Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ustawa o Sądzie Najwyższym przyjęta. Dzisiaj kolejny protest w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lipca 2017 r. o 19:10 Powrót do artykułu
wywalą Was z pracy wsadzą swoje rodziny proste rozwalą ten kraj na strzępy a Wy dalej siedźcie i czekajcie na zbawienie powoliiiiiiii............ wszystko przejmą.............. i Wasze majątki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i zmuszą was do inwestowania w budynki, nastepnie w placenie podatkow od nieruchomosci po 35zl za m2 inaczej opodatkuja wasza gotowke na koncie.. tak bedzie... ale za nim to zrobia polacza najpierw konta bankowe z dowodami osobistymi, czipami i zarobkami, zeby mieli pelna kontrole......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciężka przyszłość nas czeka............ oj, ciężka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te protesty to tylko strata czasu!!! Zawsze mowiłem że inicjatywy, demonstracje obywatelskie muszą zaczynać się od ludu a nie tak jak teraz od tzw elity znaczy sie nadzwyczajnej kasty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają sądy to mogą teraz wszystko. Możecie sie przekonać. Wystarczy stłuczka z pisowcem. Jego wina, w sądzie bedzie ze wasza. A wszyscy sie do pisu nie zapiszemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapomnijcie zabrać parasolki !POszKODowani na umyśle ."Wygrajta se wybory to bedziecie se rządzić ". Buahahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapomnijcie zabrać pampersów POpaprańcy i Komuchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziąłem jednego pampersa,tak na wszelki wypadek.W końcu jadę na protest z żoną i półroczną córką:)Dzięki za przypomnienie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. antypolacy protestują, paląc znicze przed budynkami sądów - może "byście" wy patrioci (w/g po, nowoczesnejm kodu, psl-u, tefałenu, gazety wyborczej, njusłika, sld/pzpr i byli prezydenci) zapalili te znicze na grobach Żołnierzy Wyklętych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywasz Polaków o innych poglądach ,,antypolakami" i jeszcze śmiesz sobie mordę Żołnierzami Wyklętymi wycierać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co wyprawiali posłowie PO, Nowoczesnej przed i po uchwaleniu zmian w sądownictwie nie godzi się posłowi. Pokazali swoje oblicze i na czym im zależy na władzy na destabilizacji kraju. Przypomina mi to działanie bojówek które przed wybuchem II wojny światowej były bardzo aktywne. Były też sponsorowane przez Niemcy oraz żydowskich komunistow którzy działali w porozumieniu z Sowietami na terenie wschodniej Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam jestem za protestem-handlarz zniczami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzieli sie za celnikow, lekarzy, taxowkarzy, rekojednych bandytow, szkoly to i po Was przyjda........ powolutku do celu.. najpierw chca otulmanic narod aa i tak juz jest glupi w pozniejszym czasie rzadzic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS=PRL=PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może adrian zostanie prezydentem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak kwiczą ryje odrzynane od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitet Obrony Dochodów już zebrał kase na alimenciarza Kijoswkiego?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z najwyzsza kasta sedziowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atrapę sądów mamy teraz panie Petru!Sędziowie kradną, biorą łapówki i pozostają bezkarni! Sprawy ciągną się latami. W dotychczasowym stanie prawnym  nie można było ich odwołać. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Mam nadzieję, że nowa ustawa zmieni ten stan rzeczy. Brawo PIS.Protestują same stare ubeki  i ormowcy w pampersach.Pampersy pełne, idźcie do domu zmienić!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak masz dowód na korupcję w sądzie to pędź do ziobrowskiej prokuratury.Bo póki co po prostu pierdzielisz głupoty bez żadnego oparcia w rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...