Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W autobusach MPK będą czytać wiersze

Utworzony przez witek, 22 maja 2010 r. o 21:43 Powrót do artykułu
kur***a jak nie rumuni z akordeonami w autobusach to teraz artyści z poezją.... fak!!! to jest męczące... hehhee Ciekawe jak to będzie wyglądało np: gorąc albo jakaś ulewa, tłok w trolejbusie, a tu nagle roznosi się po kątach trolejbusa poezja.... ach... to będzie piękne... będzie otulała wszystkich pasażerów - w skrócie:"tłok, pot, pot, tłok, pot, poeeeeeeeezjaaaaaaaaaaaaaaa, pot" - fak!!! =D ale będzie brechta jak wejdzie jakiś menel ... i zasmrodzi cały autobus lol.... rzeczywiście będzie pięknie upajać się wtedy poezją.... będzie szaleństwo !!!!!!!! = D buahahhahaha ŻENUAAAAAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesteś upośledzony.Współczuję.Największa tragedia dla Lublina to ludność napływowa z okolicznych wiosek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech autobusy odjeżdżają o czasie z rozkładów i będą nowocześniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba najpierw rozgonić towarzystwo rodzinno-koleżeńskie w ZTM.Potem będzie tylko lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że częściej sprzątać. Szkoda, bo myślałem że jednak będzie normalnie. tubtin - miasto frustracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beda czytac wiersze wieszcza Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...