Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urząd rekrutuje, ale do tej pracy nie każdy się nadaje. Ile będzie można zarobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2018 r. o 21:43 Powrót do artykułu
za 5 na rękę mogę trochę poskakać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To podejście nazywa się "inhouse". Chleb zrobiony w domu lepiej smakuje. Outsourcing funkcji kontrolnej nie zawsze jest dobrym wyjściem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszna suma jak za kanara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz miasto zapłaci 7 mln zł. O ile zaklad? Może jakiś zaklad honorowy Neumanna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2400 to nieźle jak na Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
2400 to nieźle jak na Lublin
 Ta, chyba dla nieudacznika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kanar, 2400 brutto to jakieś 1700zl na rękę. Ahhhhaaaahhhsaaaa. Świątki, piątki i niedzielę plus nocki. Ahhhhaaaahhhsaaaa brawo ZTM. Nic dziwnego, że firma zewnętrzna chciała tyle a ZTM wymyślił sobie, że za takie grosze sobie chętnych znajdzie. Już widzę tych inwalidów na Kanarach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... w tym kraju trudniej zostać kanarem niż ministrem :D Jak za 2400 zł brutto to po co konkurs ??? Za taką dziką kasę powinny być pojedynki chętnych na zasadach rosyjskiej ruletki :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie pieniądze to wy wszyscy radni razem z tym prezesina z ZTM i cała kadra sprawdzajcie te bilety w czynię społecznym bo znając życie wasze zarobki przekraczają te pieniądze co proponuje cię 4x i to netto tak że do pracy nieroby wyzyskiwacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko do 2400 brutto? Po odjęciu podatków i zusów toż to ledwo na życie wystarcza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I JESZCZE CO NAJMNIEJ SREDNIE WYKSZTALCENIE CZE NI DOKTORAT ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE TO MIASTO TO SYF AKTOR W TEATRZE MUZYCZNYM PO STUDiach MA PODOBNE PIENIADZE W. LUBLYNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego aktor miałby dobrze zarabiać? To fach rozrywkowy dla ludzi za głupich do pracy umysłowej a za leniwych do fizycznej. To że część tych bęcwałów zarabia w ogóle jakieś kokosy na graniu w serialach to patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od 2600 do 2800 zł brutto to ja mam w pracy na magazynie. nie jeżdżę i nie użeram się z ludźmi, na***ymi w sztok pijakami, menelami i zjawiskami typu facet z workiem stomijnym za pazuchą. mam spokojną pracę, niezależną i nie marznę na jakiś przystankach. do tego żeby było mało nie mam studiów więc jestem głąbem jakich wiele i potrafię co najwyżej kulturalnie wypowiadać się w języku polskim, bo już z angielskiego znam tylko zwrot "wuck ju" a z niemieckiego "raus" i "hande hoł". po co mi taka nisko opłacalna praca gdzie jeszcze mogę dostać w zęby z kopa od jakiegoś czarnoskórego człowieka, któremu nic nie można zrobić bo nazwą mnie rasistą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra rozpiętość zarobków niekompetentny urzędnik miejski w lublinie dwadzieścia kilka tysięcy na ręke a dla kanara co ma gorszą pracę od policjanta i można dostać nóż pod żebra od jakiegoś pijaka albo ćpuna ryzykować życie za 1500 na rękę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra rozpiętość zarobków niekompetentny urzędnik miejski w lublinie dwadzieścia kilka tysięcy na ręke a dla kanara co ma gorszą pracę od policjanta i można dostać nóż pod żebra od jakiegoś pijaka albo ćpuna ryzykować życie za 1500 na rękę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kanara i takie wymagania, a kasę to mają dla swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak urząd miasta wie jakie zarobki. Policzyć ile wydaje na pracowników miasta podzielić przez liczbę pracowników i kwota wyjdzie sama (z premiami). Nie 1600 zł na rękę. A może by tak wszystkim urzędnikom dać taką pensyjkę jeśli można za to przeżyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
od 2600 do 2800 zł brutto to ja mam w pracy na magazynie. nie jeżdżę i nie użeram się z ludźmi, na***ymi w sztok pijakami, menelami i zjawiskami typu facet z workiem stomijnym za pazuchą. mam spokojną pracę, niezależną i nie marznę na jakiś przystankach. do tego żeby było mało nie mam studiów więc jestem głąbem jakich wiele i potrafię co najwyżej kulturalnie wypowiadać się w języku polskim, bo już z angielskiego znam tylko zwrot "wuck ju" a z niemieckiego "raus" i "hande hoł". po co mi taka nisko opłacalna praca gdzie jeszcze mogę dostać w zęby z kopa od jakiegoś czarnoskórego człowieka, któremu nic nie można zrobić bo nazwą mnie rasistą...
 Czy ktoś nakazuje ci taką pracę? Uważaj co piszesz bo w każdej chwili możesz stać się takim ..."zjawiskiem typu facet z workiem stomijnym za pazuchą.." Nie obrażaj ludzi chorych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST TYLE ZBĘDNYCH ETATÓW W URZĘDZIE WOJEWÓDZKIM,MARSZAŁKOWSKIM W LUBLINIE ,ŻE MOŻNA ODDELEGOWAĆ PRACOWNIKÓW DO KONTROLI BILETÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...