Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na OSK ATOR

Utworzony przez OSK ATOR, 17 stycznia 2011 r. o 18:36
[*]jeśli chodzi o mnie, nie zamierzam odpuścić im tej kasy, jest duża liczba osób, która skorzystała z oferty groupona, więc można coś w tej sprawie zrobic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale bylo tez troche ludzi ktorzy nie korzystali z grupona tylko zaplacili za caly kurs....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja takze nie otrzymalam jeszcze pieniedzy od groupona. a jak Wy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Próbowałam skontaktować się z tym sklepem mailowo i nic. Takim postępowaniem nie zachęca klientów do kolejnego razu .Niech ktoś wrzuci numer na komórkę do kierownika ATOR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wrzucę jak juz odbiore swoje zaswiadczenie i zakoncze sprawe z nimi, bo na telefon do biura czy meila nie macie co sie kontaktowac bo one nie funkcjonują, ja innym sposobem zdobyłem kontakt do kierowniczki tej ''szkoly jazdy''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem kolejną osobą oszukaną przez Atora. Macie może jakiekolwiek czynne namiary na właścicieli? Jestem za tym, żebyśmy wspólnie coś zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja takze, jesli ktos ma jakies informacje, dane cokolwiek, to prosze o przekazanie! pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj rozmawiałam z szefową Atora, obiecała, że pieniądze będą za kilka dni. Zobaczymy. Jeśli nie, dobrze, że nas trochę jest, coś zadziałamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to jest cien szansy! dzięki za informacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również czekam na pieniądze za kurs. możecie mi tylko wyjaśnić kto ma nam teraz je oddać? groupon czy ator?? pisałam w tej sprawie do groupona i dostałam informacje zwrotną że po wysłaniu zaświadczenia oddadzą pieniądze.. tylko że te zaświadczenia ma szefowa atora (mówiła że je wyśle w przeciągu 7 dni- było to na początku kwietnia), czy ma ktoś do niej kontakt aby dowiedzieć się co ona robi w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kr napisał:
ja również czekam na pieniądze za kurs. możecie mi tylko wyjaśnić kto ma nam teraz je oddać? groupon czy ator?? pisałam w tej sprawie do groupona i dostałam informacje zwrotną że po wysłaniu zaświadczenia oddadzą pieniądze.. tylko że te zaświadczenia ma szefowa atora (mówiła że je wyśle w przeciągu 7 dni- było to na początku kwietnia), czy ma ktoś do niej kontakt aby dowiedzieć się co ona robi w tej sprawie. [/quote] [quote name='kr' timestamp='1338366899' post='635148'] ja również czekam na pieniądze za kurs. możecie mi tylko wyjaśnić kto ma nam teraz je oddać? groupon czy ator?? pisałam w tej sprawie do groupona i dostałam informacje zwrotną że po wysłaniu zaświadczenia oddadzą pieniądze.. tylko że te zaświadczenia ma szefowa atora (mówiła że je wyśle w przeciągu 7 dni- było to na początku kwietnia), czy ma ktoś do niej kontakt aby dowiedzieć się co ona robi w tej sprawie.
