Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziękuję "dobra" zmiano :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wpisy i skojarzyły mi się nie wiedzieć czemu z janczarami tak jako pojęcie i desygnat. Cielawe o której godzinie się skończą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to że za wywóz śmieci zapłacimy więcej to nie wina PiS przecież Lublinem rządzi PLATFORMA , po drugie to że paliwo drożeje to nie wina PiS.Barylka ropy tanieje a paliwo pozostaje na tym samym poziomie albo idzie w gore.Poprostu każdy ma okazję żeby windować ceny i zwalać na PiS a przy okazji zarabiać.Zywnosc idzie w górę nie przez PiS tylko przez sprzedawców którzy podnosząc ceny chcą zarobić jeszcze więcej i tak w kolko.Korzysta się z okazji że można zwalić na PiS
 tia to nie wina PiS że wprowadza dodatkowe podatki na paliwo, to samo nie wina PiS że podnosi stawkę za składowanie odpadów która w 2015 wynosiła 24 zł a już w przyszłym roku będzie wynosić 170 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieci drożeją nie tylko w Lublinie, więc to chyba oczywiste że winę ponosi nieudolny rząd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wynik rozporządzenia PiSowskiego ministra Szyszko (tego od wycinki puszczy), oraz wynik pisowskich ustaw. Trzeba pogonić Misiewiczów w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż powiedzieć więcej niż to, że Tułajew był przeciw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ponad 4 mln zł zabrakło w tegorocznej kasie miasta na zapłatę za wywóz śmieci od mieszkańców Lublina. " Jaki podmiot lub przedmiot działalności naszego miasta uzyskał dodatkowe rzeczone 4 miliony złotych?
 ŻUŻEL - sport niszowy dla nielicznych amatorów hałąsu i smrodu spalin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy w Lublinie PiS rządzi ? Żuk i jego drużyna to tak !!! jak żeście wybrali tak macie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wspierać żółte kamizelki z całej Europy ***s://***pb.pl/czarna-wizja-smieciowa-691523
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie bede placic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ponad 4 mln zł zabrakło w tegorocznej kasie miasta na zapłatę za wywóz śmieci od mieszkańców Lublina. " Dziwnym trafem akurat taka kasa zasiliła lubelski żużelek, wypiorą kasę, narobią długów i spadną do 1 ligi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miałem umowę z KOM EKO to płaciłem 33 zł/m-c, potem 50zł/m-c do UM, teraz mam płacić 75 zł./m-c. Czy nie należałoby powrócić do systemu, w którym właściciel nieruchomość podpisuje umowę z firmą wywożącą śmieci sam. Była by konkurencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się państwo za coś bierze. Jest gorzej i drożej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ktoś mi wytłumaczy z czego wynikają takie stawki jak 75 / mc za rodzinę 3+ w domku jednorodzinnym?! przecież to jest 900 PLN rocznie!! piszą tu ze koszty składowania odpadów są wysokie i rosną. Tylko że, skoro ja segreguję (i rozumem że kom-eko to jeszcze sprzeda) to tych zmieszanych do składowania jest mało i ja nie wiem dlaczego mam płacić 900 pln rocznie skoro składowanie tony odpadów kosztuje 170 pln, a ja tych zmieszanych nie wyprodukuję tony rocznie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...