Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłem w takim kinie w Paryżu,moim zdaniem takie kina to badziewie.Filmy najlepiej odbiera się w klasyczny sposób,tzn. bez efektów specjalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak liczyłam na IMAX. 4DX to zabawka raz na pół roku albo rzadziej, bo zbytnio droga w porównaniu z normalnym seansem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety (normalne) na filmy w sali 4DX w Krakowie i w Warszawie kosztują ponad 40 zł.  Zobaczymy jak będzie w Lublinie.  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co więcej, dzięki technologii 4DX™ widzowie fizycznie odczują efekty takie jak wiatr, mgła, błyski piorunów i zapachy spod pachy, Łoj bedzie sie działo tera w tym Felycyty.Bedo takie filmy jakich świat lubelski nie widział. Bedo całe wioski pielgrzymować do Lublina by tylko poczuć wiater,mgle,pioruny i zapachy.To dopiero bedo cuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu taki krzywy ekran w tym konie ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A IMAX? kiedy na wsi Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A popcorn wnosić pozwolą jak wiatr hulał będzie po sali?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pospólstwo, sądząc po ilości plusów - zachwycone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra sprawa :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestałem chodzić do kina.   Płacąc taką kwotę za bilet muszę obejrzeć ninimum 20 minutowy blok reklamowy oraz być skazanym na ludzi, którzy muszą żreć popkorn, czipsy itp. Ludzi korzystających z komórek, czasem nawet prze nie gadających. Gadających ze sobą, bachory niemogące wysiedzeć spokojnie do końca seansu.   Zresztą teraz filmy to głównie efekty, fabuła żadna a z roku na rok jest coraz gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka fabuła !? dziś w kinie liczą się ruchome krzesła :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestałem chodzić do kina.   Płacąc taką kwotę za bilet muszę obejrzeć ninimum 20 minutowy blok reklamowy oraz być skazanym na ludzi, którzy muszą żreć popkorn, czipsy itp. Ludzi korzystających z komórek, czasem nawet prze nie gadających. Gadających ze sobą, bachory niemogące wysiedzeć spokojnie do końca seansu.   Zresztą teraz filmy to głównie efekty, fabuła żadna a z roku na rok jest coraz gorzej oraz zasysam paliwo a także zebry.      
  Bardzo dziękujemy za wypowiedź. Jest ona bardzo interesująca. Prosimy jeszcze o informację co Pani nie odpowiada. Bardzo nam przykro że tracimy tak znamienitego krytyka filmowego. Tworząc coś nowego nie pomyśleliśmy o specjalnym schowku na maść na ból dupy. Bardzo przepraszamy i dziękujemy za konstruktywną krytykę.   Zespół GMTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bede tam chodził bo bedzie drogo. jesli cena bedzie powyzej 35 zł za senas to nie wroze sukcesów. gra niewarta swieczki .. 90% ludzie oglada filmy na nielegalu, a pozniej kupuje na dvd z promocji o ile naparwde chce miec dany film w płytotce. pare mieiscy temu chciałem zobaczyć Lewiatana. czytam reprertuar tych poprocnowych ultipleksi seksi kin i klops... Zadne z tych badziewnych kin - ani multikino ani cinemacity, nawet Bajka nei wyswietało filmu, którym byłem zainteresowany W centrum Kultury na pewowiaków wyswiatlano za 8/ 10 zł . wiec tam sie udałem.  70% filmów w multipleksach to badziew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodze do kina od lat,jest za drogo,kupuje za to namiętnie filmy na DVD i mam ich już sporo.Ostatnio w mpiku na wyprzedaży kupilem 14 filmów blu ray za 45 zł!!!!!!! Tak za wszystkie :) I bynajmniej nie jakiś badziew.Lubię jeździć po marketach i szukać dobrych cen,również na muzykę.Kina z wiatrem itd?Życzę wam młodzi abyście kiedyś tak odbierali filmy jak ją w Kosmosie np Obcego lub Szczęki bez tych wszystkich efektów..Pamięta kto bitwę o Midway z tymi wielkimi głośnikami w Kosmosie?Ale była jazda :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bilet na zwykły film w weekend 30 zeta od osoby w tym 20 minut reklam i zakaz wnoszenia własnego picia i jedzenia...to się nazywa byznes...wyprawa rodzinna 2 plus dwa 120 zeta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziękujemy za wypowiedź. Jest ona bardzo interesująca. Prosimy jeszcze o informację co Pani nie odpowiada. Bardzo nam przykro że tracimy tak znamienitego krytyka filmowego. Tworząc coś nowego nie pomyśleliśmy o specjalnym schowku na maść na ból dupy. Bardzo przepraszamy i dziękujemy za konstruktywną krytykę.   Zespół GMTO
ha ha ha dobre,popieram !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio bylam w Cinema City z dziećmi..3 bilety - 71 zł,za projekcję 3 D,trochę drogo..Raz na jakiś czas można sobie jednak pozwolić.Wystrój,obsługa,wygodne fotele,klima i sam film -  wszystko ok.Ci którzy tak krytykują ceny,efekty i wszystko co możliwe po prostu niech nie chodzą,co dla jednego fajne dla drugiego być nie musi a "narzekacze" mają o czym gadać. Nie ktorym to i maść na ból dupy by nie pomogła..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę? Nigdy nie postrzegałam tego typu problemów w tych kategoriach. Deb0308 - To jest dobry temat:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...