Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Wolska: Samochód palił się na parkingu

Utworzony przez bolo, 10 marca 2012 r. o 14:35 Powrót do artykułu
Tak się kończy jazda kuchenką gazową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak kończy się jazda Renaultem. Ten samochód widziałem jak się dymił na rondzie przy gali. Co za typ zamiast zjechać i odpiąć akumulator pojechał do Biedronki. Nie każdy musi być mechanikiem ale myśleć by wypadało. Pewnie zwarcie instalacji elektrycznej która jest najmocniejszą stroną francuskich samochodów. Nic dziwnego że po 8 latach samochód traci 90% wartości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Tak kończy się jazda Renaultem. Ten samochód widziałem jak się dymił na rondzie przy gali. Co za typ zamiast zjechać i odpiąć akumulator pojechał do Biedronki. Nie każdy musi być mechanikiem ale myśleć by wypadało. Pewnie zwarcie instalacji elektrycznej która jest najmocniejszą stroną francuskich samochodów. Nic dziwnego że po 8 latach samochód traci 90% wartości.
Ale ty mądry jesteś-nie życze Tobie zeby sie zapaliło auto ale ostatnio w samym tylko Lublinie zapalił się nowy Fiat punto a dwa tygodnie wczesniej Mercedes o którym nie pisali akurat ale widzialem na własne oczy i pewnie setka innych wiec nie ma reguły czy to Reno czy inny-ten ma juz dobrze ponad 10 lat i pewnie powypadkowy-mercedes i fiat były prawie nowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Tak kończy się jazda Renaultem. Ten samochód widziałem jak się dymił na rondzie przy gali. Co za typ zamiast zjechać i odpiąć akumulator pojechał do Biedronki. Nie każdy musi być mechanikiem ale myśleć by wypadało. Pewnie zwarcie instalacji elektrycznej która jest najmocniejszą stroną francuskich samochodów. Nic dziwnego że po 8 latach samochód traci 90% wartości.
niedawno na lsm spalilo sie audi, no ale wtedy forumowym specjalista nie byles
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...