Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Umarł, a ZUS przez pięć lat wypłacał jego rentę

Utworzony przez dasda, 6 października 2009 r. o 00:11 Powrót do artykułu
to co się z tym działo przez 2 lata, skoro preceder zostal wykryty w 2007r ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest odosobniony przypadek w zusie roi się od różnych przekrętów przecież to są niczyje pieniadze dość zasady solidaryzmu społecznego naprawde dość dośc postkomuny tylko indywidualne konta rentowe niech ktoś w koncu zbierze się na odwagę i to zreformuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amalo jest takich co biora renty po rodzicach i sie nie uczy? Wystarczy ze zapisze sie na zajecia w roku szkolnym. bierze zaswiadczenie ze sie uczy a pieniazki plyna i smieje sie z tego Bywaja tacy oszusci, takich tez trzeba posprawdzacac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech teraz odda z procentem, a jak nie ma to niech zabiorą mu mieszkanie i niech śpi w szałasie. A ja jako podatnik chcę być oskarżycielem posiłkowym. Ten bandyta okradał mnie z moich pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta pracownica co mu załatwiała to na pewno dalej pracuje i awansuje tak sobie myślę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...