Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Arenie wolno pić. Ale tylko studentom

Utworzony przez Serdeczny, 28 stycznia 2009 r. o 20:49 Powrót do artykułu
Dziwi mnie fakt, że autor, który podobno jest stałym jest stałym bywalcem lokalu tak go ostro krytykuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Serdeczny, pokaż Pan gdzie autor krytykuje lokal. Bo ja jakoś tego nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdeczny napisał:
Dziwi mnie fakt, że autor, który podobno jest stałym jest stałym bywalcem lokalu tak go ostro krytykuje
Witam, Panie Serdeczny! Podobno Elvis Presley nadal żyje, podobno Słońce kręci się wokół Ziemi, podobno..., podobno..., podobno... Sugerowałbym wcześniejsze sprawdzanie informacji przed zamieszczeniem ich na forum. W Arenie byłem dwa razy. "Stałym bywalcem" jestem, a jakże, ale całkiem innego lokalu dobre pół godziny pieszo od Areny. Sugerowałbym też ponowną lekturę artykułu. Rozumiem, że komentował Pan coś, czego Pan nie czytał. Gdyby było inaczej, nie twierdziłby Pan, że "ostro krytykuję" lokal. pozdrawiam, Dominik Smaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Marża na butelce wódki to 10 zł, a na butelce piwa 20 groszy - potwierdza Szerlak." take me to your dealer!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu już pan Bednarczyk nie pisze o Arenie - to była jego działka chyba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niskie ceny to plus. Faktem niestety jest, że jeżeli chodzi o nastawienie to więcej tam się nie pojawię. Wolę zapłacić te 2 zł więcej za piwo, ale nie być zaczepiana przez dennego ochroniarza. Muszę podkreślić, że jeżeli są jakiekolwiek tam incydenty to chyba ochrona jest jej źródłem. Zaczepianie spokojnych ludzi którzy idą się pobawić i wypić tanio piwo w klubie to już standard. Nie trzeba nic robić... po prostu być chłopakiem, nie za wysokim i nie za tęgim by przerośnięty koleś podszedł i zaczął dokuczać, poszturchiwać aż w końcu mówić "chcesz się bić? No chcesz?" Nawet w toalecie nie można się spokojnie załatwić. Barmanki też chyba powinny być chociaż lekko uprzejme dla kupujących albo jeśli już chcą powiedzieć coś mega obraźliwego to może niech nic nie robią i wykonują swoją pracę. ZDECYDOWANIE ODRADZAM Była to moja pierwsza wizyta tam wczoraj i ostatnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze przynajmniej drechy bardzo nie wejda bo wiadomo gdzie chołocie do studiowania , alko tanie plus duży i nuta tez do potanczenia , ogolnie spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...