Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na OSK ATOR

Utworzony przez OSK ATOR, 17 stycznia 2011 r. o 18:36
Gość napisał:
kierowniczka OSK Ator Iwona Mazowiecka, tel. 519 191 666
A JAK WY SIE KONTAKTUJECIE Z TYM GRUOPONEM PRZEZ NUMER KLIENTA 22 496 08 88? JA WYSŁAŁAM MAILA Z ZAPYTANIEM I NIC, A KUPON KUPIONY W MAJU..........!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A JAK WY SIE KONTAKTUJECIE Z TYM GRUOPONEM PRZEZ NUMER KLIENTA 22 496 08 88? JA WYSŁAŁAM MAILA Z ZAPYTANIEM I NIC, A KUPON KUPIONY W MAJU..........!!!!
Właśnie dostałam maila od grupona, że rozpoczynają zwroty pieniędzy w kwocie 455 zł. Najlepiej kontaktować się z p. Iwoną Mazowiecką, właścicielką Atora, już odbiera telefony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dział Obsługi Klienta Groupon.pl to jest mail do grupona, nr telefonu tez sie zgadza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Powiem wam, że przedziwna sprawa z tym atorem i gruponem. jedni dostają maile, inni nie, jedni maja obiecaną kwote wyzsza niz te 256 zl, inni tylko 256. Nie wiem, ale pewnie rzeczywiscie skonczy sie to na policji.
Bo groupon tak naprawdę juz niejedna osobe zawiódł, dotyczy to wszelkich usług od myjni samocgodowych po usługi fryzjerskie, z ostatniego groupona fyzjerka zrobiła mi fryzurke kasi z podstawówki, przyrzekam, że nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim partactwem, ludzie nie mogą zarezerwować sobie kolejki w myjniach, bo zawsze jest jakis problem, a tzw. normalni klienci oczywiście tych problemów nie mają, rowerek do ćwiczeń w grouponoe 50% obniżki, patrzysz z ciekawości na allegro i identyczny kosztuje tyle samo, tylko, że to juz jest normalana cena, a z Atorem nie wyszło, bo naliczyli sobie taka prowizję, że szkółka wymiekła, nie wiem czy kierowniczka była poinformowana o tej prowizji, ale sądze, że nie i dlatego weszła w ten biznes. Jesli nie oddadza mi pieniędzy wyrejestruje się z tego dziadostwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dostałam maila, ale bez żadnej informacji jaką kwotę mi zwrócą... jak napisałam do nich pierwszego maila to czekałam kilka dni na odpowiedź od nich... 21.06 minie mój termin do zwrotu pieniędzy, jak na razie nie mam nic na koncie. jeśli chodzi o policje to już kiedyś miałam przyjemność zgłaszać oszustwo, plus jest taki, że odzyskałam pieniądze, ale musiałam odwiedzić kilka razy posterunek, plus musiałam iść do prokuratury.. a osoba która mnie oszukała i tak gładko się wywinęła.. więc moim zdaniem lepiej załatwić to polubownie... cała procedura na policji też długo trwała- jak dla mnie to już ostateczność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmienil sie stan mojego konta, wzrosl o 455 zl, takze przygode z OSK ATOR uwazam za zakonczona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K napisał:
zmienil sie stan mojego konta, wzrosl o 455 zl, takze przygode z OSK ATOR uwazam za zakonczona.
to dodało mi otuchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj przyszły mi pieniądze z grupona - 455 zł. Uff, koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kornelię mi kumpela poleciła na doszkalanie,fajna babka,złego słowa mi nie powiedziała.2 godz.przejeździłam,stwierdziła że powinnam zdać egzamin-i zdałam.Patrząc na komentarze po raz kolejny dochodzę do wniosku ze nigdy nie należy sugerować się opinią innych.Pojeździlibyście z szefową innej szkoły jazdy,to byście dopiero mdleli jakby was od ku...powyzywała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w jakiej szkole teraz uczy Konelia i inni byli instruktorzy ATORA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chcecie jezdzic z kims z atora to radze z Marcinem,moze nie ma tak duzego doswiadczenia w psychice i jak komu przekazac informaje ale napewno jest dobrze przygotowany na instr tlumaczy ok,reszta tak sobie,jezdzilam ze wszystkimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Pawła z ATORA , super uczy, jest cierpliwy, nie krzyczy. A poza tym mądry inteligentny człowiek. Ja po doszkalaniach u niego zdałam za 1szym razem także polecam serdecznie !!!! Oto nr tel. 501-595-091 POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to świetnie, ja chciałam kupić groupona w Atorze, ale wcześniej wykonałam telefon z kilkoma pytaniami, i powiedzieli mi, że po co kupować groupon, mogę od razu przyjść tam i kupić, no i tak zrobiłam. Jaka jest teraz szansa, że dostanę pieniądze... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie już zmęczyła ta sprawa z atorem. Papierów podpisanych przez panią Iwonę dot. ukończenia teorii żaden osk nie chce przyjąć. Sprawę kieruję na policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę! Tego się nie spodziewałem. To ja w tamtym roku założyłem ten wątek opisując rekrutację Ator jaka spotkała moją znajomą.Ten sam post zamiesciłem jeszcze na kilku innych forach i po kilku dniach otrzymałem maila od kogoś z Atora, że jeśli nie usunę postów ktore wg nich są nieprawdą to sprawa zakończy się na drodze sądowej. Nie usuwałem, za to Ator pisał do adminów ktorzy posty usunęli. Został tylko ten i jak pięknie się rozwinął! Ostrzegałem że wykorzystują zdesperowanych bezrobotnych do naganiania sobie klientów, co świadczy o uczciwosci własciciela / ki tej firmy. Jak widzę miałem rację. Wszystkim ktorzy nadziali się na ten cudowny ośrodek mogę teraz powiedzieć "a nie mówiłem?". Szkoda mi Was początkujących kierowców, mam nadzieję, że tych oszustów zdrowo przyciśnie wymiar sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaś napisał:
No to świetnie, ja chciałam kupić groupona w Atorze, ale wcześniej wykonałam telefon z kilkoma pytaniami, i powiedzieli mi, że po co kupować groupon, mogę od razu przyjść tam i kupić, no i tak zrobiłam. Jaka jest teraz szansa, że dostanę pieniądze... :/
jak to możliwe, że oni jeszcze działają!!! przecież mieli zwijać interes!!! odnośnie papierów to u mnie nie było problemu, zaczęłam kurs praktyczny w innym osk... pieniądze odzyskałam w kwocie tak jak się umawialiśmy (co prawda musiałam czekać 3 miesiące na zwrot) , dziwi mnie, że nadal są problemy z tym osk.... myślałam że już dawno sprawa jest zamknięta..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda złodzieji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszukaj najbliższe szkoły jazdy z nami! Tylko tutaj znajdziesz pełnie informacji o najbliższej szkole jazdy, która proponuje optymalną ofertę dla Ciebie i Twoich znajomych! Nie trać czasu i pieniędzy, zobacz jakie o proste! Instruktorze/właścicielu OSK, zgłoś swoją szkołę do nas! Daj się odszukać w naszej bazie, by zdobyć nowych kursantów. Dzięki dobrej ofercie konkuruj z innymi szkołami, postaw na swoim i zgłoś się już dziś! ZAPRASZAM na: http://combc.pl/ Sprawdź najbliższe dostępne terminy w najlepiej ocenianych szkołach. Dodaj ocenę dla szkół, którą kierujesz, bądź też brałeś udział w szkoleniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://fw.pl/radardokladny     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...