Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ulica Dożynkowa: Na całym osiedlu nie ma auta bez rys

Utworzony przez (wolno)myśliciel, 21 maja 2010 r. o 08:20 Powrót do artykułu
Nie pochwalam czynu,ale "Nie ma dymu bez ognia".Czyżby temu złośliwcowi przeszkadzały źle zaparkowane samochody (na chodniku,w uliczce dojazdowej,na trawniku,na zakazie....)>Przyczyn może być wiele.Ale nie powinno być samosądu,pomimo że służby porządkowe nie przyjmują zgłoszeń o niewłaściwym parkowaniu.Kiedyś osobiście zgłaszałem patrolowi policji,że przy ul.Kaprysowej stoi sobie znak zakaz zatrzymywania się i postoju,a przy samiutkim wjeździe tuż przed zakrętem stały sobie 2 samochodziki (stoją codziennie) i zagrażają bezpieczeństwu ruchu.Policjanci odesłali mnie do straży miejskiej.Straż miejska natomiast odesłała mnie do diabła,bo to uliczka niby osiedlowa.Samochody nadal stoją,zagrażają bezpieczeństwu....Czy też należało by dać komuś na prytkę aby zrobili porządek i nauczyli prawidłowego parkowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z TEJ WYPOWIEDZI FUNKCJONARIUSZA WYNIKA ,ŻE POLICJA NIE WIE ILE KOSZTUJE POMALOWANIE JEDNEGO ELEMENTU W SAMOCHODZIE-BEZ ZNACZENIA CZY JEST ON DUŻY CZY MAŁY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna z plotek glosi, ze to na zlecenie kogos z ratusza, w odwecie za wyciagniecie i upublicznienie sprawy "kreatywnego planowania przestrzennego". Zwyklo sie mowic, ze w kazdej plottce jest odrobina prawdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Czy też należało by dać komuś na prytkę aby zrobili porządek i nauczyli prawidłowego parkowania?" [/quote] Tego "myśliciela" wypowiadającego te słowa już bym przesłuchał na miejscu policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(wolno)myśliciel napisał:
Nie pochwalam czynu,ale "Nie ma dymu bez ognia".Czyżby temu złośliwcowi przeszkadzały źle zaparkowane samochody (na chodniku,w uliczce dojazdowej,na trawniku,na zakazie....)>Przyczyn może być wiele.Ale nie powinno być samosądu,pomimo że służby porządkowe nie przyjmują zgłoszeń o niewłaściwym parkowaniu.Kiedyś osobiście zgłaszałem patrolowi policji,że przy ul.Kaprysowej stoi sobie znak zakaz zatrzymywania się i postoju,a przy samiutkim wjeździe tuż przed zakrętem stały sobie 2 samochodziki (stoją codziennie) i zagrażają bezpieczeństwu ruchu.Policjanci odesłali mnie do straży miejskiej.Straż miejska natomiast odesłała mnie do diabła,bo to uliczka niby osiedlowa.Samochody nadal stoją,zagrażają bezpieczeństwu....Czy też należało by dać komuś na prytkę aby zrobili porządek i nauczyli prawidłowego parkowania?
Proponuję najpierw ostrzeżenie - sugestywną karteczkę za wycieraczką ewentualnie bardziej agresywnie ciężko schodzącą naklejkę na przedniej szybie z tekstem "Nie umiem parkować" itp. (coś takiego widziałem gdzieś). Jak nie poskutkuje raz, drugi to wtedy dopiero myśleć można o prytce. Niestety, takie to nasze państwo prawa. Policja ma codzienne drobne sprawy w d..., a SM jeszcze głębiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wolnomyślącego i mu podobnych zeby ktos ciebie kiedys kultury nie nauczył, łamiąc Ci giry czy przetrącając kręgosłup, bo sie na niego krzywo patrzysz albo nie dasz na piwo, życze Ci tego! nigdy nie stanęłam w nieprzepisowym miejscu a mimo tego jakiś wolnomyślący ciagle rysuje mi blache, jakbym dorwała to by zęby zbierał z chodnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli policja, straż miejska ma was gdzieś, to może spółdzielnia powinna jakoś reagować, albo samemu zamontować kilka kamer. wiem, płacimy podatki na to wszystko, ale wydaje mi sie że jeśli sam nie zadbasz o swoje, to może być ciężko z rozwiązaniem tej sprawy. A nie może byc tak że złoczyńca jest na wolności i śmieje się ze wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
do wolnomyślącego i mu podobnych zeby ktos ciebie kiedys kultury nie nauczył, łamiąc Ci giry czy przetrącając kręgosłup, bo sie na niego krzywo patrzysz albo nie dasz na piwo, życze Ci tego! nigdy nie stanęłam w nieprzepisowym miejscu a mimo tego jakiś wolnomyślący ciagle rysuje mi blache, jakbym dorwała to by zęby zbierał z chodnika
uważaj z tymi zębami bo twoją starą będzie sąsiad popychał jak ty będziesz siedział w kiciu za uszkodzenia "człowieka "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję reaktywować ORMO!Policji jest naprawdę ciężko być w całym mieście naraz.Tym bardziej,że młodzież zapewne prowadzi dla zabawy tę grę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
