Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na OSK ATOR

Utworzony przez OSK ATOR, 17 stycznia 2011 r. o 18:36
W dn. 14.01.2011 OSK ATOR zamieścił ogłoszenie w gazecie Anonse lubelskie proponując w nim pracę na stanowisku sekretarki. Traf chciał, że odpowiedziała na nie moja znajoma i już po chwili otrzymała telefon z informacją iż została wytypowana z 200 osób. Rozmówca stwierdził, że jej rozpoczęcie pracy uzależnione jest od tego, czy z jej polecenia ktoś zapisze się na kurs. Poproszony przez znajomą zapisałem się, jednocześnie kolejne 2 znajome, za nasza namową wysłały swoje CV. Telefon z propozycją pewnej pracy powtórzył się również w ich przypadku, byle przysłać kursanta. W dniu dzisiejszym otrzymałem telefon w którym zapraszano mnie na kurs, zagadnąłem więc co z proponowaną pracą... Wynik rozmowy to informacja, że jeśli zapłacę za kurs, koleżanka dostanie pracę. Jak to się ma do reszty znajomych, które wysłały tam CV? Przypuszczalnie zatrudnią 30 sekretarek... Drogi kursancie, jeśli szukasz ośrodka który wyszkoli Cię na dobrego kierowcę, to przypuszczalnie niebawem będziesz szukał także pracy. Obyś nie trafił na OSK ATOR, bo i z dobrego kierowcy i z pracy nic nie będzie
Ostatnio edytowany 26 stycznia 2011 r. o 15:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSK Ator zamieścił dziś swoje groupony, szukałam opinii co do jakości kształcenia kursantów i trafiłam tu, mimo że cena jest kusząca, nie skorzystam z ich propozycji, bo wiem jak trudno jest znaleźć pracę w Lublinie i nie obce mi są praktyki niektórych "pracodawców" zamieszczających w anonsach ogłoszenia. Nie chcę szkolić się w OSK, gdzie oszukuje się ludzi i próbuje wyłudzać pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez jestem tutaj z powodu Groupona. Cena jest naprawde atrakcyjna ale z drugiej strony jesli firma odstawia takie numery to nie wiem czy mozna jej zaufac. Przydalo by sie wiecej opinii o tej firmie jako OSK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem tak i niech ludzie kupują te całe grupony w tym ator hehe śmiechu warte wcale bym się nie ździwil jak później wyjdzie że np. godzina jazdy to było (zaczęli 15 po a skończyli za 10 i z 2 godzin wypada pięknie 25 minut). Normalna praktyka tanich firm wiem bo pracuję w branży i później przychodzicie i płaczecie jaką to wam krzywdę wyrządzili. Albo że sobie gdzieś po sklepach instruktor jeździł a wy czekaliście w aucie. I bardzo dobrze na głupotę ludzką nie ma lekarstwa!!!! Jak można robić coś poniżej kosztów no pytam jak? Paliwo po 5,15 nawet niech będzie gaz 2,5zł. Opłata instruktorowi , amortyzacja samochodu(opony,oleje,filtry,klocki,sprzęgło itd. jeszcze by się dużo uzbierało. Właściciel tej właśnie firmy dawał ogłoszenia i 7zł instruktorowi proponował no na pewno dobrego znalazł za taka kase buhahahahahahaha. To ja tyle pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych kierowców. Każdy się uczył więc niech sobie przypomni i więcej cierpliwości do "L"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni mają tylko jedną yaris jak tyle ludzi przeszkolą ciekawe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów dali 130 ofert na grupona. Daję glowę, że koleś zawinie interes. Wcześniej 174 oferty teraz 130 razem ok 300. 