Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Vitaliy z UMCS najlepszym studentem zagranicznym w Polsce

Utworzony przez samochód retro puzzle, 23 stycznia 2015 r. o 09:06 Powrót do artykułu
Ciekawy jestem czy ci wszyscy zagraniczni studenci zdecydują się zostać w Polsce czy wyjada po skoczeniu studiów gdzieś dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W akademikach tez mają pierwszeństwo co za kraj żeby ruscy mieli większe prawa niż dzieci Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie mecyje - organizator konferencji z Bożej łaski ... rzeczywiście jest co podziwiać ... niech lepiej sobie znajdzie dermatologa bo z taką niemedialną facjatą to nawet Nobel mu nie pomoże ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPAina zdobywa kolejne przyczółki w Polsce. Zaczyna sie od wywieszania flag w oknach skończy sie na podrzynaniu gardeł Polakom tak jak to sie stało ze 200 tyś polaków na Kresach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z ukraińcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Fajnie, że wygrał ktoś z Lublina :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukrainiec to z natury bandyta w stosunku zwłaszcza do Polaków dlatego dziwi mnie promocja tego narodu oni nam za to podziękują tak jak to robił ich mentor i bohater narodowy bandera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy jestem czy chociaż jedna osoba, z tych co piszą takie komentarze, osiągnęła czegoś w swoim ubogim życiu? Hejtować każdy umie, ale coś zrobić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepędzić gawiedź stąd! Amerykanie naściągali murzynów i teraz żałują. To samo Anglicy mają z Hindusami, Francuzi z muzułmanami, Niemcy z Turkami a niedługo będzie to samo w Polsce z Ukraińcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, gdy czytam ten jakże krótki (za krótki) "artykuł" to zaczynam się zastanawiać... co miał na myśli prof. dr hab. Włodzimierz Nykiel, mówiąc "byłbym zadowolony, gdyby za dwa lata studiowało u nas od 80 do 100 tysięcy cudzoziemców"??? Czy naprawdę Ci cudzoziemcy przyczynią się do wzrostu gospodarczego czy też wyjadą tak jak robi to większość Polaków? Czy będzie lepiej gdy Ci cudzoziemcy będą "bić się" o pracę z miejscowymi i czy wielki napływ cudzoziemców nie spowoduje wzrostu zachowań nacjonalistycznych (mam tu cały czas na myśli "napływ" cudzoziemców rzędu 100 tysięcy i więcej)? Ale tao są tylko moje przemyślenia. Lęków jakichś wielkich na razie nie mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, gdy czytam ten jakże krótki (za krótki) "artykuł" to zaczynam się zastanawiać... co miał na myśli prof. dr hab. Włodzimierz Nykiel, mówiąc "byłbym zadowolony, gdyby za dwa lata studiowało u nas od 80 do 100 tysięcy cudzoziemców"??? Czy naprawdę Ci cudzoziemcy przyczynią się do wzrostu gospodarczego czy też wyjadą tak jak robi to większość Polaków? Czy będzie lepiej gdy Ci cudzoziemcy będą "bić się" o pracę z miejscowymi i czy wielki napływ cudzoziemców nie spowoduje wzrostu zachowań nacjonalistycznych (mam tu cały czas na myśli "napływ" cudzoziemców rzędu 100 tysięcy i więcej)? Ale tao są tylko moje przemyślenia. Lęków jakichś wielkich na razie nie mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, gdy czytam ten jakże krótki (za krótki) "artykuł" to zaczynam się zastanawiać... co miał na myśli prof. dr hab. Włodzimierz Nykiel, mówiąc "byłbym zadowolony, gdyby za dwa lata studiowało u nas od 80 do 100 tysięcy cudzoziemców"??? Czy naprawdę Ci cudzoziemcy przyczynią się do wzrostu gospodarczego czy też wyjadą tak jak robi to większość Polaków? Czy będzie lepiej gdy Ci cudzoziemcy będą "bić się" o pracę z miejscowymi i czy wielki napływ cudzoziemców nie spowoduje wzrostu zachowań nacjonalistycznych (mam tu cały czas na myśli "napływ" cudzoziemców rzędu 100 tysięcy i więcej)? Ale tao są tylko moje przemyślenia. Lęków jakichś wielkich na razie nie mam.
Rektor Michałowski (i pewnie nie tylko on) mówi: "Za studentem idą pieniądze", które zasilają budżet uczelni. Chyba to miał też na myśli prof. Nykiel. Niż demograficzny sprawia, że każda sztuka się liczy, a że nauczyciele akademiccy mają coraz większy problem z coraz większą liczbą baranów, którzy zapłacili za studia i uważają, że wszystko im się należy, to już inna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczba zagranicznych studentów przekłada się na prestiż międzynarodowy uczelni, a więc i jej wyższą rangę w międzynarodowych rankingach - za tym idą pieniądze na rozwój uczelni i innowacje w różnych dziedzinach nauki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcą Ukraińcy pracować to na zbiory niech zapie*****ą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest z tymi studentami z za (jakiejkolwiek) granicy. Skąd "idą" te pieniądze za studentami. Bo jeśli z naszego budżetu, to ja dziękuję za takich gości liczonych na dziesiątki tysięcy (takie życzenie funkcjonariuszy uniwersyteckich) - to ja dziękuję i jestem przeciw... Czy ktoś ma jekieś argumenty za? Oprócz tego, że dłużej zachowają swoje posadki profesorowie na prywatnych - de facto - folawarkach w państwowych uczelniach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz pytam po poprawieniu literówek: Jak jest z tymi studentami zza (jakiejkolwiek) granicy? Skąd "idą" te pieniądze za studentami?  Bo jeśli z naszego budżetu, to ja dziękuję za takich gości liczonych w dziesiątki tysięcy (takie życzenie funkcjonariuszy uniwersyteckich) -  i jestem przeciw... Czy ktoś ma jekieś argumenty za? Oprócz tego, że dłużej zachowają swoje posadki profesorowie na prywatnych - de facto - folwarkach w państwowych uczelniach?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...