Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy będą jeździć służbowymi samochodami na zakupy

Utworzony przez malone, 19 stycznia 2010 r. o 19:45 Powrót do artykułu
zdrowy rozsądek napisał:
Zbiorowa histeria podsycana przez kilka osób trwa. Zachowujecie się jak stado rozhisteryzowanych ciotek,które nie rozumieją słowa pisanego. Prezydent. pilnował i pilnuje porządku i standardów ale urząd to nie przedszkole i nie będzie uzywał klapsów na tyłek trochę nierozgarniętej damy, która coś zrobiła zanim pomyślała. Na jej miejsce najchętniej wszedłby każdy z was ale okazja się nie trafiła i idę o zakład,że każdy z was.\, oskarżycieli robiłby dużo gorsze rzeczy ale ta żeby nikt nie zobaczył. Tak mogę sądzić po prezentacji tego spektaklu przekręceń ,pomówiń i nienawiści. Człowiek mądry potrafi odróżnić demagogię i celowe ataki ludzi próbujących wykorzystać to zdarzenie dla własnych celów politycznych. Wystarczy zwazyć rangę tego wyjazdu z tym co dzieje się w mieście . Śmiesznymi w swej bezwzględności atakami na prezydenta celują ludzie, którzy boją się o swoją przyszłość polityczną i lansują się nie zważając na kłamstwo i wybiórczość , którymi się posługują. Prezydent nie mówi,że jego zastępcy mogą służbowymi samochodami jeżdzić na zakupy. Dopuszcza tylko możliwość wstąpienia do sklepu npo drodze i zakupienia podstawowych produktów. Nie ma w tym nic złego zważywszy,że tym ludziom nikt za nadgodziny nie płaci i tak jak wszystkich obowiązuje ich 8godzinny czas pracy/ możecie to sprawdzić w Inspekcji Pracy/. Patrzcie na siebie i swoje obowiązki , czy wykonyjecie je sumiennie? Nie oceniaj nie znając realiów i nie krzywdż innego bo ciebie też kiedyś ocenią. Nie zazdrość tylko daj się wybrać i sprobujesz miodu tej pracy. Nie przekręcaj cudzych słów bo to nieuczciwe i niegodne Na koniec, gratuluję Panu Prezydentowi ,że mówi uczciwie i działa uczciwie . Nie ulega populistom iże jako jedyny zastosował w swojej firmie GPS. Po to aby była transparentność i żeby mieć wyjazdy pod kontrolą. Dzięki temu wy możecie się tu wyżywać , zupełnie bez powodu ale za to z wielką żażartością przeciwko swoim przeciwnikom politycznym
Człowieku Twój niby zdrowy rozsadek już dawno został kupiony przez ratuszowych prominentów więc nie broń tego czego obronić się nie da nie wypisuj demagogicznych haseł bo nikt w nie już nie wierzy ,ja tylko się domyślam że tak pisać musisz ,bo tak kazano ale już niedługo i nie będziesz miał miejmy nadzieje kogo bronić i nie pisz tu o histerii bo sam w nią wpadasz starając się za wszelką cenę bronić swój ostatni szaniec dla dochodów, strach przemawia przez Ciebie bo to społeczeństwo zaczyna kpić z takich ludzi ,i to powoduje ten właśnie strach .I bzdurą jest że wypisują tu ludzie którzy są zagrożeni czy chcą osiągnąć własne cele polityczne i w ten sposób chcą się lansować nigdy ja nie miałem zamiaru ubiegać się o jakikolwiek urząd i nie zamierzam ale na pewno zawsze będę krytyczny wobec ludzi którzy na to zasługują poprzez swoją nieudolność ,niekompetencję czy tolerowanie takowej ,zawsze będę wyrażał swoje niezadowolenie bo mam takie prawo co nie znaczy abym musiał sięgać po władzę jeżeli tego nie rozumiesz toś Kiep ! A poza tym o jakich tu pomówieniach mówisz tu są fakty przekraczania regulaminu czy prawa a nie pomówienia a do tego te nieprawidłowości próbuje zalegalizować sam prezydent i to jest kpina z nas- Obywateli tego miasta- a do tego wszystkiego zanim pomyślisz o ripoście to naucz się czytać ze zrozumieniem ale też i pisać bo to co napisałeś to bełkot niegodny uwagi po za tym ,nikt tu nic nie przekręca a jedynie żąda uczciwości i jawności z racji tego że jest to Urząd Państwowy i nikt łaski nie robi !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdrowy rozsądek napisał:
Nie chcę wymieniać całej długiej listy dokonań bo było ich wiele , miasto zmienia się jak nigdy dotąd. Odsyłam do uczciwości bo dobrze wiesz o inwestycjach; kulturalnych, budowie obiektów dla kultury / Teatr Stary, Centrum Kultury/, o obiektach sportowych nad zalewem, o nowych drogach ,o o nowych autobusach, o nowych instytucjach/ szkoła sędziów, sąd elektroniczny/ , o strefie ekonomicznej, o rozbudowie sieci wodnokanalizacyjnej, o sukcesach promocyjnych miasta,o przygotowaniu się do budowy podłączeń do obwodnicy Lublina i wielu innych. Budżet inwestycyjny miasta miasta jest ponad dwuipółkrotnie wyższy niż za Pruszkowskiego i jest wykonywany. Czy to ci coś mówi? Jeśli ci to nic nie mówi to musisz zgłębić swoją wiedzę o mieście bo pokrzykujesz gołosłownie .
