Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Rada Miejska i Pan President
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złodziejstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wzrastają opłaty za składowanie opadów ustalane rozporządzeniem Rady Ministrów: w 2015 r. wynosiły 24 zł za tonę, obecnie 140 zł, a w przyszłym roku już 170 zł"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogoś chyba mocno POjebało Panie Żuk!! z 50 zł miesięcznie na 126 zł, czyli z 600 rocznie na ponad 1500!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ponad 4 mln zł zabrakło w tegorocznej kasie miasta na zapłatę za wywóz śmieci od mieszkańców Lublina. " Jaki podmiot lub przedmiot działalności naszego miasta uzyskał dodatkowe rzeczone 4 miliony złotych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuK ;) !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wzrastają opłaty za składowanie opadów ustalane rozporządzeniem Rady Ministrów: w 2015 r. wynosiły 24 zł za tonę, obecnie 140 zł, a w przyszłym roku już 170 zł"
 Ceny paliw też PiSiaki ciągle podnoszą. Z resztą których podatków oni nie podnoszą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najważniejsze że nie zabrakło na pensję dla partyjnych kolesi za statystowanie w spółkach zależnych od miasta - uwaga, za chwilę opłacane trole zaczną pisać że wszystko jest cacy bo przecież prószkowski miał 50tysi w PGE więc naszym też się należy i wcale nie są tacy beeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieci, energia, gaz, paliwo, ubezpieczenia, jeszcze tylko woda i ewentualnie internet i mamy komplet. Brawo PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 2015 r. wynosiły 24 zł za tonę, obecnie 140 zł, a w przyszłym roku już 170 zł 
Czyżby potrzebna była kasa na premie i nagrody dla tych którym się one po prostu należą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tu nie halo! Ludzie segregują śmieci na coraz to więcej frakcji (odwalając robotę za odbiorcę odpadów) a ceny za wywóz lecą w kosmos. WTF?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rząd drenuje kieszenie bo potrzeba na 500+, koryto+ oraz inne plusy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym samym kończę z płukaniem wszelkich słoików , pojemników i innych opakowań.Do tej pory wszystko segregowałam,płukałam żeby wyrzucić czyste i gotowe do recaklingu.Kto mi zwróci za wodę i ścieki ? Może należałoby zacząć od redukcji zatrudnienia w biurowcu na zana bo tam 6 pięter darmozjadów siedi i pierdzi w stołki udając ważniaków. Oj dojdzie do tego że ratusz zasypiemy odpadami .Śmieci są własnością gminy to je sobie zabierajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd rękami lokalnych samorządów wprowadza kolejną podwyżkę. Pardon, ci z Nowogrodzkiej nie lubią tego słowa. Wolą "daninę" bo lepiej brzmi choć to jedno i to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie płacę. Chwila strachu i śmieci w lesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że PiS rządzi jest na kogo zgonić... Lubelskie matoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żaden Żuk, to nie Żuk podnosi stawki składowania odpadów ani też nie ustala cen benzyny, ustawa jasno mówi że system wywozu śmieci musi się bilansować tzn. samorząd nie może na nim zarabiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuK ;) !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak nie szkoda mi było lemingów warszawskich tak i nie szkoda lubelskich. Macie co chcieliście. A komentarzy, że to wina PIS, że Lublin jest tak zarządzany nawet nie skomentuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...