Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy wojewody chcą podwyżek. Zapowiadają zaostrzenie protestu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2019 r. o 08:00 Powrót do artykułu
Garstka pisowców z wojewodą i dyrektorami bierze kasę a reszta klepie biedę. Gdzie jest dobra zmiana? Kolesiostwo kwitnie. W wyborach zagłosuję na Kukiza albo Wiosnę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe który cwaniak z forum chciałby pracować 10 lat bez podwyżki.
 ja bym nie chciał - dawno bym się zwolniłz takiej roboty, zamiast siedzieć w nieskoczoność i czekać na łaskę pańską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie ta lepsza praca jest? bo tak pisze jeden z drugim zmień prace ale na co mam zmienić, gdzie ta lepsza praca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie ta lepsza praca jest? bo tak pisze jeden z drugim zmień prace ale na co mam zmienić, gdzie ta lepsza praca?
 człowieku, nikt za ciebie jej nie znajdzie, ale więcej niż 2300 brutto to niezbyt wysokie wymogi, myślę że jakbyś porozsyłał cv do różnych firm toby się coś znalazło, zresztą w urzędzie miejskim czy marszałkowskim są wyższe pensje szeregowców niż to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżka??? Za opieszałą pracę i chamskie podejście do petenta???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czytam te Wasze komentarze to mi się niedobrze robi. Ich "jakośc" odpowiada wiedzy społeczeństwa - niestety. Nie wiecie co to Służba Cywilna. Nie wiecie jaki są różniec między pracownikami samorządowymi a pracownikami rządowych instytucji. Nie znacie ich zadań i funcji a komentujecie. Nie ma znaczenia o jakim URZĘDNIKU mówimy a wszyscy go opluwają. Żenada ... A co do pracowników w LUW - kiedy się w końcu zorientujecie że osoby odpowiedzialne za stan waszych wynagrodzeń i warunków pracy mają Was w d....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W LUW rządzi PiS już ponad 3 lata.  I takie sa efekty.  A bedzie jeszcze gorzej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakis paranoidalny koszmar,ze  w czasach powszechnej cyfryzacji jest jeszcze tyłu urzędników.Nie wyobrazam sobie prywatnej firmy z takim rozpasaniem,ale tam gdzie są środki spoleczne nikt nikomu nie zabroni.Czy ta choroba zostanie kiedyś wyleczona?Czy znajdzie się jakiś polityk kierujący się rozsądkiem?
Cyfryzacja i przyspieszenie obiegu informacji przez internet wręcz zwiększa biurokrację, gdyż wraz z nowymi możliwościami technicznymi administracja wymyśla coraz to nowe formularze, procedury, metody kontroli, niedostępne w czasach kiedy dokumenty pisało się na maszynie czy odręcznie. Technologie komputerowe pozwalają urzędnikom na bawienie się takimi szczegółami, o jakich jeszcze 30 lat temu się njikomu nie śniło
 ale to nie urzędnicy tylko unia, i reprezentanci władzy przez nas wybranej tą biurokrację wprowadzają 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 zł na rękę ale tylko tym którzy się przyznają że mają robote po znajomości..
 Masz od dawna nieaktualne informacje  Nie trzeba żadnych znajomości by tam pracować. Nikogo nie interesuje miska ryżu. Podobno jak z wydziału pani dyrektor N. odeszło kilkanaście osób to nikt nie przyszedł na ich miejsce mimo organizowanych naborow. Z innych wydziałów też wieją. Niedługo zostaną tam sami pracownicy w wieku przedemerytalne, którym już wszystko jedno. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymczasem dyrektor Adaś dalej uważa  że nie ma ludzi niezastąpionych. Oczywiście poza nim samym. Ci urzędnicy co zostali robią za tych co odeszli i mogą liczyć na 200-300 zł brutto dodatku zadaniowego. Tzn tak było w zeszłym roku bo od 1 stycznia nic nie dostają i jeszcze długo nie dostaną. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kraju, w którym jest więcej urzędników niż pracowników produkcyjnych, nie da się żyć dostatnio ponieważ koszty przekraczają dochody z PKB!
 Mój Boże, od razu widać  żeś dziecię PRL pełną gębą. Dla ciebie jak ktoś kto nie stawia domu lub nie pracuje w fabryce to nie pracuje wcale. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez chce podwyzke wiec nie place podatkow niebawem zaostrze protest do nie placenia za prad wode i smieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno najlepiej zarabiającą grupą urzedników są zawsze członkowie związków zawodowych... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś kpina, może i są urzędnicy, którzy powinni dostać podwyżki, ale są i tacy, którzy powinni wreszcie odpowiadać za swoje czyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największa kpina to szybkość, sprawność i precyzja prowadzenia spraw przez Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Skarbu Państwa LUW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...