Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie macie o czym pisac ludzie gloduja w polsce o tym piszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie o czym pisac ludzie gloduja w polsce o tym piszcie
          A co to jakaś gazeta dla głodujących?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykułem jeszcze się nikt nie jadł, przynajmniej ja o tym nie słyszałem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykułem jeszcze się nikt nie jadł, przynajmniej ja o tym nie słyszałem :)
  No przecież pszczoły robią miód, chyba dobra wiadomość dla głodujących. Same pszczoły z resztą też można poprzeżuwać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wogole to nie CSK pierwsze wystapilo o pozwolenie na ule ale KUL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktoś się zastanawiał nad tym? raz że zanieczyszczenie środowiska ze spalin(chyba że ratusz zrobi jeszcze dalej deptak) to miód będzie zanieczyszczony a dwa kto zapłaci za użądlenie osoby np. mającej uczulenie na te owady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktoś się zastanawiał nad tym? raz że zanieczyszczenie środowiska ze spalin(chyba że ratusz zrobi jeszcze dalej deptak) to miód będzie zanieczyszczony a dwa kto zapłaci za użądlenie osoby np. mającej uczulenie na te owady
Pszczoła może użądlić cie wszczędzie,nie koniecznie w pobliżu gmachu csk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy bedzie przetarg na ustawinie uli, bo sam chetnie swoje postawię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak kogoś upier***ą i ten ktoś jest uczulony i zejdzie z tego świata, to właściciel tych pszczół zapłaci odszkodowanie, co te ludzie nie wymyślą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli występuje pożytek to istnieje bardzo małe prawdopodobi eństwo że zostanie się użądlonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagle wszyscy są uczuleni, wszystkim przeszkadzają pszczoły! Ludzie! A warzywka i owoce  chciało by się konsumować? Bez pszczół będziecie jedli same zboża. Pszczoła żądli w obronie własnej. Do uli nie będziecie zaglądać, wiec ryzyko znikome. Zapłaci właściciel? HA HA HA. Weź udowodnij ze to jego pszczoła. Co czip ma? DNA zbadacie? Policzycie ze jednej brakuje? Akcja jak najbardziej poprawna, kształci i pozwala zauważyć problem. Wszędzie giną pszczoły a bez nich ludzkość pożyje kilka lat. Nie jesteście panami ziemi bo ona bez was sobie poradzi a wy nie. Proponuje Januszom i Grażynom zastanowienie się skąd mają jedzonko, wyjście na spacer i poobserwowanie co poza szkiełkiem w domu się dzieje. Świat to nie tylko blok, TV i lodówa pełna piwska. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakiej zasadzie powstana i będą obsługiwane ule, przetarg, zapytanie o cene, przez pracownikow CSK ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagle wszyscy są uczuleni, wszystkim przeszkadzają pszczoły! Ludzie! A warzywka i owoce chciało by się konsumować? Bez pszczół będziecie jedli same zboża. Pszczoła żądli w obronie własnej. Do uli nie będziecie zaglądać, wiec ryzyko znikome. Zapłaci właściciel? HA HA HA. Weź udowodnij ze to jego pszczoła. Co czip ma? DNA zbadacie? Policzycie ze jednej brakuje? Akcja jak najbardziej poprawna, kształci i pozwala zauważyć problem. Wszędzie giną pszczoły a bez nich ludzkość pożyje kilka lat. Nie jesteście panami ziemi bo ona bez was sobie poradzi a wy nie. Proponuje Januszom i Grażynom zastanowienie się skąd mają jedzonko, wyjście na spacer i poobserwowanie co poza szkiełkiem w domu się dzieje. Świat to nie tylko blok, TV i lodówa pełna piwska.
Dokładnie ludzie sobie nie zdają sprawy jak ważne są pszczoły w naszym ekosystemie,jak i nie widzą tego że jak znikną pszczoły to i znikną ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten twór powstał dla likwidacji uli na ogródkach działkowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...