Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe, która nawigacja baranie uwzględni te wszystkie objazdy!
Np:yanosik, w sumie kazda ktora bedzie aktualizowana na biezaco. ale widze ze sie gubisz bez jazdy z nawigacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko mam w przedszkolu na ulicy Zuchów a mieszkam na os. Botanik to którędy mam jechać?
Autobus 2 lub 7 . Rano każdy z nich co 15 minut czyli co 7-8 minut masz dojazd. Autobusy będą jeździć przez Ducha - i praktycznie tylko one - więc dojazd zajmie ok. 10 minut. Pewnie z kwadrans szybciej niż osobowym dookoła w korkach... Po prostu dojazd do pracy zmienić trzeba na autobus, bo będzie SZYBCIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Ten sam skutek byłby gdyby poszerzyć Ducha do 2 pasów i zrobić samo rondo bez estakad. I jeszcze byłoby taniej i szybciej. 
>95% racji. Jeśli estakada, to dla ruchu z Sikorskiego w Ducha ewentualnie z 1000 lecia w Sikorskiego lewoskręt jakoś wymyśleć by był w innym poziomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko mam w przedszkolu na ulicy Zuchów a mieszkam na os. Botanik to którędy mam jechać?
Niebawem cena baryłki ropy skoczy do 84 dolarów, co będzie oznaczało albo akceptację ceny litra paliwa w okolicach 10 zł , albo przesiąść się na komunikację zbiorową !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś niespełna rozumu i nie znający realiów ruchu w tym miejscu wymyślił złe rozwiązanie. Gdyby zobaczył na własne oczy że na tym skrzyżowaniu najtrudniej pojechać na co dzień z ul.Sikorskiego na wprost /w Ducha i Północną/, i z al Solidarności najtrudniej skręcić w lewo w Sikorskiego bo tam jadą TIRY tranzyty od Zamościa i Chełma oraz od Białegostoku - to by wiedział, że estakada wykorzystująca ukształtowanie terenu powinna z rozjazdami przebiegać NAD al.Solidarności. Dołem można by jechać od i w kierunku Wa-wy-bo ruch na tym kierunku jest znikomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wielkie utrudnienia , w tak ruchliwym punkcie.... Czy nie można byłoby poczekać do uruchomienia obwodnicy ??? Przynajmniej tranzyt byłby poza miastem . Bez ,,utrudnień" trudno tu przejechać w określonych kierunkach , a co dop
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skomplikowanie mieszkancom wyjazdu i dojazdu do przedszkoli,szkol i pracy jest czyms bezcennym dla osob ktore nie borykaja sie z codziennymi trudnosciami. Mieszkam na tej jeb... wsi. ul. Polnocna wczesniej wjazd od Ducha. A teraz objazdy drogami ktore nie sa dostosowane. Panie Prezydencie zapraszamy na nasza wioche. Brak drogi, chodnika,oswietlenia i placu zabaw dla dzieci. Czy w najblizszym czasie zamierzacie zrobic ta droge. Ulica jest ruchliwa, z dzieckiem nie da sie wyjsc na spacer bo ograniczenia brak, jezdza jak debi...e. Podczas spaceru mozemy zagwarantowac piach i kurz w gebie i czarne stopy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...