Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bez pasów, bez przebaczenia (na foto wyraźnie widać, nie zapiął). Nawet nowe auto wtedy nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było nie zapie***lać. Szkoda człowieka, ale na brawurę nic nie poradzimy. Zobaczył chłop długą prostą i szpula. Może wyskoczył piesek albo kotek, odruchowo chciał ominąć ale było za szybko i drzewo... Po samochodzie widać, że cisnął raczej zdrowo. Nie ma co, tak czy siak tragedia ale ofiar ułańskiej fantazji mogło być więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie widzisz, ze pasy nie były zapięte, jak można wydobyć ciało nie odpinając pasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety pasów nie miał zapiętych i na pewno nic mu nie wyskoczyło, wiem bo widziałem zajście, nawet nie było śladów hamowania, po prostu zjechał z drogi. około 1,5 metra w prawo i minął by drzewo i wjechał w szczere pole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vorsprung durch Technik. Das Auto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie wytna te cholerne pokomunistyczne drzewa, sadzone po to by wróg ludu nie widział przemarszu wojsk z samolotu. tylko po to były sadzone przez komunę. Gdyby ich nie było wjechałby w pole po prostu i tyle. Wszędzie juz je sie wycina, tu nie zdazyli. albo nie ma takiego planu o zgrozo. Szybka jazda tak, ale nawet przy 180 km/h wylądowałby w polu! Zyłby teraz,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Niestety pasów nie miał zapiętych i na pewno nic mu nie wyskoczyło, wiem bo widziałem zajście, nawet nie było śladów hamowania, po prostu zjechał z drogi. około 1,5 metra w prawo i minął by drzewo i wjechał w szczere pole.
Jakby nie mial pasow zapietych to by nie wystrzelila poduszka, bo wiadomo, ze przy niezapietych pasach wybuchajaca poduszka moze zabic. A co do drzew: tez uwazam, ze nalezy je wyciac zwlaszcza takie rosnace blisko drogi. Ale jest silna presja ekooszolomow, ktorzy beda sie przykuwac do drzew i krzyczec jak to matka ziemia ucierpi na braku tych drzew. Ale zaden nie wpadnie na pomysl zaczopowania dzialaczami organizacji ekologicznych jakiegos wulkanu, ktory naprawde oddzialywuje na srodowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lechu napisał:
Kiedy wreszcie wytna te cholerne pokomunistyczne drzewa, sadzone po to by wróg ludu nie widział przemarszu wojsk z samolotu. tylko po to były sadzone przez komunę. Gdyby ich nie było wjechałby w pole po prostu i tyle. Wszędzie juz je sie wycina, tu nie zdazyli. albo nie ma takiego planu o zgrozo. Szybka jazda tak, ale nawet przy 180 km/h wylądowałby w polu! Zyłby teraz,
a może po prostu nie wjechałby w pole tylko a taką prędkością przejechałby Twoja matkę, ojca, dziewczynę, córkę, albo twojego ulubionego chomika. Też byś wtedy nic nie miał przeciwko? nie ma drzew ale nadal jest tragedia? bo idac Twoim tokiem myslenia brawura i szybka jazda jest ok jeśli tak myślisz, to popieram Twój głos, czołem się uderz w scianę najpierw a poxniej pomyśl jak coś napiszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tytułartykułu brzmi: "Samochód uderzyływ drzewo". To jakiś g0wniany samochód, skoro sam uderza w drzewa. Kieroca chce jechać prosto, a samochód sam uderza w dzrzewo. No tak należy rozumieć ten tytuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lechu napisał:
Kiedy wreszcie wytna te cholerne pokomunistyczne drzewa, sadzone po to by wróg ludu nie widział przemarszu wojsk z samolotu. tylko po to były sadzone przez komunę. Gdyby ich nie było wjechałby w pole po prostu i tyle. Wszędzie juz je sie wycina, tu nie zdazyli. albo nie ma takiego planu o zgrozo. Szybka jazda tak, ale nawet przy 180 km/h wylądowałby w polu! Zyłby teraz,
Drzewa przy drogach (to nie jest autostrada, tylko niezbyt szeroka jezdnia) sa potrzebne. Dzieki nim asfalt mniej sie nagrzewa w lecie, a w zimie - mniej nawiewa sie sniegu. Wystarczy tylko nie robijac sie o nie samochodami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te niewyjaśnione okoliczności to chyba raczej TELEFON KOMÓRKOWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lechu napisał:
Kiedy wreszcie wytna te cholerne pokomunistyczne drzewa, sadzone po to by wróg ludu nie widział przemarszu wojsk z samolotu. tylko po to były sadzone przez komunę. Gdyby ich nie było wjechałby w pole po prostu i tyle. Wszędzie juz je sie wycina, tu nie zdazyli. albo nie ma takiego planu o zgrozo. Szybka jazda tak, ale nawet przy 180 km/h wylądowałby w polu! Zyłby teraz,
Udajesz czy naprawdę jesteś półgłówkiem? Czytam dalszy ciąg posta i widzę, że jednak nie udajesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
migotek napisał:
Jakby nie mial pasow zapietych to by nie wystrzelila poduszka, bo wiadomo, ze przy niezapietych pasach wybuchajaca poduszka moze zabic. A co do drzew: tez uwazam, ze nalezy je wyciac zwlaszcza takie rosnace blisko drogi. Ale jest silna presja ekooszolomow, ktorzy beda sie przykuwac do drzew i krzyczec jak to matka ziemia ucierpi na braku tych drzew. Ale zaden nie wpadnie na pomysl zaczopowania dzialaczami organizacji ekologicznych jakiegos wulkanu, ktory naprawde oddzialywuje na srodowisko
piszesz smuty, ja nie miałem zapiętych pasow i poduszka wystrzelila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mój wujek.Możesz powiedzieć co się stało? Byłem na miejscu,widziałem auto..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy pieprzycie! To był wspaniały facet, kochany ojciec i mąż. Kierowca który spędził za kółkiem wiele wiele lat i to nie tylko za kółkiem takiego samochodu. Uszanujcie jego i jego rodzinę. Nie piszcie bzdór!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zegnaj! Byles swietnym kolega, dobrym czlowiekiem. Nigdy cie nie zapomnimy! Dlaczego gina tacy ludzie ?, a szuje i oszusci zyja dalej .. Ech ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W. był porządnym człowiekiem, koleżeńskim, uczciwym facetem... będzie go brakowało... wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ukochany wujek, wspaniały przyjaciel zawsze wyrozumiały potrafił pomóc! Dlaczego on? dlaczego tak sie dzieje...? Mimo to że juz go nie ma i tak zawsze obdarzam go bardzo dużym SZACUNKIEM! Wyrazy współczucia dla Najbliższej Rodziny, szczególnie Żony i Córek! Bardzo chciałbym być w tej szczególnej chwili tam z wami blisko ale niestety Nie dam rady!:( Wieczny Odpoczynek ... / POKÓJ JEGO DUSZY ! ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę zginął super facet, niewiele znam tak życzliwych, uczciwych i bezinteresownych osób. Brak mi słów ja wyrazić żal. Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy sobie spokój ze złośliwymi komentarzami! Zginął Człowiek i jakiś szacunek Jemu i Jego Rodzinie się należy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...