Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Voo Voo w Domu Kultury (zdjęcia)

Utworzony przez ama, 17 grudnia 2012 r. o 12:05 Powrót do artykułu
hehe fot. DUDKOSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Łukasz Dudkowski niepopisał się fotograficznie. Człowiek 'stworzony' do pisania jest wysyłany jako fotoreporter. To bardzo duży błąd. Myślę, że Dziennik Wschodni musi wreszcie zrozumieć, iż są elementy dziennikarskie, którymi powinni zajmować się profesjonaliści. To tak jak np. do zrobienia zdjęcia rentgenowskiego wysyłać pediatrę - na pewno jakieś pojęcie ma, ale nie jest SPECJALISTĄ w tej dziedzinie. Ja rozumiem, że wszędzie szuka się oszczędności. Ja wiem, że mamy teraz kryzys i wszystko jest 'na nie'. Myślę jednak, że bardziej zyskacie, jeśli do odpowiednich 'zadań' będziecie wysyłać odpowiednich ludzi, przygotowanych profesjonalnie, nastawionych na konkretny efekt. Dosyć mocno wyśmiewana jest w Internecie próba zdobywania zdjęć z różnych wydarzeń od osób 'prywatnych'. Akcje typu: "Wybierasz się na lotnisko? Czekamy na zdjęcia od Ciebie. Prześlij je na alarm24@dziennikwschodni.pl, a zamieścimy je na naszej stronie." są żenujące. Doceńcie tych wspaniałych, utytułowanych Fotoreporterów, których macie w swoim gronie. Róbcie wszystko, żeby Ci ludzie chcieli dla Was pracować i stwarzajcie im możliwośći do tego. Pozdrawiam i życzę wyciągnięcia dobrych wniosków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...