Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na OSK ATOR

Utworzony przez OSK ATOR, 17 stycznia 2011 r. o 18:36
Ja w sobotę miałem pierwsze jazdy z Marcinem i było dobrze. Fakt odrazu zjechałem większość miasta łącznie z centrum, ale uważam ze rzut na głęboka wodę był dobry, póki co jestem mega zadowolony z tej szkoły i tez mam kupon z GROUPONa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem Atorka -Gruponka Zdałam za pierwszym razem ,niestety nie dzięki Atorowi,jeżdziłam ze wszystkimi inst a tak naprawde zapisywałam sie do kogo innego a wsiadałam do kogo innego,nauczyłam sie tylko bałaganu. Instruktorzy ok,mili ale bez zaangazowania. P Andrzej tylko na koniec pokiwał litosciwie głową. Ja za namowa znajomego dokupiłam 9 godz( mies czekałam na egzamin)nie mogę powiedziec u kogo ale w innym znanym osrodku u instruktora o olbrzymim darze nauczania;-) nawet mnie(45 lat) i olbrzymim zaangazowaniu oraz niepowtarzalnej technice nauki,zdalam za pierwszym razem!!!! Z Atorem nie miałam szans;-(( Nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie koncze kurs w oska ator. Instruktorzy sa naprawde ok. Ale omijajcie osk ator szerokim łukiem samochody co chwile sie psuja, jak zepsuje sie samochód nikt was ni euprzedzi o odwolanych jazdach!!! jak Wy nie odwolaci ejazd to bedziecie musieli za nie placic ale jak oni nie przyjada to dostajecie fige i jeszcze maci eklopoty zeby odrobic te stracone jazdy!!! Jak nie chcecie sie denerwowac wybierzcie inny osrodek!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pani Kornelia to młoda blondynka która nie robi nic oprócz bezsensownego naciskania po hamulcach i panikowania przy każdym ruchu samochodu (gdzie inni instruktorzy są zadowoleni z mojej jazdy)? Oczywiście nie wyłączając jej prywatnych pogawędek z młodym instruktorem kosztem mojego czasu przeznaczonego na kurs, malowania ust w samochodzie i notorycznego przeglądania się w lusterku. Kobieta kompletnie nie umie tłumaczyć, moja dziewczyna też na nią trafiła i ma podobną opinię na ten temat. Czuła się skrępowana jadąc samochodem z blondynką która czuła się gwiazdą w tym całym cyrku i odnosiła się z pychą i wyższością do kursantów. Nie wiem czy to ta sama pani o której mowa na forum, gdyż jest to jedyny instruktor który mimo podobnego wieku względem mnie(max 2 lata starsza) która nie raczyła się przedstawić a co wogóle przejść na Ty (gdzie instruktorzy +40 nie mieli z tym problemu i sami zaproponowali) TRAGEDIA, ta pani powinna szybko zabierać manatki, bo słyszałem już nie jedną taką opinię.. Reszta instruktorów jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chętnie zaprosiła bym Pana Marcina na obiad za 9h jazdy Jestem zadowolona i czekam na egzamin a Pan Marcin jest najlepszym instruktorem na świecie Polecam - Groupon(istka)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kornelia miała ciemne włosy bardzo krótkie, i taka troszkę lepiej zbudowana.Oj zgadzam sie z Panią powyzej tez chętnie zaprosiła bym Marcina na obiad niestety zajęty:( ale naprawde świetnie uczy za to minimum wynagrodzenia jakie zarabia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marcin nie zarabia znów tak mało chwalił mi się no ciekawe ciekawe... czy zdam od razu ... ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA JEŹDZIŁAM ZNIM I ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z NIM - MAŁY BŁĄD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam. czy Ator się spakował i pojechał na malibu?? byłam tam wczoraj i dzisaj i zamknięte, nikt telefonów tam nie odbiera.nie wiem co robić ;/ kupiłam grupona w maju i miałam od lutego zacząć kurs.... czy ktoś coś wie?? pomocy;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj i dziś do 12 nikogo nie było w biurze od jutra biuro działa normalnie od 10 do 17 czy 18 coś takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i oczywiście wczoraj zdałam egzamin za pierwszym razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe no to gratulacje "Przepalic " to stawiasz piwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne gdzie i kiedy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej mam pytanie jakiego byście najlepiej instruktora polecili chciałabym dokupić sobie jazdy przed egzaminem a nie mogę się zdecydować na ktoregoś bo jeździłam z wieloma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin. Tylko on. Ja zdalam za pierwszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za informację a tak wogólę to gratulację )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się - TYLKO Z MARCINEM!!! tez zdałam za pierwszym razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin to do tego stworzony jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic do Marcina, ale Paweł jest o wiele lepszy. Moim zdaniem to najlepszy instruktor w Atorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...