Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy parkują na zakazie, bo nie chcą płacić

Utworzony przez Don, 15 lipca 2013 r. o 10:20 Powrót do artykułu
To po cholerę wprowadzali strefę płatnego parkowania? Mało kasy w budżecie miasta? To się teraz niech nikt nie dziwi. Też parkuje w centrum ale już poza strefą bo z zarobkami 1300 zł na rękę to sorry ale nie stać mnie na płacenie 150 zł abonamentu. Obniżcie cenę do 80-100 zł to problem sam się rozwiąże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miszkańcy nie mogą pojąć,że na terenie należącym do miasta wszyscy mają takie same prawa.Bez względu na to czy się jest urzędnikiem,czy blokowcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miszkańcy nie mogą pojąć,że na terenie należącym do miasta wszyscy mają takie same prawa.Bez względu na to czy się jest urzędnikiem,czy blokowcem.
obywatele nie mogą pojąć , że jak na wjeździe stoi zakaz i jest tabliczka :nie dotyczy mieszkańców to się ten zakaz powinno respektować.... tyle komentarza do tej bzdurnej opinii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po cholerę wprowadzali strefę płatnego parkowania? Mało kasy w budżecie miasta? To się teraz niech nikt nie dziwi. Też parkuje w centrum ale już poza strefą bo z zarobkami 1300 zł na rękę to sorry ale nie stać mnie na płacenie 150 zł abonamentu. Obniżcie cenę do 80-100 zł to problem sam się rozwiąże.
Zarabiasz 1300 zł na ręke i jezdzisz samochodem? przesiądz się na MPK, nie bedzie problemu. Jak ktoś ma na konia to ma i na bacik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarabiasz 1300 zł na ręke? JAk cie nei stac na jazdę samochodem to przesiądz się na MPK i po problemie. Jak ktoś ma na konia to ma i na bacik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatele nie mogą pojąć , że jak na wjeździe stoi zakaz i jest tabliczka :nie dotyczy mieszkańców to się ten zakaz powinno respektować.... tyle komentarza do tej bzdurnej opinii
Jak jest napisane "nie dotyczy mieszkańców", każdy może tam bezkarnir parkować. Zawsze wjeżdżam na tekie parkingi. Nie ma możliwości wypisania mandatu ani usunięcia takiego pojazdu. Inna sprawa jak by to był teren prywatny.. A tak to lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest napisane "nie dotyczy mieszkańców", każdy może tam bezkarnir parkować. Zawsze wjeżdżam na tekie parkingi. Nie ma możliwości wypisania mandatu ani usunięcia takiego pojazdu. Inna sprawa jak by to był teren prywatny.. A tak to lipa
i to jest właśnie natura Polaka! jest napisane ale ja zawsze wjadę bo mi nic nie zrobią... bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...