Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urząd Miasta wyburzy biurowiec w centrum Lublina i zbuduje nowy. Tak będzie wyglądać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 marca 2019 r. o 14:19 Powrót do artykułu
A nie lepiej sprzedać działkę a jak developer wybuduje to wynająć biura?
 Brawo! Masz niezłe zadatki na dyrektora wydziału gosPOdarowania mieniem UM Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizualizacja frontu projektowanego 3piętrowego  biurowca to czysta manipulacja. Pokażcie co będą widzieli przechodzący ulicą Leszczyńskiego, a nie osoba leżąca na chodniku pod budynkiem. Pokażcie wizualizację 6 piętrowej ściany budynku od strony parku, która będzie kolejnym elementem przytłaczającym  niską zabudowę okolicy i park,  zmieniający (park) w duże podwórko. I pytanie: dlaczego odpuszczono zakup budynków telekomunikacji na Czechowie, gdzie łatwo dojechać bez obciążania zakorkowanego śródmieścia i jest miejsce na parkingi.
 No strasznie łatwo dojechać na Czechów. Szczególnie z Felina albo Wrotkowa. Z Zemborzyckiej na Choiny to pewnie będzie grubo ponad 10 km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej sprzedać działkę a jak developer wybuduje to wynająć biura?
 sPOKOjnie. Z pewnością element ubogacenia przy tej okazji któregoś z szacownych członków Lubelskiej Loży Deweloperskiej jest częścią tego planu, który za jakiś czas odsłoni się nam w całej jego dewelo-przebiegłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej sprzedać działkę a jak developer wybuduje to wynająć biura?
sPOKOjnie. Z pewnością element ubogacenia przy tej okazji któregoś z szacownych członków Lubelskiej Loży Deweloperskiej jest częścią tego planu, który za jakiś czas odsłoni się nam w całej jego dewelo-przebiegłości.
 Ostrożnie nowogrodzki trollu. Jeśli będziesz dalej tak żwawo dodawał kolejne "błyskotliwe" wpisy, to jeszcze ci się zwoje mózgowe przegrzeją. A tego byśmy chyba nie chcieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelotrolle nieudaczniki precz z tego forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej sprzedać działkę a jak developer wybuduje to wynająć biura?
sPOKOjnie. Z pewnością element ubogacenia przy tej okazji któregoś z szacownych członków Lubelskiej Loży Deweloperskiej jest częścią tego planu, który za jakiś czas odsłoni się nam w całej jego dewelo-przebiegłości.
Ostrożnie nowogrodzki trollu. Jeśli będziesz dalej tak żwawo dodawał kolejne "błyskotliwe" wpisy, to jeszcze ci się zwoje mózgowe przegrzeją. A tego byśmy chyba nie chcieli?
  A co jest ta nowogrodzka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak szczeże to ja się nie moge patrzeć na tego łysego kombinatora. Czy budowa biurowca będzie trwala 10 lat że na tyle sa teraz podpisywane umowy najmu?? Z wypowiedzi wynika że nowy biurowiec będzie maił podobną powierzchnię co obecny , więc gdzie sens gdzie logika??  A dla Żunia cena 5 zł u kolegi Leńczuka przy wydziale komunikajci i 3 zł w sterefie parkowania jest porównywalna , po tej wypowiedzi nie chciało mi się dalej oglądać wypowiedzi.
 Nie rozumiesz jak działa zukonomika - można jednocześnie zabezpieczyć stałe dochody developerom na 10 lat jak i ubogacić kogo trzeba jednorazową sumą. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że cena metra w tej inwestycji pobije wszelkie krajowe rekordy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie żadnego parku: gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi płacą. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako że dziś na DW nie ma nic o dewelo-referendum w/s zniszczenia Górek, to siepacze pana artura z wypchanym portfelem w ramach obowiązków służbowych mogą zająć się obroną nowej wspaniałej inwestycji ratuszowego dewelo-nerona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i fajnie. Nasi deweloperzy znowu zarobią konkretnego grosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej sprzedać działkę a jak developer wybuduje to wynająć biura?
 Otóż to. Za POdwójną rynkową jak zwykle, a POtem PO POdwójnym koniaczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i fajnie. Nasi deweloperzy znowu zarobią konkretnego grosza.
 Tylko szkoda, że zwykli mieszkańcy na tym stracą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelotrolle nieudaczniki precz z tego forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który deweloper ma to budować?
 Deweloperzy generalnie nie zajmują się budowaniem, a ustawianiem geszeftów i łapaniem jelonków. Od budowania to są robole. Większość zatrudnionych w deweloperce to ludzie od marketingu, nawijania makaronu na uszy, a rolą zarządu jest nawiązywanie konszachtów z tymi, którzy decydują o planach zagospodarowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zauważyłem, że pis wynajął dwóch półgłówków do pilnowania artykułów na DW - jeden nieustannie próbuje udowodnić że posiadł już tajemną wiedzę dotyczącą używania skrótów CTRL+C/CTRL+V i potrafi wkleić sto razy ten sam link, drugi natomiast z sobie tylko znaną skwapliwością wyszukuje w wyrazach zbitki p+o którą za każdym razem oznacza wielkimi literami, bredząc przy tym w kółko o dewelo-czymś tam, w sumie to nawet śmiesznie się czyta wypociny obu osobników - polecam wszystkim na poprawę humoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zauważyłem, że pis wynajął dwóch półgłówków do pilnowania artykułów na DW - jeden nieustannie próbuje udowodnić że posiadł już tajemną wiedzę dotyczącą używania skrótów CTRL+C/CTRL+V i potrafi wkleić sto razy ten sam link, drugi natomiast z sobie tylko znaną skwapliwością wyszukuje w wyrazach zbitki p+o którą za każdym razem oznacza wielkimi literami, bredząc przy tym w kółko o dewelo-czymś tam, w sumie to nawet śmiesznie się czyta wypociny obu osobników - polecam wszystkim na poprawę humoru
 Nie będzie żadnego parku: gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelotrolle nieudaczniki precz z tego forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możemy się już POchwalić najdroższą w POlsce szkołą. Teraz przyszedł czas na najdroższą siedzibę dla miejskiej biurokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak szczeże to ja się nie moge patrzeć na tego łysego kombinatora. Czy budowa biurowca będzie trwala 10 lat że na tyle sa teraz podpisywane umowy najmu?? Z wypowiedzi wynika że nowy biurowiec będzie maił podobną powierzchnię co obecny , więc gdzie sens gdzie logika??  A dla Żunia cena 5 zł u kolegi Leńczuka przy wydziale komunikajci i 3 zł w sterefie parkowania jest porównywalna , po tej wypowiedzi nie chciało mi się dalej oglądać wypowiedzi.
 Zunio lubi oPOwiadać różne dziwne historie. Nie nalezy brać tego na POważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...