Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urząd kupił pick-upy za 600 tys. zł. Nikt ich nie używa, bo czekają na... powódź

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2019 r. o 10:22 Powrót do artykułu
Można się bawić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli Sosnowski nie przekazał częsci sprzętu to pytanie gdzie to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupując dwa pojazdy do swojej firmy od przedstawiciela dostałem mnustwo drogich prezentów. ........?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczynski bawi się w budoowę drapaczy chmur a wy tu o jakiś drobnych zamochodach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garnek ma głęboko w ....poważaniu pracowników UW. Liczą się tylko jego występy w TV Wytrwam. Gwiazda całą gębą, a jakie rewolucyjne teorie głosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój szwagier miał 2 skrzynie części do Fiata 125 gdy coś się psuło kupował 2 szt jedna na montaż druga na zapas  i te części nigdy nie były potrzebne.Być może nie "dopadnie" nas powódź bo się przestraszy że jesteśmy gotowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie Pick-upy zaraz się zagospodaruje. Skoro Rydzyk mógł dostać dwa samochody od bezdomnego, to i chyba może dostać Pick-upa od LUW? W czym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnóstwo geniuszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką powódź? Powódź ludzi gdy wyjdą na ulice rozwścieczeni tym co wyprawia partia rządząca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niedługo je skasują z powodu takiego, że koszty eksploatacji przekraczają pożytek. Tak to się dzieje, jak rządzą ludzie pokroju Kaczyńskiego, którzy widzą tylko własny prywatny interes w swoich rządach "Jak nie wygramy wyborów to nie zbudujemy wieżowców".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak rządzi PiS. Ludzie w końcu przejza na oczy i pogonia ta szarancze. A Czarnej to jakoś teraz nie bryluje jak kiedyś. Przygasla gwiazda przy stawiarski. Oj Przygasla. Teraz trzeba zwyczajnie pracować, ale co robic jak się gówno potrafi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, no pewne czekajmy aż przyjdzie powódź i wtedy rozpocznijmy procedurę zakupów sprzętu! Wtedy będzie lament dlaczego sprzętu nie ma! co za idioci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli Sosnowski nie przekazał częsci sprzętu to pytanie gdzie to jest?
 a umiesz czytać ze zrozumieniem? Jak nie to wracaj do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudze pieniądze wydaje się lekko, bo pieniądze podatnika = niczyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiają malo, ale od kiedy? Od 2 m-cy? Czyli za Sosnowskiego zarabiali dużo lepiej......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą roztopy to się przydadzą albo niech wezmą jako służbowy na dojazdy do pracy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź masz w tekście, wystarczy przeczytać uważnie całość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam Apel do wszystkich urzędników, którzy twierdzą, że zarabiają za mało: nie przedluzajcie tego tylko zwolnijcie się, przekwalifikujcie i zarabiajcie więcej . Jestem pewien, że nikt tego nie zrobi bo ceni sobie ciepła posadę za publiczne pieniądze i po prostu nie poradził by sobie na prywatnym rynku pracy. Ja stwierdziłem, że za mało zarabiam (po ciężkich studiach) więc zmieniłem zawód co wiązało się z 6 latami dalszej nauki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Wojewoda lubelski walczy o podwyżki dla pracowników...." Pot mu spływa z czoła, normalnie taką batalię prowadzi. Nie pan mnie nie rozśmiesza panie Wieczerzak. Jedyne co potrafi to lansować się w Tv jak on to walczy o przyzwoitość i o wartości a swoich pracowników, obywateli ludzi ma po prostu w ***...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego NIE KUPILI samolotów dla VIPÓW. Przecież mamy lotnisko, tylko jakieś marne Mitshubisi. Przy okazji gdybym pracował w CBA sprawdziłbym kto z urzędników lub członków ich rodzin zakupił ostatnio jakieś samochody nowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...