300 osób do jazdy x 30h = 9000h, licząc 12h jazdy na dobę - razem 750 dni roboczych. Jak to zmieścić w jednym roku, mając jeden samochód? Pozdrawiam - instruktor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ator ma już 3 Toyoty Yaris. Mnie bardziej zastanawia czemu CSK Rozpęd, który jest podobno na czwartym miejscu w rankingu dał niemal identyczną ofertę na grouponie jak Ator, który dopiero wchodzi na rynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jestem instruktorem i trochę mi szkoda kursantów z Atora. Otóż trzy dni temu jechał sobie białą Yariską na włączonych światłach drogowych pan instruktor w pozycji leżącej na fotelu. Jechał za mną tak ok. 400 m. bez reakcji. Zatrzymaliśmy się na czerwonym świetle na skrzyżowaniu i dopiero na zwróconą uwagę zainteresował się kontrolką. Ale za takie pieniądze nie dziwię się temu młodemu instruktorowi, który był ubrany bardziej plażowo niż do pracy i pewnie myślami był bardziej na plaży. Panowie instruktorzy - więcej szacunku dla siebie ale i z całą pewnością dla swoich klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem kursantką ATORA z Groupona i jestem bardzo zadowolona. Jazdy są od 6 rano do 22 więc każdy nie wiem jak zapracowany, może spokojnie wyjezdzic godziny w 2 tygodnie. Jedyny minus to tylko jedna nowa toyotka, ktora jezdzi sie troche inaczej niż starą, ale atmosfera w ośrodku super, żadnych problemów z załatwieniem czegokolwiek. Instruktorzy obdarzeni cierpliwością niebywałą i mimo swoich "wysokich" zarobków pełni optymizmu. Dla mnie chodzenie na jazdy to przyjemność. Nie spotkałam się z czymś takim jak pozniejsze zaczynanie czy konczenie jazdy przed czasem.I Więc jako jedyna na tym forum polecam i mysle, ze wieksość kursantów mnie poprze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam oj tam instruktor też człowiek, zasuwa za 7zł za godzine bez przerwy, nie ma kiedy zjeść więc też może czasem zassać mułu i o czymś zapomnieć. Mogł przecież wsiąść po jakiejś bystrej kursantce i nie spojrzeć. A Pan już, że ośrodek bee, że chłopaki bee itd. Panu nigdy się nie zdarza czegos zapomnieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samobój napisał:
Znów dali 130 ofert na grupona. Daję glowę, że koleś zawinie interes. Wcześniej 174 oferty teraz 130 razem ok 300. 300 osób do jazdy x 30h = 9000h, licząc 12h jazdy na dobę - razem 750 dni roboczych. Jak to zmieścić w jednym roku, mając jeden samochód? Pozdrawiam - instruktor
I jakoś nie zwinęli i mają więcej samochodów i działają i mają sie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSK ATOR napisał:
W dn. 14.01.2011 OSK ATOR zamieścił ogłoszenie w gazecie Anonse lubelskie proponując w nim pracę na stanowisku sekretarki. Traf chciał, że odpowiedziała na nie moja znajoma i już po chwili otrzymała telefon z informacją iż została wytypowana z 200 osób. Rozmówca stwierdził, że jej rozpoczęcie pracy uzależnione jest od tego, czy z jej polecenia ktoś zapisze się na kurs. Poproszony przez znajomą zapisałem się, jednocześnie kolejne 2 znajome, za nasza namową wysłały swoje CV. Telefon z propozycją pewnej pracy powtórzył się również w ich przypadku, byle przysłać kursanta. W dniu dzisiejszym otrzymałem telefon w którym zapraszano mnie na kurs, zagadnąłem więc co z proponowaną pracą... Wynik rozmowy to informacja, że jeśli zapłacę za kurs, koleżanka dostanie pracę. Jak to się ma do reszty znajomych, które wysłały tam CV? Przypuszczalnie zatrudnią 30 sekretarek... Drogi kursancie, jeśli szukasz ośrodka który wyszkoli Cię na dobrego kierowcę, to przypuszczalnie niebawem będziesz szukał także pracy. Obyś nie trafił na OSK ATOR, bo i z dobrego kierowcy i z pracy nic nie będzie
Bardzo brzydko, bardzo nieładnie. Wstydźcie się ATORY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Bardzo brzydko, bardzo nieładnie. Wstydźcie się ATORY
