Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UOKiK wytyka błędy PGE Dystrybucja

Utworzony przez realista, 11 czerwca 2011 r. o 18:46 Powrót do artykułu
PGE lub LUBZEL Jak go zawał to banda złodziei i lichwiarzy, pracownicy mają po kilkanaście tysięcy na miesiąc a biedni ludzie muszą od ust sobie odejmować, żeby za prąd zapłacić. Nawet jak karę nałożą to i tak klient zapłaci. Podniosą ceny za energię i wyjdą na swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realista napisał:
PGE lub LUBZEL Jak go zawał to banda złodziei i lichwiarzy, pracownicy mają po kilkanaście tysięcy na miesiąc a biedni ludzie muszą od ust sobie odejmować, żeby za prąd zapłacić. Nawet jak karę nałożą to i tak klient zapłaci. Podniosą ceny za energię i wyjdą na swoje.
hahahaha rzeczowa wypowiedz poparta dowodami i znajomoscia prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po kliku latach pracy w pge stac mnie w koncu na 10 letni samochod, pracuje fizycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu jakaś nagoneczka? (masowa, we wszystkich mediach, sterowana odgórnie). Pewnie przygotowuje się grunt pod jakąś "reformę". Przecież nad wszystkim czuwa URE! A Ty "realista" puknij się w czółko z tymi zarobkami - bzdura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realista napisał:
PGE lub LUBZEL Jak go zawał to banda złodziei i lichwiarzy, pracownicy mają po kilkanaście tysięcy na miesiąc a biedni ludzie muszą od ust sobie odejmować, żeby za prąd zapłacić. Nawet jak karę nałożą to i tak klient zapłaci. Podniosą ceny za energię i wyjdą na swoje.
25 lat pracy w Lubzelu, na rękę oscyluje mi 1550 - 1850zł, czy to takie kokosy...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robol napisał:
25 lat pracy w Lubzelu, na rękę oscyluje mi 1550 - 1850zł, czy to takie kokosy...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...