Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Utknęła sprawa marszałka Grabczuka

Utworzony przez Gość, 19 marca 2009 r. o 01:19 Powrót do artykułu
No istota rzeczy wiecie gdzie jest ! cicho tam ! PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł jest pewną manipulacją dziennikarską. Jestem właśnie w trakcie studiów dziennikarskich i jak obserwuje lokalne gazety to w artykułach widzę pełno manipulacji. Ciekawe jak długo dziennikarz szukał odpowiedniego zdjęcia aby pokazać że dana osoba to zły człowiek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w trakcie studiów prawniczych i widzę,że wyrok może być tylko jeden.Winny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo tak to jest, bo jak sie jest oficerem Platwusa Obywatelskiego i protegowanym posła z Lateksowym Prąciem to ministerstwo niesprawiedliwosci robi wały by kryć swoich bulterierów, dokumenty będą krążyć z jednego biurka do do drugiego az zarzuty sie przedawnią. Precz z Platformą, precz z d***kracją czas na normalnosć czas na dyktaturę. Przywrócmy Monarchię Piastowską a Platwusy obywatelskie wygońmy tam gdzie ich miejsce, gdzie ich ojczyzna do Izraela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
Ten artykuł jest pewną manipulacją dziennikarską. Jestem właśnie w trakcie studiów dziennikarskich i jak obserwuje lokalne gazety to w artykułach widzę pełno manipulacji. Ciekawe jak długo dziennikarz szukał odpowiedniego zdjęcia aby pokazać że dana osoba to zły człowiek..
Cieszę się, że( po ukończeniu studiów dziennikarskich) przybędzie nam dziennikarz, który nie podda się presji przełożonych, swojego środowiska i stać Go będzie na niezależność, mówienie tylko prawdy itd. Obawiam się, że jest to postawa, która w obecnej polskiej lokalnej rzeczywistości nie wróży takiemu absolwentowi wiekszych szans na karierę i pracę w ogóle. Szczególnie Lublin nazywany przez Edwarda Stachurę "miastem przeklętym" dał się poznać jako układ władzy, polityków, mediów w celu osiągnięcia tylko i wyłącznie korzyści dla swoich. JEŻELI CHCERZ ŻYĆ W ZGODZIE ZE SWOIM SUMIENIEM, OPUŚĆ TO MIASTO JAK NAJSZYBCIEJ i szukaj swojej szansy jako dziennikarz gdzie indziej.Po latach przeważnie nie żałuje się takiej decyzji. A co do Grabczuka : typowy wał, żyjący z publicznych pieniędzy i wysługujący się lokalnym kreaturom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zebym sie czepial ale czy mam z tego rozumiec, ze oskarzony o POswiadcznie nieprawdy codziennie podejmuje rozne brzemiennne w skutkach zobowiazania i decyzje na nasz koszt i rachunek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...