Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy będą jeździć służbowymi samochodami na zakupy

Utworzony przez malone, 19 stycznia 2010 r. o 19:45 Powrót do artykułu
To jeszcze nic u nas w Kraśniku Burmistrz wysyla służbowy samochód z kierowca do Rzeszowa po synia który trenuje tam siatkowke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie mają czasu zrobić zakupów?A śmiertelnicy gdzie robią jak pracują?Zdaje się,że markety typu Tesco czynne są 24h/7dni w tygodniu więc??Fryzjer zaś czynny jest w sobotę,a mogę się założyć że panią prezydent stać na zamówienie fryzjera do domu, są też takie opcje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent powinien natychmiast przyjąć tą dymisję! Ludzie którzy zarabiają po kilka-kilkanaście tysięcy złotych i jeszcze kłamiąc wykorzystują służbowe samochody(za NASZE sic! pieniądzę),żeby polecieć sobie z lotniska w Wawie do ciepłych krajów plują nam po prostu w twarz. "Porośli i się w d... poprzewracało"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Uważam iż jeżeli ktoś jest na stanowisku takim jak Pani Prezydent to ma pewne prawa, jedna jest sprzątaczką inny kierowcą autobusu sorry ale im samochód służbowy nie przysługuje, każdy orze jak może, skoro jestem na konkretnym stanowisku to mam konkretne prawa.
jezeli jestes taki poblazliwy to daj jej swoj samochod. albo zrob jej zakupy ja nie mam zamiaru robic jej prezentu w postaci kosztow na rzecz miasta z korzystania z samochodu jak w komunie tym z komitetu i za pensje ktora pobiera niech wywiazuje sie z obowiazkow w pracy a nie z robienia zakupow, a najlepiej jezeli nie radzi sobie to jej nikt nie trzyma , przeciez nikt sila nie trzyma na takim stanowisku, przyjda uczciwsi, za taka pensje powinna sie starac a jak sie nie podoba to fora ze dwora, Ryba psuje sie od glowy, niech nie deprawuje innych, kiedy do cholery ten folwak zwierzecy przestanie dzialac , czy to poplecznictwo Palikota tak dziala .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pa Prezydent piep..... jak naćpany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe czy GPS jest wyłączony jeśli podwozi się pod dom. Mieli jeździć taksówkami!! Przynajmniej kiedyś tak mówiono. A co się dzieje?? Kto widzi ten wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędne założenie Panie Prezydencie. Samochód służbowy, to nie taksówka. Podróż z domu do pracy i z powrotem powinna się odbywać albo komunikacją publiczną, albo samochodem prywatnym. Czy Pan zdaje sobie sprawę, że użytkowanie samochodu służbowego prywatnie jest dodatkowym dochodem wycenianym słono przez US! Co Pan na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi podać ktoś numer do tej darmowej korporacji taxówkowej ?? tubtin - miasto flustracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gościu żyje chyba w jakimś Matrix'ie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez jaj napisał:
Prezydent powinien natychmiast przyjąć tą dymisję! Ludzie którzy zarabiają po kilka-kilkanaście tysięcy złotych i jeszcze kłamiąc wykorzystują służbowe samochody(za NASZE sic! pieniądzę),żeby polecieć sobie z lotniska w Wawie do ciepłych krajów plują nam po prostu w twarz. "Porośli i się w d... poprzewracało"!
Zadna dymisja a z wlasnej, prezydenckiej inicjatywy Art. 52 par.1 KP byc powinien! Czymze sie rozni ta pani od innego pracownika oplacanego przez podatnikow? POprzewracalo sie we lbach, oj poprzewracalo. Toc to nawet komunisci nie zdobyli sie nigdy na taka legalizacje samowoli urzedniczej i nepotyzm jak robi to aktualny prezydent Miasta Lublin - i wiem co mowie bo doskonale pamietam jak zamieniali sluzbowe auta na komunikacje miejska lub jak woleli to na wlasne cztery kolka. Oj POprzewracalo sie we lbach - POprzewracalo!!! Wasz koniec towarzysze POlityczni AD 2010 dobiega konca - do wyborow pozostalo okolo 299 dni wiec nawet referendum szkoda rozpisywac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto wam każe robić po kilkanaście godzin?! zwolnić się nieroby i siedzieć u fryzjera !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku. pierwszy i ostatni raz na niego głosowałem. a po drugie, to kto uwierzy że nie ma kiedy pójść do fryzjera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K..., to nie wymaga komentarza. Jest żle i trzeba tych cwaniaczków zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co to za oburzenie ? przeciez wiadome jest ze wiekszosc jak nie wszyscy z nas wykorzystuja samochody sluzbowe dla celow prywatnych. dajcie spokoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasowałoby to nagłośnić na całą polskę, żeby to nie przeszło bez echa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wasilewski kończ Waść wstydu oszczędż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>Urzędnicy będą jeździć służbowymi samochodami na zakupy... Napierw takie jodno z drugim jeźdiło furmanką (nie koniecznie na gumowych kołach),a teraz jako urzędnik państwowy rozbija się słuzbowymi samochodami.Dlaczego drożeją bilety MPK?-bo cała rzesza urzędników z magistratu jeździ służbowymi (szkoda pieniędzy na kupno biletu?).Dlaczego bedzie podwyżka cen wody?A no aby było na paliwo do służbowych samochodów,aby było na nagrody,premie....dla czarnych urzędników w sutannach również. A może by tak wzorem Łodzi zrobić referendum?Co na to lewica (która przyklaskuje zarówno PiSurom jak i POpaprańcom w pogoni za stanowiskami i profitami)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak "szanowni Panowie" wprowadzić taki zwyczaj jak jest w Anglii???????Tam samochody służbowe można policzyć na palcach i nikogo nie obchodzi jak np. Pan Prezydent lub jego zastępca danego miasta a nawet minister - jeżdżą sobie . po to dostaje odpowiednie stanowisko i pobory aby jeździł sam, taksówką lub wynajął sobie kierowcę z samochodem- ma wykonywać swoje czynności służbowe i koniec. U nas zrobił się " zwyczaj" że nagminnie przydziela się lekką ręką samochody służbowe i "tłucze " się je , bo my podatnicy przecież za to zapłacimy. Który z "dostojników" dojeżdża do pracy swoim samochodem a w pracy przesiada się do służbowego?? Nie wiem czy nas na to stać???????Przecież są tego setki tysięcy sztuk!!!!! Nie głupi wymyślił takie powiedzenie że- : ryba psuje się zawsze od głowy. W naszym przypadku właśnie tak jest z naszym państwem .Korupcja, brak poszanowania mienia jest na porządku dziennym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie w KP jest wzmianka o przerwie w pracy na zrobienie zakupów? Płatnej? W którym Z-dzie p. Prezydent spotkał się z praktyką, aby w godzinach pracy pracownikom przysługiwała przerwa na załatwienie spraw osobistych? Jeśli właściciel prywatnej f-my pozwala pracownikowi na to - jego kasa, nikomu nic do tego. Ale urządnicy żyją z naszych podatków, jakim prawem prezydent pozwala, aby nasze pieniądze marnować na prywatne sprawy urzędników. A wybory coraz bliżej... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z Państwa się orientuje co trzeba zrobić by doprowadzić do referendum w sprawie odwołania ze stanowiska Prezydenta Miasta Lublin Pana Wasilewskiego? Pytam, bo z chęcią przyłączę się do takiej akcji. Społecznie, rzecz jasna. Może byśmy wreszcie coś razem dla Lublina i siebie zrobili? Bez partii i urzędasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...