Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ulicą Prusa pojedziemy na wprost

Utworzony przez gggg, 17 kwietnia 2009 r. o 03:12 Powrót do artykułu
w końcu. Bardzo się cieszę że tak się stanie. Oby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ambitny plan. Jak wykonawca uzyska prawomocne Pozwolenie na Budowę na jesieni to będzie bardzo dobry wynik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie wygląda na rysunku skrzyżowanie i jak ładnie "udekorowane" sygnalizatorami świetlnymi. Naliczyłem ich siedem. Na jednym skrzyżowaniu. Śmiać mi się chce gdy pomyślę o tych którzy to projektują. W USA czy w Kanadzie taki numer by nie przeszedł ale tam rządzą inne prawa i... zdrowy rozsądek. Byłem w kilku dużych miastach i to widać na każdym kroku a ruch tam jest nieporównywalny do naszego Lublinka. Bezpieczeństwo? Zapewniam, że 1000 procent lepsze. Czy jest kryzys czy nie tam na każdym kroku widać oszczędności a u nas na bogato. Wiadomo o co chodzi...o pieniądze. Im więcej sygnalizatorów to i większa kasa dla poszczególnych firm i urzędów...do podziału. Lublin powinien zostać ogłoszony miastem sygnalizacji świetlnych bo w większości skrzyżowania tu przypominają dekoracje świąteczne. Dodatkowo kamery, czujniki i... co jeszcze można by tam zainstalować??? Tylko nie rzeźby bo to rozprasza kierowców. Śmiechu warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w Zdńskiej Woli takie numery by nie przeszły. U nas są mądrzy ludzie. Ambitne plany ma wasz prezydencio,a jakie ambitne. Tyle sygnalizatorów. My w Zduńskiej Woli takie problemy już dawno rozwiązaliśmy. Zapraszam do nas. Zduńska Wola pozdrawia zapyziały Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję urzędnikom kolejnego pomysłu madrego inaczej Kolejne światła = jeszcze większe korki !! Wspomnicie panowie moje słowa ze po zbudoiwaniu tej sygnalizacji świetlnej korki w tym rejonie bęą JEZCZE WIĘKSZE niż teraz. Dlaczego?? A no dlatego że sygnalizacja świetlna to rowiązanie najgorsz ez mozliwych!! Ona tamuje i utrudnia ruch generując korki. W tym miejscu, aż prosi się o estakadę i bzekolizyjne rozjazdy. A co do nawrotów na Al. Solidarności - skoro połowa kierowców nie potrafi korzystać z pasów rozbiegówych (tzw kieszeni) i blokuje wjazd w nie innym kierowcom to jak ma nie byc korków??? Moze najpierw zacząć od porządnej nauki jazdy (a nie nauki zdania egzaminu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwiony napisał:
Śmiać mi się chce gdy pomyślę o tych którzy to projektują. W USA czy w Kanadzie taki numer by nie przeszedł ale tam rządzą inne prawa i... zdrowy rozsądek.
a mnie denerwuja ludzie ktorzy porownuja zachod do wschodu, tak naprawde widzac drogi tylko na filmach ;D poza tym zle Ci tu? to wypiep*** tam, moze bedzie CI lepiej ;] to wlasnie typowa polska mentalnosc, nic nie robic po swojemu (oryginalnie) tylko na wzor "zachodu" ;D w USA pewnie nawet nie wiedza co to jest Polska, albo mysla ze to w afryce ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Gratuluję urzędnikom kolejnego pomysłu madrego inaczej Kolejne światła = jeszcze większe korki !! Wspomnicie panowie moje słowa ze po zbudoiwaniu tej sygnalizacji świetlnej korki w tym rejonie bęą JEZCZE WIĘKSZE niż teraz. Dlaczego?? A no dlatego że sygnalizacja świetlna to rowiązanie najgorsz ez mozliwych!! Ona tamuje i utrudnia ruch generując korki. W tym miejscu, aż prosi się o estakadę i bzekolizyjne rozjazdy. A co do nawrotów na Al. Solidarności - skoro połowa kierowców nie potrafi korzystać z pasów rozbiegówych (tzw kieszeni) i blokuje wjazd w nie innym kierowcom to jak ma nie byc korków??? Moze najpierw zacząć od porządnej nauki jazdy (a nie nauki zdania egzaminu).
jak do tej pory w strone swidnika zwykle jezdzilem tysiaclatka, teraz chyba bede wolal przez miasto bo praktycznie na jedno wyjdzie, swiatlo na swietle, korki beda, a przekonaja sie o tym dosc szybko, bo termin rozpoczecia we wrzesniu to blad, dlaczego? bo wtedy zaczynaja studenci zjezdzac, poza tym ZIMA - jak zwykle robia cos w ZIME!! co do nawrotow to prawda!! kierowca nie potrafi sie wlaczyc do ruchu z pasa do tego przeznaczonego tylko proboje wyjechach od razu na wlasciwy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że kolega jest światowy i wie co za oceanem się dzieje. powiem ci tak. w każdym nieście w Polsce jest tyle świateł. takie mamy przepisy a nie widzimisie jakiegoś urzędnika. korki??? korki były i będą bo rośnie liczba samochodów a nie liczba dróg tu światła nie mają nic do gadania. przynajmniej na 3 maja będzie luźniej. ale korki nie skończą sie dopóki nie zrobią obwodnicy lublina. jak dla mnie jest to dobry pomysł w końcu można będzie w 3 maja pojechać normalnie a nie czekać aż ktoś cie łaskawie wpuści. i zgadam się z kolegą NAUKA JAZDY A NIE ZDAWANIA EGZAMINU!!!! p.s. jak komuś nie chce się stać w korku na 3 maja polecam objazd do zamku: radziwiłowska-świętoduska-lubartowska-kowalska-pl.zamkowy-al.tysiaclecia w porywach niecałe 10 minut. korek mniejszy a i ile mniej siwych włosów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZŁOTY MEDAL W KATEGORI: SZKODNICTWO MIEJSKIE, DLA NASZYCH NIEDOUCZONYCH URZĘDNIKÓW!!AL. 1000- SOLIDARNOŚCI, JEDNA Z NAJWAŻNIEJSZYCH W MIEŚCIE, KTÓRA WOBEC BRAKU OBWODNICY(NOTABENE O JEJ BUDOWIE MÓWI SIE JUŻ 15 LAT!!) PRZYJMUJE 50 % TRANZYTU ,NIE DOŚĆ,ŻE POPRZECINANA LASEM SKRZYŻOWAŃ ,ŚWIATEŁ, DZIURAWA Z KOLEINAMI,ZE MAŁE AUTO TĄŃCZY JAK NA LODOWISKU, TO TERAZ NASI MILI DECYDENCI DOWALĄ KOLEJNE ŚWIATŁA I SKRZYŻOWANKO!!LUBLIN MIASTO KULTURY,CHA,CHA!!DOBRZE,ŻE CHOCIAŻ PO 20 LATACH ODDALI WIADUKT PONIATOWSKIEGO,TU MEDAL ZA" NAJDŁUŻEJ BUDOWANĄ KŁADKĘ" W POLSCE,CHA,CHA!!NIEZŁYM KWIATKIEM JEST KUNICKIEGO A BĘDZIE NOWA KRAŃCOWA!!LUBLIN=JEDEN KOREK!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...