Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jedyna pewność,że tych cwaniaków co planują likwidację łóżek szpitalnych również również sięgnie kostucha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tych jałopów z MZ kiedy zachorują wyznaczyć termin za 40 lat. Jeśli nie to zaskarżyć Polskę do TE. Może już tych głupków już nie będzie. I to dzięki ich pomysłom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niech samorząd wojewódzki marszałkowski działa dalej do pracy marszałku Sosnowski ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W państwowych szpitalach zmniejsza ilość łóżek żeby zrobić miejsce na rynku dla prywatnych szpitali. Biznes będzie się wtedy dobrze kręcił i cwaniaczki się ustawią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OTO janosikowe i efekt programu 500 plus. Komuś trzeba zabrać...aby swój miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im gorzej w publicznych /na NFZ/, tym lepiej w prywatnych/płatnych/.Po to jest reforama aby nagnać kliienteli do SWOICH PiSowskich lekarzy./ bo prawie tylko oni będą mieli kontrakt z NFZ/Brawo, bardzo dobra zmiana. A stawki na przymusowe ubezpieczenie zdrowotne zostaną też zmniejszone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem co napisać żeby to zabrzmiało dobitnie .A klnąć nie chcę ........................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana...Psia ich mać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."Na oddziałach onkologicznych liczba łóżek się nie zmieni" ...Prawdę mówią. Przecież właśnie niszczą Centrum Onkologii gdzie liczba łóżek miała być podwojona.Piękny przyklad manipulacji . W koncu lepiej brzmi : "liczba łóżek się nie zmieni " niż " łóżek nie przybędzie" choć wszyscy wiemy jak sa potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leczyć się będą Ci co MAJĄ Pieniądze. pozostali do ..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajmy jeszcze trochę to pis-da nasz wyleczy ze wszystkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, może PiS obetnie nam kasę na służbę zdrowia, ale na pewno dołoży na budowę kościołów! I o to chodzi, cóż tam życie doczesne, wieczność to jest to. Czyli "dobra zmiana" na całego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, że więcej nie umiałem, niż umiałem, to teraz już nic nie wiem. Kolega z Polfy też wszystko zapomniał, a był samodzielnym konstruktorem. TO, CO MYŚMY RYSOWALI TO TRYWIAL. Tak powiedział. Obawiam się o mecz na szczycie nizin. Nie może się okazać, że jakiś LWG zdopingował piłkarzy Górnika Łęczna. Stąd milczenie. Wróćmy do niewydolności szpitali. Wzrasta liczba niewydolnych kwotowo pacjentów z przeróżnymi niewydolnościami ich wewnętrznych organów. Rośnie liczba chorych, rośnie liczba zgnów. To musi być, aby zachować szanse na utrzymanie się złotego. RP jest niewydolna. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz? I umarł Helmut hydraulik. Trup ścieli się gęsto i tu i tam, a parlamentarnym dziwkom antypolskim w to graj. Kasiory coraz mniej, a przypadłości przybywa. Na początku kręci się wokół nich wielu (więcej, niż dwóch) spacjalistów. W domach leków w chuj, oprócz przeciwbólowych, które znikają w mgnieniu oka. A tu kolejny specjalista zapisuje inne leki. Tu nie chodzi i inne nazwy leków, lecz o kibel i śmietniki, gdzie drogie leki są wyrzucane. Naprawdę się zbuldoczyłem. Póki co przypominam, że najważniejszy jest skład codziennej michy. Micha ma zasadniczy wpływ na funkcjonowanie ciała i klepicha. A kolejki będą rosły nie tylko do ortopedów. Narki. LWG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SPSK4 przujmują każdą ilość, kotów ! Dachowców, syjamskich i innych, jest to lubelskie utajone schronisko, pałętają się po korytażach niskiego parteru, przy Ginekologii Operacyjnej, zanieczyszczają korytaże, i inne pomieszczenia, a szpital ma najlepsze noty , wszelkie komisje akredytacyjne i ISO nie zauważają tego problemu.Jest to jeden z najbardziej skorumpowanych szpitali, kotki dokarmiają pracownicy w tym jedna " pani profesor " i dyrekcja może jej naskoczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...