Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UOKiK chce ukarać biuro podróży Beatur z Lublina

Utworzony przez lala, 16 marca 2011 r. o 16:58 Powrót do artykułu
to jest totalne dno jeśli chodzi o jakość usług. Nigdy więcej!
Ostatnio edytowany 21 marca 2011 r. o 20:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Od lutego zaprzestaliśmy stosowania kwestionowanych zapisów w umowach – informuje Łukasz Kuzioła, prawnik Beturu". Hmmmmm czyżby od czasu kontroli???? No to brawko:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biura podrózy sa dla lamerów Prawdziwy turysta jeździ sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli państwo może zarekwirować samolot, a biuro podróży ma za to odpowiadać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ale wy macie bujną wyobraźnie... Jeżdżę co roku z tym biurem od 7 lat prawie i jestem zadowolony. Moi znajomi też, także nie wiem o co robicie wielkie halo. Ogarnijcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sizar napisał:
Czyli państwo może zarekwirować samolot, a biuro podróży ma za to odpowiadać?
SIZAR >> No chyba tak, wiesz UOKiK wie zawsze najlepiej.. Chociaż u nich to wiesz pewnie jakieś inne biuro dało konkurencyjne dało znać i już...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie korzystam z biur podróży. Najchętniej podróżuję pociągiem. Zwłaszcza, że mamy wiele połączeń tym środkiem transportu z innymi krajami. zobacz na youtube.pl http://filmsline.com/youtube-pl.php że to dobry pomysł. Już dużo krajów zwiedziłam w ten sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniałe biuro Właśnie dzisiaj po 32 h jazdy moje dziecko dojechało do Złotych Piasków, pomijam, ze przesadzano ich z autokaru do autokaru w Katowicach i zamiast wyjechać o 3.00 rano wyjechali o 5.40, to nic, to się przecież zdarza........ . Obóz wykupiony w hotelu 4 gwiazdkowym, po przyjeździe zakwaterowano ich w 3 gwiazdkowym. Różnica w cenie pomiędzy tymi hotelami za pobyt to 500.- zł, zobaczymy co na to powiedzą organizatorzy w Polsce jak się z nimi skontaktujemy ? Obstawiajcie, zwrócą pieniądze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwek napisał:
Wspaniałe biuro Właśnie dzisiaj po 32 h jazdy moje dziecko dojechało do Złotych Piasków, pomijam, ze przesadzano ich z autokaru do autokaru w Katowicach i zamiast wyjechać o 3.00 rano wyjechali o 5.40, to nic, to się przecież zdarza........ . Obóz wykupiony w hotelu 4 gwiazdkowym, po przyjeździe zakwaterowano ich w 3 gwiazdkowym. Różnica w cenie pomiędzy tymi hotelami za pobyt to 500.- zł, zobaczymy co na to powiedzą organizatorzy w Polsce jak się z nimi skontaktujemy ? Obstawiajcie, zwrócą pieniądze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że nasze dzieci są na tym samym turnusie. Mój syn i jego sześciu kolegów znalazło się w takiej samej sytuacji. Mam nadzieję, że jako grupa 7-osobowa będziemy mieli większą siłę przebicia. Zażądaliśmy zwrotu 500zł, biuro zgodziło się na 300zł, ale uważamy że dokładnie wiedzieli o innym zakwaterowaniu i bez naszej wiedzy wywieźli dzieci, więc obstajemy przy swoim. Życzę wytrwałości i powodzenia, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie byłem z tym biurem "BEATUR" w Albani i nigdy więcej!!!!!!!!!.Już na początku zaczeły być kłopoty, zapomnieli zabrać jedną rodzine z pod wrocławskiej autostrady co oczywiście była nawrotka z pod Opola i powrót do Wrocławia co opuzniło wyjazd o dwie godziny.Wyjazd z Katowic,oczywiście opuzniony o dwie godziny co spowodowało w Czarnogórze jazde w nocy i błądzenie po wąskich górskich i krętych drogach. Oczywiście, jazda czterdziestogodzinna dała nam się wszystkim w kość a przedewszystkim dzieciom. Pobyt w Albani to koszmar,zostaliśmy zakwaterowani w hotelu "Akropoli" i "Marina" obok oczyszczalni ścieków które toważyszyło plaga komarów, spływające ścieki prosto do morza zapewniały nam nieprzyjemny fetor. Śniadania które w umowie miałem bufet to zamienili nam na serwowane i serwowali nam co dzień jajka tylko w innej postaci do picia była malutka kawa a jak chcieliśmy dolewke to kelner kasował dwa euro. Kolacja była podobna  co dziennie picca tylko w innym wydaniu. Skarga do rezydenta pana Dawida C.to tyko pogorszyło sprawe. Rezydend