Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ursus w poważnych tarapatach. Strata za ubiegły rok jeszcze większa niż szacowano

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 kwietnia 2019 r. o 18:51 Powrót do artykułu
wincyj kasy na Spartakus Szarowola dawać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W busie może pracuje już około 50 osób a nie 150.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Kaczyński wbił Ursusowi gwóźdź do trumny ogłaszając w kampanii wyborczej, że to w Sanoku rząd stworzy w polski autobus elektryczny. Szkoda, bo ani w Sanoku nikt nic nie stworzy , ani przez to w Lublinie się nie utrzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Żuk przekonywał że Ursus da tyle miejsc pracy, a tu guzik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Kaczyński wbił Ursusowi gwóźdź do trumny ogłaszając w kampanii wyborczej, że to w Sanoku rząd stworzy w polski autobus elektryczny. Szkoda, bo ani w Sanoku nikt nic nie stworzy , ani przez to w Lublinie się nie utrzyma.
 Miałeś trudne dzieciństwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście o rozwój Koziego Grodu nie musimy się martwić, POnieważ zapewnią go deweloperzy. Zuczek wiedział dobrze, na którą branżę POstawić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że na UPAinie produkowano te śmieszne nadwozia, a w Lublinie tylko doklejano znaczki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic do napisania w tej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te elektryczne dostawczaki i inne zabaweczki ? Brak kasy wyciąganej na pseudo badania, opracowania i nie ma Ursusa. Wiele firm pasożytuje na tzw innowacyjnej gospodarce czytaj pieniądzach za nic z ministerstwa. Ilu doktorów, docentów, pseudonaukowców z tego nieźle żyje i ile jeszcze można wpompować w te mrzonki. Szkoda tylko zwykłych pracowników nie mających najmniejszego wpływu na działania firmy za to najbardziej obrywających w trudnych czasach. Mam nadzieję że szybko znajdą pracę chociaż zarobki proponowane na lokalnym lubelskim rynku pracy to dalej zwykłe januszostwo czyli żenada i dramat, może za kilka lat gdy zrozumieją że bez pracownika firma to tylko nazwa będzie lepiej w innych częściach kraju to już zrozumieli tu dalej 2 tys na rękę w porywach 2,5 tys dla fachowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja głupi myślałem że lublin5 na prąd będzie w końcu ocynkowany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd zamiast wspierać rozwój tak dobrze zapowiadającej się firmy, to ma to głęboko gdzieś ! Szkoda, że PiS przez te 4 lata tak naprawdę nic nie zrobił dla Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie na Spartakus tylko na leczenie takich jak ty debili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyrazniej nie wiecie,ze ten zaklad od dawna zyje TYLKO dzieki kilku zamowieniom do Afryki.A te naplynely TYLKO dlatego,ze polski rzad dal kilku krajom,w tym Etiopii dlugoletni kredyt BEZ oprocentowania !!!! Traktory wyslano ,ale kredyt splaca tylko Etiopia ,inne nie.Tak wiec pienaidz epodatnikow poszly w bloto na ratowanie,bezsensowne ,trupa ktory dawno powinien zginac.To jest jakies kretynstwo ; ratowac i utrzynywac cokolwiek tylko dlatego ze polskie.BEZ zadnego rachunku ekonomicznego,wbrew wszelkim zasadom.Ursusow NIE chca nawet polsce rolnicy,PO CO wiec ta szopka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA WSTAJE Z KOLAN! Solaris sprzedany Hiszpanom, Ursus bankrutem. Polski samochód elektryczny VATeusza Kłamcowieckiego już w drodze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby rządziła PO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego mam żałować? Co takiego straciłem oprócz złudzeń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stracil kazdy, który tam pracował. Straciły rodziny tam zatrudnionych. Mówi się o trudnej sytuacji finansowej firmy, ale nie mówi się o jeszcze trudniejszej sytuacji rodzin, które od stycznia,, zaciskaja pasa''. Więc na co mieli czekać pracownicy? Brak pensji, narastające ograniczenia w budżecie domowym, zaległe rachunki- tym nie interesuje się nikt. Może chociaż firma wypłaci zaległe pensje,  s nie tylkop obiecuje, może w przyszłym tygodniu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd zamiast wspierać rozwój tak dobrze zapowiadającej się firmy, to ma to głęboko gdzieś ! Szkoda, że PiS przez te 4 lata tak naprawdę nic nie zrobił dla Lublina.
 Dobrze zapowiadająca się firma ???? Śmierdziało wałem na 100km od samego początku i kolejnych emisji akcji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY to są EFEKTY działań DOBREJ ZMIANY ???????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... o i POLITYKUS wykończył URSUSA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...