Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga! Szykuje się zmiana pogody. Ostrzeżenie IMGW

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2018 r. o 15:10 Powrót do artykułu
Będę się przejmował, jak prawdopodobieństwo będzie >=81%...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 29 lat 193 cm wzrostu waze 100 kg, mam wlasny buznes w branzy budowlany i musze posiadsc duze auto 4x4.mam hilluxa za 250 tys ale warto bylo wydac. Zadna pogoda mi nie straszna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 80%? uff, no to spokojnie rowerkiem można jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 29 lat 193 cm wzrostu waze 100 kg, mam wlasny buznes w branzy budowlany i musze posiadsc duze auto 4x4.mam hilluxa za 250 tys ale warto bylo wydac. Zadna pogoda mi nie straszna
 do tego masz iq niższe niż wartość wagi i penisa krótszego niż 29 ale milimetrów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj te prognozy.. Sprawdzi się albo nie. Mamy grudzień i okres zimowy, więc myślcie ludzie zakładajcie zimowe buty. Autem poruszajcie się z głową, dostosujcie prędkość do warunków pogodowych. Wielce zaskoczeni, ze zimno i ślisko w zimie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 29 lat 193 cm wzrostu waze 100 kg, mam wlasny buznes w branzy budowlany i musze posiadsc duze auto 4x4.mam hilluxa za 250 tys ale warto bylo wydac. Zadna pogoda mi nie straszna
 TEŻ MAM 4x4 , NIE PROWADZĘ DZIAŁALOŚCI GOSPODARCZEJ. ZAWSZE LUBIŁAM DUŻE SAMOCHODY. I TYLE W TEMACIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 29 lat 193 cm wzrostu waze 100 kg, mam wlasny buznes w branzy budowlany i musze posiadsc duze auto 4x4.mam hilluxa za 250 tys ale warto bylo wydac. Zadna pogoda mi nie straszna
 no , dobry samochód na lód ( tak jak każdy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...