to człowiek który nie nadaje się na to stanowisko,syn właściciela "Beatur" który pilnował swojego interesu a nie przyjeżdrzających turystów. Co do dalszego pobytu to tylko koszmar,co do dalszego pobytu to musiał bym opisać książke. Na koniec zostaliśm wykwaterowani zhotelu o godz. 10. i na tym spiekocie siedzieliś do 20" na autokar który przyjechał z turystami z Polski o godz.19. Zmęczeni kierowcy wzieli toalete i zjedli kolacje i wiezli nas  błądzodz po Albani.Zmęczenie dało im się we znaki że powracający turyści zwracając im uwage to się odzywali arogandzko.Dziwie się bardz że na takie przejazdy nie raguje policja i I.T.D przecież to jest przestępstwo,po takiej jezdzie w jedną strone 2000 km. i 36 godz. kierowcy powinni mieć 10 godzin przerwy a mieli tylko dwie, i nic dziwnego że dochodzi do tragedi którzy cierpią nie winni turyści,bo dla biur turystycznych liczy się tylko zysk a nie bezpieczeństwo turysty. Apeluje do I.T.D. i Policji o dokładnieszą kątrole tego biura puki nie doszło do takiej tragedji która miała miejsce w Czarnogórze z Romuńskimi turystami,ktury stoczył się ze skarpy i pogineli niewinni ludzie.Chciałbym poruszyć jeszcze jedną nieuczciwą sprawe tego biura "Beatur" z Lublina przyjechaliśmy do Katowic po 36 godzinach (o godz.2 w nocy) wielki rezydent DAWID podjechał pod dworzec PKP w Katowicach i kazał przesiadać nam się do pociągu zamiast wieść nas do Wrocławia za ktury mieliśmy zapłacone 200zł.i tak BEATUR bazuje na turystach. Przeszczegam wszystykich zaczym wykupicie wczas o głębokie zastanowienie się czy warto rezykować swoim życiem za własne pieniądze,bo to biuroturystyczne nadaje się jedynie do przewozu bydła. Fatalna obsługa pilotów i kierowców autobusowych (chamski stosunek do turystów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opuznionych ? opoznieni to sa ludzie w rozwoju,ktorzy tluka sie autokarem do albanii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam gdzie by czlowiek nie wszedl na jakiekolwiek forum na temat biura beatur to doznaje szoku jak takie biuro moze jeszcze istniec. Rzecznik praw konsumenta ma chyba pelne rece roboty .;;)) Ja dziekuje nawet za darmo nie skorzystam Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sama, osobiścię jeżdżę co roku z biurem podróży Beatur. Zawsze wszystko jest w porządku,bardzo dobra cena. Obsługa też jak najbardziej tak. A jeśli chodzi o czas dojazdu, to wiadomą sprawą jest to, że jeśli decyduje się na przejazd autokarem, to mogą być jakieś poślizgi. To jest tylko autokar, a warunki na drodze są każdego dnia inne. Polecam biuro BEATUR Z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sama, osobiścię jeżdżę co roku z biurem podróży Beatur. Zawsze wszystko jest w porządku,bardzo dobra cena. Obsługa też jak najbardziej tak. A jeśli chodzi o czas dojazdu, to wiadomą sprawą jest to, że jeśli decyduje się na przejazd autokarem, to mogą być jakieś poślizgi. To jest tylko autokar, a warunki na drodze są każdego dnia inne. Polecam biuro BEATUR Z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem każde biuro podróży warto sprawdzić przed ostatecznym wyborem, koniecznie przeczytajcie ten artykuł - jak sprawdzić biuro podróży. A ja osobiście co roku latam z biurem travel planet i jeszcze sie nie zawiodłem, chociaż wole i tak za każdym razem sobie sprawdzic biuro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatalne biuro. Sama doświadczyłam zmianę hotelu z trzy gwiazdkowego na dwu gwiazdkowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ufajcie tej oszustce,pracowalem tam 4 miesiace ,ostrzegali mnie ,że to oszustka i calkowicie sie z tym zgadzam.ma problemy natury finansowej nie placi poborow,unika ,nie podnosi telefonow .tylko sms-y .kombinatorka,chcialaby ,aby kierowcy jezdzili na lewe karty ,dysponuje dodatkowymi kartami kierowcow z ukrainy i debile kierowcy jezdza na tych lewych kartach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale juz niedlugo jej bezkarnosci ,słyszalem ,ze zainteresowana jest inspekcja pracy tym biurem ,a wlasciwie wlascicielka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karac ,karac i jeszcze raz karac ,oszustow nalezy eliminowac z rynku pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...