Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kto odpowie za wystawienie na ulicach tylu policjantów? Czy oni nie mają co robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie masz większych problemów??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech mi ktoś powie że kościół nie ma wpływu na politykę czy państwo. Jakim prawem tylu policjantów oddelegowano do zabezpieczania konduktu? Komendant powinien za to po du*** dostać. Jak powszechnie wiadomo klecha ten lubował się w pieniążkach (święcił co popadnie i to za niezłą kasę), poparł prostytucje i ćpanie (straszny obrońca Pisiewicza).To ostatnie to oczywiście sarkazm, ale żegnanie go jak wybitną postać, którą nie był to porażka, a mobilizacja Policji to moim zdaniem nadużycie władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na cholere tyle tej policji. Jak nie mają co robić niech zajmą się łapaniem graficiarzy i zdejmowaniem ogłoszeń z lamp ulicznych i przystanków - przynajmniej z tego będzie pozytek . Kazdemu policjantowi za stanie przy ulicy co kilka metrów trzeba będzie ekstra zaplacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę muszą go wozić po całym województwie jak objazdowy cyrk? To już zakrawa na istny festyn. Gdzie szacunek dla zmarłego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można gdzieś online oglądać relacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
na cholere tyle tej policji. Jak nie mają co robić niech zajmą się łapaniem graficiarzy i zdejmowaniem ogłoszeń z lamp ulicznych i przystanków - przynajmniej z tego będzie pozytek . Kazdemu policjantowi za stanie przy ulicy co kilka metrów trzeba będzie ekstra zaplacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma pospiechu. Pieśń funkcyjnych getta lubelskiego zaniesie go przed prog niebios Pileckiego gdzie poczeka na Michnikqa i Grossa a także lewego hrabiego, którego duch Bermazna natchnął do profanacji O5rderu Orla Białego według praykładów profanacji Skałki i Wawelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dsdsa napisał:
Można gdzieś online oglądać relacje?
można, tu: http://www.itvl.pl/home
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio edytowany 17 lutego 2011 r. o 20:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AntyKler napisał:
I niech mi ktoś powie że kościół nie ma wpływu na politykę czy państwo. Jakim prawem tylu policjantów oddelegowano do zabezpieczania konduktu? Komendant powinien za to po du*** dostać. Jak powszechnie wiadomo klecha ten lubował się w pieniążkach (święcił co popadnie i to za niezłą kasę), poparł prostytucje i ćpanie (straszny obrońca Pisiewicza).To ostatnie to oczywiście sarkazm, ale żegnanie go jak wybitną postać, którą nie był to porażka, a mobilizacja Policji to moim zdaniem nadużycie władzy.
Jako dziadek - człowiek wszak żyjący lat dziesiąt - mogę czytać wypowidzi "AntyKlera", ale też mogę Go nie rozumieć. Chcę Ci Człowieku odpowiedzieć, że Kościół miał i ma wpływu na politykę, a polityka jest związana z danym państwem. Natomiast nie zgadzam się z Twoim stwierdzeniem, cyt.: "Jak powszechnie wiadomo klecha ten lubował się w pieniążkach (święcił co popadnie i to za niezłą kasę), poparł prostytucje i ćpanie (straszny obrońca Pisiewicza).To ostatnie to oczywiście sarkazm, ale żegnanie go jak wybitną postać, którą nie był to porażka, a mobilizacja Policji to moim zdaniem nadużycie władzy." Nie było takiej mobilizacji jak za Śp. Lecha K., a słowa i przede wszystkim CZYNY abp Józefa w sp[osób wyraźny wyróżniały Go od niektórych hierarchów z Episkopatu Polski. Abp Józef miał odwagę mówienia - inni milczeli - TEGO MI BĘDZIE BRAK. Człowieku zwanym przez się "AntyKler" - rozumiem o czym myślisz, ale kierunek ataku, moim zdaniem, należy skierować w całkiem inną stronę. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Myślę iż jesteś "LUMPlubelak", a nie mieszkaniec miasta Lublin Inaczej - Lumpenproletraiatlublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teodor napisał:
Nie ma pospiechu. Pieśń funkcyjnych getta lubelskiego zaniesie go przed prog niebios Pileckiego gdzie poczeka na Michnikqa i Grossa a także lewego hrabiego, którego duch Bermazna natchnął do profanacji O5rderu Orla Białego według praykładów profanacji Skałki i Wawelu
"teodor" - alboś coś zasłyszał, alboś coś czytał we fragmentach. Rozumowania cibrak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...