Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ulica Związkowa idzie do remontu. Będą utrudnienia

Utworzony przez lemoniadowyjoe, 29 września 2010 r. o 19:21 Powrót do artykułu
drogę wyremontują a o światłach cicho na skrzyżowaniu ZWIĄZKOWA z BURSAKAMI, przejechać tamtędy to koszmar... na rondzie koło reala (choiny/elsnera/szeligowskiego/elsnera) zrobili światła a dużo łatwiej było się włączyć do ruchu niż na skrzyżowaniu o którym pisałem wcześniej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście remont rusza wtedy gdy najwięcej ludzi jest w mieście. Nie mógł ruszyć w maju/czerwcu tylko teraz. Ach, zapomniałem! Wybory samorządowe są w listopadzie! I wszystko jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O NIE!!!Chcą zniszczyć całkiem dobrą nawierzchnie...jesten przeciw!Związkowa wcale nie jest taka zła,jest mnostwo ulic w Lublinie ktore są w zdecydowanie gorszym stanie.Pażdziernik - listopad...moja propozycja to zaczekac do mrozów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie wezmą się za przedłużenie Związkowej tylko remontują to co już jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szkoda, że nie wezmą się za przedłużenie Związkowej tylko remontują to co już jest.
A to już wina mieszkańców okolicznych bloków. Czy tam raczej ich protestom. Krzyczą, że im głośno będzie. Jakby baranki nie wiedziały, że planowane jest przedłużenie Związkowej. Co za ignorancja z ich strony. Dzięki takim ludziom tylko zastój w mieście :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szofer napisał:
O NIE!!!Chcą zniszczyć całkiem dobrą nawierzchnie...jesten przeciw!Związkowa wcale nie jest taka zła,jest mnostwo ulic w Lublinie ktore są w zdecydowanie gorszym stanie.Pażdziernik - listopad...moja propozycja to zaczekac do mrozów...
Chyba mają za dużo pieniędzy. Kto może niech stąd ucieka. Tyle długu ma miasto, a tak beznadziejnie wydaje sie pieniądze. Biedny rejon i beznadziejni urzędnicy. Tu lepsiej nie będzie. Szlak człowieka trafia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...