Ale Ty piszesz bzdury nie wiem czy śmiać się z Ciebie czy płakać nad tym o czym napisałeś !? Twoja naiwność jest porażająca zaś niewiedza rozbrajająca !Nie dalej tego komentować nie można bo na pulpit klawiszy cisną się słowa naiwnego e szkoda czasu na te Twoje pisane banialuki .Człowieku Ty tu masz do czynienia z ludźmi myślącymi i często wiedzącymi oczy piszą więc nie irytuj się aleś KIEP !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karawaniarz napisał:
I nie tylko wśród studentów wiem co mówię ! Potrzebne tylko hasło gdzie i kiedy złożyć podpis !
Jakem schorowany emeryt to też pójdę i oddam swój głos by odwołali tego zarządcę ratuszowego wraz z całą nieudolną i kombinatorską świtą a babke też wezmę choćbym miał starą na barana zanieść tylko dajcie datę i gdzie a przekażę innym emerytom co nie mają komputrów ale nerwów nie mają na to co ten Wasilewski wyczynia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ania~ napisał:
ja na miejscu dziennikarzy i radnych sprawdziłabym czy urząd zafundowal pani prezydecji bilety lotnicze do Malezji z powodu tych ulotek. Jak ją znam to mogła i to zaplacić z pieniędzy Urzędu. A swoją drogą ktoś to sprawdzał?????
Lody lody siem kreci lody w/g przepisu Sawickiej oryginalny przepis całe PO,paprane towarzystwo z niego korzysta to co nasi kacykowie gorsi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stoi paniusia na przystanku.Kiosk otwarty,bilety w ciągłej sprzedaży,przed okienkiem pusto.Dama ogląda gazety na wystawie i czeka na autobus.Gdy ten podjeżdża kupuje u kierowcy bilet.Na każdym przystanku to samo.Ba-po kilka osób.Autobus nie jedzie,drzwi otarte również w zimie.Zimno w autobusie tak jak na dworze.Kierowca sprzedaje bilety.Rozkład jazdy diabli biorą.Pasażerowie klną na każdym kolejnym przystanku.Marzną.TO JEST deb***IZM LENIWYCH PASAŻERÓW.DZIĘKI CI MPK I ZTM ZA MĄDRĄ DECYZJĘ. P.S.W PRLu biletów w autobusie nie można było kupić.Kioski Ruchu często zamknięte,a ich ilość o wiele mniejsza jak teraz.Po 18.00. kiosk czynny tylko na dworcu.W niedziele i święta podobnie.I jakoś gapowiczów też było mniej. Wniosek:Jak się chce,to się ma-BILETY OCZYWIŚCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Uważam iż jeżeli ktoś jest na stanowisku takim jak Pani Prezydent to ma pewne prawa, jedna jest sprzątaczką inny kierowcą autobusu sorry ale im samochód służbowy nie przysługuje, każdy orze jak może, skoro jestem na konkretnym stanowisku to mam konkretne prawa.
to może by tak kierowca autobusu też mógłby wyskoczyć na zakupy w końcu też jest na stanowisku-nie każdy może być kierowcą autobusu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...