Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Wojtasa - Nowa dwupasmówka poprowadzi na Czechów

Utworzony przez brrrrr, 27 grudnia 2012 r. o 20:25 Powrót do artykułu
Kto to był Wojtas? bo oprócz tego że przez przypadek załapał się na lot do Smoleńska to niczym się nie zasłużył dla Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brrrrr napisał:
Kto to był Wojtas? bo oprócz tego że przez przypadek załapał się na lot do Smoleńska to niczym się nie zasłużył dla Lublina.
Ale dla Lubelszczyzny, której stolicą jest Lublin właśnie... http://pl.wikipedia....i/Edward_Wojtas A Ty, ~brrrrr - czym się zasłużyłeś dla Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada i jeszcze raz żenada!!!!!!!!!!! Czym ten człowiek się zasłużył, poza tym, że zginął w katastrofie - jak wielu innych. Poza tym, że należał do "słusznej" partii, która jest u koryta. Jego rodzina wzbogaciła się o wielotysięczne odszkodowania (ja wiem wolałaby mieć żywego męża i ojca, ale z tysiącami zł łatwiej znieść brak). Wielu wdowom i wdowcom nie dane było dostać odszkodowania za śmierć swoich bliskich, którzy również zmarli "na stanowisku pracy". Dlatego ludzi to boli, boli nierówne traktoranie w obliczu śmierci bliskich. Niekoniecznie łaskawie patrzą na takie zagrywki! Jest nadzieja, że historia będzie jeszcze zmieniać nazwy ulic!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już lepsza Wojtasa niż kolejna JP2 jak to ma miejsce z nowym odcinkiem drogi do Świdnika... Chociaż też jestem przeciwny "wyświęcaniu" ofiar tego wypadku lotniczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Wojtas Speedwaya fan i coś do powiedzenia mam Moje miasto nie jest duże ludzi tu full Dłużej się pokręcisz czeka cię wpierdul Na każdej ulicy spotkasz oszołomów Paru buców, pasiory, dzieci kwiaty Reszta bydła, kaleki, kochające dyskoteki Jest ich cały rój kładę na nich c***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jam napisał:
Ale dla Lubelszczyzny, której stolicą jest Lublin właśnie... http://pl.wikipedia....i/Edward_Wojtas A Ty, ~brrrrr - czym się zasłużyłeś dla Lublina?
Chyba nie posiadasz, dobry człowieku, umiejętności czytania ze zrozumieniem Gdzie te zasługi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chyba nie posiadasz, dobry człowieku, umiejętności czytania ze zrozumieniem Gdzie te zasługi???
"W 2000 został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi" Za coś go dostał w końcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwa ulicy jest najmniej istotna, ważne że jest i stanowi alternatywę dla Związkowej... przynajmniej dla mnie. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a któż to będzie święcił tę ulicę - bo bez kropidła nikt nie zechce jechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobra nazwa! Przynajmniej facet związany z regionem, dla którego podczas swojej pracy troszkę jednak zrobił. Ja wiem, że niektóre środowiska spod znaku sześcioramiennej gwiazdy życzyłyby sobie kogoś innego, ale jemu akurat nie chciało się nawet na własnych nogach przejść przez deptak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy światła na skrzyżowaniu Wojtasa/Choiny? Przecież jeśli to będzie ulica podporządkowana to szybko będą na niej korki właśnie przez przekierowanie się dużego ruchu od strony Sp.Pracy. Jeszcze te wylatujące swoimi bmw, audi, roverami, subaru bogacze z Jakubowic i Dysa, pędzące do pracy w Lublinie. Kiedy pierwsze kolizje/wypadki? Ja obstawiam już w pierwszych dniach od otwarcia drogi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liroy napisał:
Jestem Wojtas Speedwaya fan i coś do powiedzenia mam Moje miasto nie jest duże ludzi tu full Dłużej się pokręcisz czeka cię wpierdul Na każdej ulicy spotkasz oszołomów Paru buców, pasiory, dzieci kwiaty Reszta bydła, kaleki, kochające dyskoteki Jest ich cały rój kładę na nich c***
Te.. Liroy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Już lepsza Wojtasa niż kolejna JP2 jak to ma miejsce z nowym odcinkiem drogi do Świdnika... Chociaż też jestem przeciwny "wyświęcaniu" ofiar tego wypadku lotniczego.
To już nie ma naprawdę zasłużonych dla Lublina ? To że ktoś był posłem i zginął w katastrofie to był zasłużony ? Wszystko ' schodzi na psy '.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...