:angry:Dobry instruktor nie będzie pracował za taką stawkę-a dobry ośrodek nie wejdzie w grupona-dzisiaj to już wiem bo jestem po takim kursie niech to będzie przestrogą dla naiwnych takich jak ja .Dopiero na egzaminie okazało się jak wielu rzeczy jeszcze nie umiem wykupiłam sobie jazdy gdzie indziej i tylko żałuje że nie robiłam tam całego kursu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja też jestem kursantką atora:) i szczerze powiem, że szefostwo sobie troszkę w (...) leci: przynajmniej w moim przypadku, bajzel w papierach niesamowity jazdy mi odkładają etc. ale na instruktorów nie mogę narzekać chociaż się z nimi kłocę xD polecam szczególnie pana Andrzeja:) starszy bardzo miły i cierpliwy(!) człowiek z dużym doświadczeniem, miałam z nim tylko 2h jazdy ale nauczył mnie więcej niż inni: chociaż i na młodych nie można narzekać sympatyczna atmosfera, można pożartować, ale ale ale jak trzeba to potrafią opieprzyć i zmobilizować i dziwi mnnie to, że chłopaki chcą pracować w takiej firmie jak ator, bo firma jako firma jest (...), ale instrultorzy jak mówię są ok:)) czekam na egzamin i mam nadzieję, że uda mi się za pierwszym razem zdać xD pozdrawiam !
Ostatnio edytowany 14 stycznia 2012 r. o 20:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ! co do aut, to owszem jak na razie jedna 6ciobiegowa yariska, i 2 5ciobiegowe, chyba że coś się zmieniło, ale podobno w przyszłym tyg. ma być już 7 samochodów, co by instruktorzy nie musieli się wymieniać(:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IksIgrekZet napisał:
Ator ma już 3 Toyoty Yaris. Mnie bardziej zastanawia czemu CSK Rozpęd, który jest podobno na czwartym miejscu w rankingu dał niemal identyczną ofertę na grouponie jak Ator, który dopiero wchodzi na rynek.
Otóż dlatego, że ma również inne kategorie w swojej ofercie i na tych zarabia kasę. Kategoria B czy A puszczona po kosztach jest jedynie reklamą... Przy jednej kategorii może być ciężko. A wracając do tego że Ator się zawinie z rynku... Cierpliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sądzicie o instruktorze Pawle z Atora??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam i w firmie nie miałam problemów, jazdy rozpisane jak chciałam, kiedy chciałam i z kim chciałam także złego słowa nie mogę powiedzieć, chyba wszystko jest kwestią dogadania się. Co do instruktora pawła to mogę powiedzieć ze sympatyczny i bardzo miły ale nie jezdzilam z nim tylko takie wrazenie odnioslam z pogadnki w oczekiwaniu na jazde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samobój napisał:
Otóż dlatego, że ma również inne kategorie w swojej ofercie i na tych zarabia kasę. Kategoria B czy A puszczona po kosztach jest jedynie reklamą... Przy jednej kategorii może być ciężko. A wracając do tego że Ator się zawinie z rynku... Cierpliwości
Nie zwinie nie zwinie, działają dokupują samochody itd. zresztą właścielką szkoły nie jest ktoś przypadkowy, tylko kobieta ktora przez kilka lat prowadzila juz swoja szkole w kursorze chyba. Ja tam ich wszystkich lubię i sobie chwalę, oczywiście po egzaminie mogę zmienić zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
refleksja napisał:
:angry:Dobry instruktor nie będzie pracował za taką stawkę-a dobry ośrodek nie wejdzie w grupona-dzisiaj to już wiem bo jestem po takim kursie niech to będzie przestrogą dla naiwnych takich jak ja .Dopiero na egzaminie okazało się jak wielu rzeczy jeszcze nie umiem wykupiłam sobie jazdy gdzie indziej i tylko żałuje że nie robiłam tam całego kursu.
Ale uważasz, że na kursie z groupona nie nauczysz się tak jak w innej szkole za pełną cenę? Przecież tu tez jezdzi sie 30 godzin i uczą Cię instruktorzy a nie handlarze z bazaru więc co to za różnica??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...