Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nie mieli do tej pory ?! Rzeczywiście Trzeci Świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ulica Kunickiego, zwana tu Unickiego to świat czwarty ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he, "sygnał zanika, chociaż kable są już podłączone", to ci dopiero zagadka Internet bezprzewodowy na kabel - cała policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internet będzie ale u Komendanta tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kocham naszą Policję i dlatego jak trzeba mogę bezpłatnie przekazać im dwa routery za pomocą których rozdzielą sygnał do kilku komputerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co śmiać - jak dostęp do internetu będzie tylko w jednym komputerze to drastycznie zmniejszą ryzyko włamań...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyszek napisał:
Ja kocham naszą Policję i dlatego jak trzeba mogę bezpłatnie przekazać im dwa routery za pomocą których rozdzielą sygnał do kilku komputerów.
nie podpowiadaj bo jeszcze tak zrobią niech chodzą do komendanta sprawdzać naszą klasę i pogadać na gg niach niach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A znacie jakiś złodziejski rząd,który dobrze wyposaża Policję ? A plebanie mają wyposażenie full...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie gdzie my mieszkamy ? W kraju Unii Eropejskiej czy w zacofanej Afryce !!! Jednocześnie podpowiadam, że jak są problemy z internetem stacjonarnym to istnieje jeszcze mobilny. A jeszcze pytanie jak w 21 wieku może funkcjonować komisariat bez internetu ? nie chce nikogo obrażać ale swoje zdanie na ten temat mam i może ktoś wreszcie pomyśli jak rozwiązać ten problem nie koniecznie w Urzędzie Miasta , przypominam jest jeszcze KWP !!! O litości !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to juz normalnie będzie ultranowoczesna policja z jednym komputerem w sieci Internet - Ciemnogród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...