Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

VII Komisariat Policji pod nowym adresem (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez KoAla, 5 grudnia 2013 r. o 19:52 Powrót do artykułu
PRL bis w pełnej krasie - rąsia, medal i niedżwiedź.   Jak się z letargu obudzicie,  to ci sami policjanci będą Was pałowali tak jak Stoczniowców w 1970 czy też mieszkańców Radomia w 1976 roku, że o całej Polsce po 13 grudnia 1981 roku nie wspomnę.   Rąsia, medal i niedźwiedź!      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno coś napisać na ten temat. Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CH.W.D.P. dla chłopców na posyłki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno coś napisać na ten temat. Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl  
reklama złodziejska jest ppłatna 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ADMINISTRATOR HEJ HEJ  NIE ŚPIJ  jak możesz wpuszczaćna stronę  złodziejska rekalmę  chyba masz działkę od kasy tak to wygląda mówie o wpise gość 06.12 .2013 godz, 10:18 Am  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko fajnie, tylko jak to jest możliwe, że w nowych siedzibach (Wyżynna i Zana) nie ma internetu dla funkcjonariuszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...