Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy będą jeździć służbowymi samochodami na zakupy

Utworzony przez malone, 19 stycznia 2010 r. o 19:45 Powrót do artykułu
a po roku użytkowania powinni dostać auta na własność a co nie stać nas, NIECH ŻYJE SIĘ LEPIEJ kolesiom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha,ha,ha...szaraczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam iż jeżeli ktoś jest na stanowisku takim jak Pani Prezydent to ma pewne prawa, jedna jest sprzątaczką inny kierowcą autobusu sorry ale im samochód służbowy nie przysługuje, każdy orze jak może, skoro jestem na konkretnym stanowisku to mam konkretne prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA DO FRYZJERA CHODZĘ W SOBOTĘ! bo na tygodniu moja praca mi na to nie pozwala, a sprawy osobiste załatwiam jeżdżąc swoim samochodem lub MPK!!! ale "co wolno wojewodzie...". Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro biedni urzędnicy nie mają czasu na załatwienie swoich prywatnych spraw i potrzebne są im do tego służbowe samochody za pieniądze podatników to może niech zmienią pracę. nie ma ludzi niezastąpionych a po co wyrzucać bezsensownie pieniądze. Przecież aby załatwić swoje sprawy można wziąć urlop a nie wozić się służbowym autem. Co za głupie pomysły~!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro biedni urzędnicy nie mają czasu na załatwienie swoich prywatnych spraw i potrzebne są im do tego służbowe samochody za pieniądze podatników to może niech zmienią pracę. nie ma ludzi niezastąpionych a po co wyrzucać bezsensownie pieniądze. Przecież aby załatwić swoje sprawy można wziąć urlop a nie wozić się służbowym autem. Co za głupie pomysły~!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
litości - i po co takie brednie - przecież plebs nie taki ciemny - i tego nie kupi (a może kupi ?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Uważam iż jeżeli ktoś jest na stanowisku takim jak Pani Prezydent to ma pewne prawa, jedna jest sprzątaczką inny kierowcą autobusu sorry ale im samochód służbowy nie przysługuje, każdy orze jak może, skoro jestem na konkretnym stanowisku to mam konkretne prawa.
jasne proponuję jeszcze biegać za nimi i kłaść się na kałuży żeby butki się nie pobrudziły. to nie wczasy tylko praca. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wszytko jest za nasze pieniądze. To nie prezes prywatnej spółki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram Pana Prezydenta mądrze gada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łodzi odwołano prezydenta, może i u nas by się to sprawdziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Uważam iż jeżeli ktoś jest na stanowisku takim jak Pani Prezydent to ma pewne prawa, jedna jest sprzątaczką inny kierowcą autobusu sorry ale im samochód służbowy nie przysługuje, każdy orze jak może, skoro jestem na konkretnym stanowisku to mam konkretne prawa.
Prawa jako pracownik to ma i wynikają one z Kodeksu Pracy. Jeżeli już, to być może powinna mieć z racji stanowiska pewne przywileje, to raz. Wykorzystywanie opłacanego przez podatników stanowiska pracy oraz przywilejów do celów prywatnych nie jest prawem pracowniczym a jego ciężkim naruszeniem, to dwa. Jezeli tak ciezko i dlugo pracuja prezy dent i jego zastepcy, ze czasu na zakupy nie maja to moze niech zmienia miejsce pracy - nikt ich tu na sile nie trzyma. Myslalem, ze nic wiecej nie jest w stanie mnie w dzialaniu a raczej braku dzialan ratusza zdziwic. Wypowiedz prezy denta w/s samochodow sluzbowych nie jest szokujaca, jest wrecz zatrwazajaca - bo do jakiego stopnia mozna byc "swinia" w tym naszym lubelskim "Folwarku zwierzęcym"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adaś, kończ i spierd... bo to co juz wyprawiacie z swoja świtą to żenada. Kolejne 4 lata zmarnowane dla Lublina, a ile ty pracujesz ojej... normalnie jestem w szoku... Większy pożytek z twojej pracy byłby gdybyś odgarniał śnieg i to nie tylko na deptaku, bo ob. Gogola wygaduje równie podobe co Ty brednie... kończ waść, wstydu oszczędź. tubtin - miasto flustracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kit. Opluł swych wyborców i mówi że deszcz pada ...... To niewiarygodne!!!! Mój Prezydent!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Łodzi odwołano prezydenta, może i u nas by się to sprawdziło.
u nas tez juz dawno powinno byc referendum i zmiana prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujace. Niby inteligentny człowiek, a myśli ze Lublinianie to stado baranów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas lód leniwy więc i Prezydent bezpieczny .....bo komu będzie się chciało wyjść i zagłosować przeciwko temu co w Lublinie się dzieje...... a właściwie nie dzieje -jak już coś, to z udziałem Łątki albo Pani Vice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu sapiecie,stękacie i marudzicie.Trzeba Panią Wnuk i Pana Adasia Wasilewskiego "wysiudać"ze stołka jak w m.Łodzi.Pochwalić się czym nie mają,korzyści z władzy czerpią jak widać garściami więc w czym problem???Czy w tym szarym mieście jest jakaś opozycja???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedni urzednicy pracuja po kilkanascie godzin na dobe. Naleza im sie darmowe wczasy w Malezji ale bilet tylko w jedna strone A tak powaznie to drodzy dzienikarze zapytajcie inspekcje pracy kiedy przeprowadzi kontrole w urzedzie bo jak mozna przeczytac sa tam łamane prawa pracownika.. kilkanascie godzin na dobe!! gorzej niz w markecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma obawy- patrząc na Panią Prezydent to ona samochodem do fryzjera nie jeździ. I piechotą również nie chodzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jako biedna sprzątaczka z hipermarketu ***** tez pracuje po kilkanascie godzin na dobe. Cz również mogła bym skorzystac z darmowej taksówki z korporacji "UM Lublin Taxi", prosze o podstawienie auta o 22:15, po drodze chociaz to w przeciwnym kierunku wstąpimy do Biedronki zrobię zakupy. Z góry bardzo dziękuje panie prezydencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...