jakże mądremu wymysłowi lucyphera ŁAMIĄCY PRZEPISY PRAWNE (VIDE: KRADZIEŻ JABŁKA) NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI POWOŁYWAĆ SIĘ NA OCHRONĘ PRAWNĄ. Moje gratulacje zuchu!
Jeśli to twoje dziecko to pogratuluj sobie wychowania złodzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to fikuśny "kapeluśnil", nie ma co. Jak przejdzie na beret to go policmeni nie rozpoznają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość kierowców, gdyby zwrócić im uwagę, że chodnik jest do chodzenia, a nie parkowania, czy jeżdżenia po nim odpowiedziałoby tak, że buty by pospadały, więc pan zastosował inną metodę. Może gdyby straż miejska reagowała i pouczała, czy wręczała mandaty wówczas ludzie nie posuwaliby się do takich czynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wbiłem się kilka dni temu przypadkiem na Głębokiej na jakiegoś ok 40-letniego chama który po kolei uderzał w lusterka prawidłowo zaparkowanych aut przy ulicy, mimo ze chodnika miał do dyspozycji ok 3-4 metrów. Początkowo myślałem że niechcący ale przy każdym kolejnym zauważyłem że robi to specjalnie. Kiedy do niego krzyknąłem i wystartowałem to przyśpieszył kroku i uciekł nawet się nie oglądając a żałuję że go nie goniłem bo zbierałby zęby po chodniku. Parę metrów dalej stał prowodyr tego jego zachowania - stojący nieprawidłowo samochód na chodniku, widać tamten chamuś postanowił w akcie sprawiedliwości i zadośćuczynienia podemolować samochody innym normalnym ludziom bo ktoś gdzieś tam źle zaparkował wcześniej. Takich idiotów co próbują wyżywać się za swoje frustracje życiowe i wymierzać sprawiedliwość, ostrzegam że następnym razem się nie zawaham i będą mieli naprawdę kłopoty. Parkując nieprawidłowo każdy bezmyślny kierowca nie niszczy nikomu niczego ani nie naraża na koszty a jedynie utrudnia, za to imbecyl rysujący karoserie, przecinający opony albo łamiący lusterka powoduje olbrzymie straty finansowe. Chcesz się wykazać i takiego ukraść kup nalepki z karnym kutasem trudne do usunięcia z szyby, wykręć mu wentyl z koła ale nie niszcz samochodu bo ktoś kiedyś może zniszczyć twoje uzębienie a to już zaboli. Poza tym logika odwetu przestępstwem za wykroczenie jest co najmniej idiotyczna. Ostatecznie możesz zadzwonić po straż miejską a oni już się tym zajmą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wbiłem się kilka dni temu przypadkiem na Głębokiej na jakiegoś ok 40-letniego chama który po kolei uderzał w lusterka prawidłowo zaparkowanych aut przy ulicy, mimo ze chodnika miał do dyspozycji ok 3-4 metrów. Początkowo myślałem że niechcący ale przy każdym kolejnym zauważyłem że robi to specjalnie. Kiedy do niego krzyknąłem i wystartowałem to przyśpieszył kroku i uciekł nawet się nie oglądając a żałuję że go nie goniłem bo zbierałby zęby po chodniku. Parę metrów dalej stał prowodyr tego jego zachowania - stojący nieprawidłowo samochód na chodniku, widać tamten chamuś postanowił w akcie sprawiedliwości i zadośćuczynienia podemolować samochody innym normalnym ludziom bo ktoś gdzieś tam źle zaparkował wcześniej. Takich idiotów co próbują wyżywać się za swoje frustracje życiowe i wymierzać sprawiedliwość, ostrzegam że następnym razem się nie zawaham i będą mieli naprawdę kłopoty. Parkując nieprawidłowo każdy bezmyślny kierowca nie niszczy nikomu niczego ani nie naraża na koszty a jedynie utrudnia, za to imbecyl rysujący karoserie, przecinający opony albo łamiący lusterka powoduje olbrzymie straty finansowe. Chcesz się wykazać i takiego ukraść kup nalepki z karnym ku***em trudne do usunięcia z szyby, wykręć mu wentyl z koła ale nie niszcz samochodu bo ktoś kiedyś może zniszczyć twoje uzębienie a to już zaboli. Poza tym logika odwetu przestępstwem za wykroczenie jest co najmniej idiotyczna. Ostatecznie możesz zadzwonić po straż miejską a oni już się tym zajmą. 
Pełna zgoda, ale więcej jest takich "kulturalnych", źle parkujących bezmyślnie lub złośliwie nowobogackich właścicieli aut, niż tych"imbecyli",niszczących auta taki jest stan naszego społeczeństwie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w jakiej wysokości mandat otrzymał ten blokujący chodnik i nieprwidłowo parkujacy bęcwał ? Jeśli nie  otrzymał, to trudno dziadka krytykować.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mu zabiorą całą emeryturę ... dziadowi jednemu. Skoro mu się nie podobało jak zaparkował to mógł zadzwonić na straż miejską, a nie niszczyć cudze mienie.
zabrać piratowi samochód. Nie stac go na parking , to po co dziadowi samochód / Po to by utrudniac ludziom zycie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy redaktor piszacy ten artykuł mógłby się dowiedzieć od policji czy wlasciciel tego seata dostal mandat za nieprawidlowe parkowanie ?!  bardzo mnie to interesuje a niestety nikt mi takiej inf nie udzieli. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie  otrzymał, to trudno dziadka krytykować.
  Tzn., że starszy Pan mógł popełnić przestępstwo (bo zniszczenie czyjegoś mienia jest przestępstwem), bo policja  lub straż miejska nie dopełniły swoich obowiązków? Porażony jestem Twoją mentalnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowcom sie wydaje,ze chodniki sa ich wlasnoscia a przechodnie laski nie robia,moga chodzic ulica,szlam chodnikiem i prawie wjechal na mnie samochod,ktory zatarasowal przejscie,gdy go grzecznie poprosilam,zeby stanal troszke dalej,bo nie mozna przejsc,to mi powiedzial"nie wiesz k...gdzie policja,a ulica od czego- idz tam",gdy zadzwonilam na policje,to sie mnie zapytal"stroz prawa" czy pani tego pana nie lubi,ze skarzy pani na niego?zatkalo mnie,w jakim kraju my zyjemy,lapia staruszki przechodzace przez pusta ulice,podobno w trosce o bezpieczenstwo obywatela a sprawe parkowania na chodnikach nie chce im sie zalatwic,ze niby nie ma parkingow,ale jak taki becwal stanie zlosliwie,tak zeby zatarasowac chodnik,to brak parkingu nie jest usprawiedliwieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojechać szmaciaża jak tak można niszczyć czyjeś mienie. Sam chętnie bym mu porysował tą niewyparzoną gębę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...