Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS poluje na kandydatów

Utworzony przez ltoś, 19 lutego 2009 r. o 07:12 Powrót do artykułu
co oni chcą znaleźć w zamościu?? Tam mją kilka uczelni i całkiem fajne kierunki Ja mieszkam 20km od Lublina a musze jeździc 105km do Zamoscia na studia podyplomowe Szanowni pracownicy UMCSu nie raczyli mi nawet odpisac gdy kilkakrotnie zadawałem pytanie czy w lublinie powstanie podobny kierunek w najbliższym czasie to tylko świadczy jak podchodza do reform i dbałosci o swoje imie.... UMCS to była uczelnia ale jakies 10-20lat temu... a teraz biora po kolei swołocz , liczy sie dla nich tylko kasa i kształcą pseudo magistrów i pseudo inteligentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego typu wypowiedzi pisza przewaznie wlasnie polinteligenci tacy jak Ty drogi poprzedniku. ciekawi mnie jakiego to kierunku szukales jesli nie znalazles go na zadnej uczelni w Lublinie. z pewnoscia nie bylo to cos konkretnego. Co do szukania kandydatow w terenie jest to ewidentne wyrzucanie pieniedzy w bloto. W dobie internetu nie jest problemem znalezienie potrzebnej informacji. Trzeba tylko chciec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...