do wolnomyślącego i mu podobnych zeby ktos ciebie kiedys kultury nie nauczył, łamiąc Ci giry czy przetrącając kręgosłup, bo sie na niego krzywo patrzysz albo nie dasz na piwo, życze Ci tego! nigdy nie stanęłam w nieprzepisowym miejscu a mimo tego jakiś wolnomyślący ciagle rysuje mi blache, jakbym dorwała to by zęby zbierał z chodnika
.."dorwała..." przerób sobie poprzedniego posta na wersje z facetem - poprostu nie spodziewałem si tyle zwierzęcej brutalnej siły w kobiecie - ale teraz kobiety sa bardziej męscy niż faceci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe ta jassssne ja miałam to samo na Czubach, zgłosiłam sprawę na VII komisariat, a ponieważ szkoda wyniosła 1200 zl zostalo to zakwalikowane jako przestepstwo. było miło i co? pan prokurator dochodzenie umorzył. tyle w tym temacie bo chcąc to skomentować żaden cenzuralny wyraz nie pasuje :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ELLA napisał:
hehe ta jassssne ja miałam to samo na Czubach, zgłosiłam sprawę na VII komisariat, a ponieważ szkoda wyniosła 1200 zl zostalo to zakwalikowane jako przestepstwo. było miło i co? pan prokurator dochodzenie umorzył. tyle w tym temacie bo chcąc to skomentować żaden cenzuralny wyraz nie pasuje :/
Mnie porysowali samochód w Berlinie. Też to zgłosiłem na policję i też sprawcy nie złapali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRUSownik napisał:
uważaj z tymi zębami bo twoją starą będzie sąsiad popychał jak ty będziesz siedział w kiciu za uszkodzenia "człowieka "
a ty co? tez rysujesz sąsiadom samochody bo ciebie nawet na rower nie stac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę ściema.Wystarczy,że jeden element jest porysowany i konieczne jest lakierowanie.Koszt naprawy lakierniczej jednego elementu to 300 zł. Tępić takich ... nie mają co robić i niszczą ludziom samochody.Albo sami nie mają auta i z zazdrości może rysują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczko LBN napisał:
Trochę ściema.Wystarczy,że jeden element jest porysowany i konieczne jest lakierowanie.Koszt naprawy lakierniczej jednego elementu to 300 zł. Tępić takich ... nie mają co robić i niszczą ludziom samochody.Albo sami nie mają auta i z zazdrości może rysują.
300 zl? Chyba w ASO u tępaków (albo Cie ktos ladnie zaladowal). Koszty lakierowania 1 elementu zaczynaja sie od 80 zl, ale wiadomo.. 150 zl trzeba zaplacic by praca byla wykonana fachowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż!Mamy bezstresowe wychowanie.Albo jakiś lakiernik miał za mało roboty i przyjął ........................."specjalistę od marketingu"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o_O napisał:
300 zl? Chyba w ASO u tępaków (albo Cie ktos ladnie zaladowal). Koszty lakierowania 1 elementu zaczynaja sie od 80 zl, ale wiadomo.. 150 zl trzeba zaplacic by praca byla wykonana fachowo.
150 to chyba u pana Józia w stodole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem to samo pół roku temu mieszkam na Lwowskiej u nas też jest kilka aut z porysowanymi bokami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieżowiec na Piłsudskiego gdzie swoją siedzibę ma straż miejska. za budynkiem jest bloczek mieszkalny zamieszkały w większości przez starsze panie. swego czasu pod blokiem pracownicy jednej z firm w wieżowca parkowali swoje nowiutkie firmowe autka na warszawskich numerach oznakowane że są doradcami finansowymi. Mieszkanki tego bloku bez ani jednego słowa o przeparkowaniu czy też zabraniu aut raz na zawsze, w czynie społecznym rysowały każdy samochód na tychże numerach. kiedy bezsilni pracownicy zgłosili to Straży Miejskiej, ta rozłożyła ręcę i tyle w tamecie ( choć w wieżowcu byli prawie że sąsiadami ). pracownicy firmy zaczeli parkować samochody z dala od bloku, na ulicy muzycznej ale i tam miłe starsze panie z siły rozpędu rysowały co jakiś czas napotkane auto. skąd to wiem, bo byłem jednym z pracowników tej firmy i zarazem posiadaczem jednego z takich aut!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafi napisał:
150 to chyba u pana Józia w stodole
jak jestes ciemniak to płać, płać i 2 tysiace za element - ktos zarobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...