Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urząd rekrutuje, ale do tej pracy nie każdy się nadaje. Ile będzie można zarobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2018 r. o 21:43 Powrót do artykułu
Przekaz z TVP i PISu: Prosperita, rozwój gospodarczy, doganiamy europę. Realia na lubelszczyźnie: jak widzimy. Posły, ministry (premie) Miesiewicze i Senatory - to mogą mieć zarobki. A lud?
Odpowiedz
Takie same konkursy winny być na urzędników, dyrektorów, prezydenta. Pensja 2200 to duża suma. Będą chętni.
Odpowiedz
wycie odrywanej od koryta postkomunistycznej opozycji - miodzio :)
Odpowiedz
powinni być to ludzie spokojni i kulturalni, stresem jest dostać mandat
Odpowiedz
najniższa krajowa to duża suma za pracę praktycznie na dworze, to sam się zatrudnij i swoja rodzinkę
Odpowiedz
Wszyscy radni i inni dygnitarze starości burmistrzowie i inni nieroby powinni zarabiać naj niższa średnia krajowa i wtedy szybko byśmy mieli najwyższą najniższa krajowa na świecie nie ruchliwe świnie
Odpowiedz
LUDZIE BOJKOTUJCIE TĄ ŚMIESZNĄ OFERTĘ BO BĘDĄ NAMI PONIEWIERAĆ ZAWSZE NIECH SAMI IDĄ PRACOWAĆ ZA DARMO
Odpowiedz
undefined napisał:
od 2600 do 2800 zł brutto to ja mam w pracy na magazynie. nie jeżdżę i nie użeram się z ludźmi, na***ymi w sztok pijakami, menelami i zjawiskami typu facet z workiem stomijnym za pazuchą. mam spokojną pracę, niezależną i nie marznę na jakiś przystankach. do tego żeby było mało nie mam studiów więc jestem głąbem jakich wiele i potrafię co najwyżej kulturalnie wypowiadać się w języku polskim, bo już z angielskiego znam tylko zwrot "wuck ju" a z niemieckiego "raus" i "hande hoł". po co mi taka nisko opłacalna praca gdzie jeszcze mogę dostać w zęby z kopa od jakiegoś czarnoskórego człowieka, któremu nic nie można zrobić bo nazwą mnie rasistą...
 generalnie bym się z Tobą zgodziła, ale ten fragement o worku stomijnym jest poniżej pasa... więc albo jesteś głupi albo totalnie bezduszny , bo empatii zero.. ale wiesz ..kto pod kim dołki albo lewacka "karma wraca" czesto się sprawdzają...
Odpowiedz
0,6% populacji Lubelskiego, to postkomusza rodzinka ZSL - dobrze w samorządzie na stołkach ustawiona - biedy nie ma...
Odpowiedz
Przyjmę ofertę pracy za 4000 zł netto + licencja na odstrzał (1-go obywatela dzienne).
Odpowiedz
undefined napisał:
wycie odrywanej od koryta postkomunistycznej opozycji - miodzio :)
 Jeszcze głośniej kwiczą przy korycie nowe świnie dojnej zmiany.
Odpowiedz
To taki kanar ciężko pracując na ulicy w chłodzie i o głodzie z narażeniem zdrowia zarobi 10 procent tego co Pan Prezes nie licząc Panu Prezesowi premii, nagród i bonusów,
Odpowiedz
Powodzenia hehehe.
Odpowiedz
Będziesz kwiczeć siersciuchu jeszcze chwilę zadrutuje się i będziesz wtedy kwiczał komuchu
Odpowiedz
Tymczasem CBA zawija kolejnych 6 osób związanych z aferą CIECHU do której doprowadził rząd Tuska, Pawlaka i Schetyny
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.