Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Chyba ktoś popchnął policjanta na samochód, ale nikt go nie pobił" - to już jest czynna napaść na funkcjonariusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo bidule. Oni grzeczni a to policja niedobra. Nieważne czy policja sprowokowała czy nie. Już pal sześć chłopa ale kobietę pobili. I nie broń synka skur..syna. Bo to ciota i cwel skoro uderzył kobietę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój synuś jest cacy...żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamusia jak z "Ballady o Januszku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali , według tej Pani funkcjonariusze sami się pobili,bo jakoś w to nie wierze.W tym kraju bandytom zawsze wszystko ujdzie na sucho i będą niewinni i się jeszcze biedni tłumaczą ,że nic nie zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Menelstwo oczywiście niewinne, tylko policjanci agresywni!! Zapuszkować na 10 lat to może do tych tępych łbów coś dotrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mój syn jest takim dobrym chłopcem, on by muchy nie skrzywdził..." tego zabrakło w tych wypowiedziach. Zeznania matek są tak wiarygodne, jak słowa Kaczyńskiego o zamachu (widziałem, wiem ale gówno powiem). Dziennikuwschodni czemu służyć ma ten artykuł? Czyż nie wyciągnięciu trolli z jaskiń i polowaniu na ich "wyzwiska" online w stronę Policji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, który pisałeś ten artykuł. Weź i Ty się zastanów nad tym co piszesz. Policjanci - w dodatku 1 kobieta sprowokowali bójkę z 10 mężczyznami. Hahahahahah tak, bo oni chcieli w mordę dostać i dlatego tam pojechali ;D hahahahha ;D poprawiliście mi humor na resztę dnia. A tak na poważnie: Nic dziwnego, że policja w tym kraju ma taką reputację, jaką ma, skoro dziennikarze tak szczują. P.S. nie będę wychodzić z domu, bo i mnie sprowokują i za NIEWINNOŚĆ zatrzymają ;DDD hhahahahah;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest tak. Siedzą sobie i popijają po przyjęciu komunijnym. Nikomu nie dzieje się nic złego. I dzwoni na milicję jakaś m*, ci przyjeżdżają i jest afera. Gdyby m* nie zadzwoniła i milicja nie przyjechała - nie byłoby afery. Ciekawe, że jak mi ukradli samochód, to milicja go nie znalazła. Do dziś, a minęło 10 lat. A przecież są rejestry pojazdów skradzionych itp? Za to do kilku podchmielonych gości siedzących na murku to są odważni i "skuteczni". Widać, jak skuteczni. Ciekawe jak było naprawdę, czy rzeczywiście milicjantka kopnęła kobietę w ciąży, jak piszą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkancy barakow? to nie ludzie to jest patologia lubelska, sami zasłuzyli sobie na takie traktowanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wszystko jasne. Jak zawsze policja niewinna a sami prowokują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze wydarzenia w Lublinie http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech. Patologia! Na komunii taka impreza - do 22.00 i jeszcze z alko? Biedne dzieci , patrzą i uczą się od barakowego towarzystwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina zawsze leży po obu stronach, nie jestem za żadną ze stron, bo mnie tam nie było i nie widziałem tego, ale jeżeli chodzi o policję to stracili zaufanie społeczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 25 lat. Nie raz człowiek postapił nie zgodnie z prawem. Miałam tylko raz do czynienia z funkcjonariuszem i to było miłe spotkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykul to dno. Patologia mieszkajaca w barakach na koszt podatnika. Wyciagajaca smierdzace lapska po zasilki zeby miec za co chlac. W zdarzeniu bralo udzial dwoje recydywistow. W normalnym panstwie za takie cos groziloby im dozywocie za trzykrotne zlamanie prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O już teraz po całym zajściu trochę oliwy do mózgu dochodzi i już zaczyna się pisanie bajek...wszystko byle się usprawiedliwić. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne że w inncych dzielnicach miasta takie rzeczy się nie dzieją, tylko wszystko koło tej patologii ;P Jeśli policjantka faktycznie kopnęła kobietę w ciąży to dyscyplinarne zwolnienie i prace społeczne... ale raczej policja tam nie przyjechała od tak sobie z nudów.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast na alkohol, to na czynsz by wydali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...