Mi w kwietniu powiedziała, że pieniądze odda Groupon i to może potrwać, z tego co ktos napisał wyżej za pare dni powinny w końcu być, trzeba jeszcze poczekać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadzwoniłam do grupona. Niestety pani Małgorzata, kierowniczka Atora oszukuje nas. Grupon może oddać pieniądze WYŁĄCZNIE PO WYSŁANIU DO NICH ZAŚWIADCZENIA OD ATORA, KTÓREGO NIE MAMY. Zaświadczenie powinno stwierdzać, że 70 proc. sumy należy nam zwrócić. Pani Małgorzata nie odbiera telefonu. Ja jestem zdecydowana skierować sprawę na policję. Już nie chodzi o pieniądze, tylko o nieuczciwość tej kobiety, która w mediach opowiada, że nie zostawi swoich kursantów, a nas bezczelnie okłamuje i zwodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kierowniczka nazywa się Iwona Mazowiecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agryy napisał:
Ta kierowniczka nazywa się Iwona Mazowiecka [/quote] To jakim cudem powiedziała Ci, że pieniądze będą za kilka dni jak Gruopon twierdzi, że nie dostał do tej pory żadnych zaświadczeń??? [quote name='k' timestamp='1337796465' post='633003'] ja wrzucę jak juz odbiore swoje zaswiadczenie i zakoncze sprawe z nimi, bo na telefon do biura czy meila nie macie co sie kontaktowac bo one nie funkcjonują, ja innym sposobem zdobyłem kontakt do kierowniczki tej ''szkoly jazdy''
Podaj ten numer tutaj,niech pokrzywdzone osoby się zbiorą i będziemy wspólnie działać, może przez pozew zbiorowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
519191666. Tylko nie zawsze odbierają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi Pani z groupona odpisala tak: Otrzymaliśmy informację od usługodawcy o jego problemach i zawieszeniu działalności. Czekamy jednak na potrzebne dokumenty i rozpoczniemy procedurę częściowych zwrotów pieniędzy. Bardzo proszę o jeszcze kilka dni cierpliwości. Prześlę Pani wiadomość gdy tylko uzyskam konkretne informacje. tą wiadomość otrzymałam 22 maja, od tamtej pory cisza. a jesli chodzi o zgloszenie sprawy na policje, to chyba nic nie da, trzeba zakładac sprawe ;/ chociaz moze sie nie znam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
mi Pani z groupona odpisala tak: Otrzymaliśmy informację od usługodawcy o jego problemach i zawieszeniu działalności. Czekamy jednak na potrzebne dokumenty i rozpoczniemy procedurę częściowych zwrotów pieniędzy. Bardzo proszę o jeszcze kilka dni cierpliwości. Prześlę Pani wiadomość gdy tylko uzyskam konkretne informacje. tą wiadomość otrzymałam 22 maja, od tamtej pory cisza. a jesli chodzi o zgloszenie sprawy na policje, to chyba nic nie da, trzeba zakładac sprawe ;/ chociaz moze sie nie znam
........procedurę częściowych zwrotów pieniędzy.......ciekawe co to znaczy, dzisiaj specjalnie pofatygowałam się do biura po nr telefonu wypisany na zamknietych drzwiach, te trzy szóstki na końcu numeru mnie rozmieszyły, kierownika szkółki opanowała ciemna strona mocy, a i nam na dobre nie wyszło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kicia napisał:
........procedurę częściowych zwrotów pieniędzy.......ciekawe co to znaczy, dzisiaj specjalnie pofatygowałam się do biura po nr telefonu wypisany na zamknietych drzwiach, te trzy szóstki na końcu numeru mnie rozmieszyły, kierownika szkółki opanowała ciemna strona mocy, a i nam na dobre nie wyszło!
z częściowym zwrotem kosztów chodzi o to, że część osób np ja odbyłam teorie w atorze, odebrałam też zaświadczenie o ukończeniu teorii, dlatego powinni mi oddać 70% kwoty którą zapłaciłam, bo jak poszłam do innej szkółki to zaczęłam od razu część praktyczną. czytałam w poniedziałkowym dzienniku, że groupon ma wysyłać informację na maila jak będzie wyglądała procedura zwrotu pieniędzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdźcie maile, pojawiła się informacja od groupona o zwrocie pieniędzy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samobój napisał:
Znów dali 130 ofert na grupona. Daję glowę, że koleś zawinie interes. Wcześniej 174 oferty teraz 130 razem ok 300. 300 osób do jazdy x 30h = 9000h, licząc 12h jazdy na dobę - razem 750 dni roboczych. Jak to zmieścić w jednym roku, mając jeden samochód? Pozdrawiam - instruktor http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/wink.gif
====================================================================== I co? Mówiłem że tak będzie? Firma ATOR nie zdołała udźwignąć odpowiedzialności. ====================================================================== Szkoła jazdy przejechała się na promocji zakupów grupowych Dodano: 12 kwietnia 2012, 6:00 Dziennik Wschodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...