Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W lubelskim hospicjum brakuje specjalistów

Utworzony przez lbn, 5 sierpnia 2010 r. o 12:23 Powrót do artykułu
Nie po to konowały studiowały tyle lat za publiczne pieniądze żeby "babrać" się w umierających. Lekarze muszą dobrze zarabiać i budować kolejne wille a ludzie niech się sami leczą. Niestety to typowy elektorat PO - dla nas wszystko a motłoch niech zdycha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypraszam sobie takie teksty!!! Studiowałem za swoje ciężko zarobione pieniądze!!! Jak Ci nie pasuje, to idź na medycynę, zrób specjalizację z opieki paliatywnej, i wybuduj sobie willę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
Nie po to konowały studiowały tyle lat za publiczne pieniądze żeby "babrać" się w umierających. Lekarze muszą dobrze zarabiać i budować kolejne wille a ludzie niech się sami leczą. Niestety to typowy elektorat PO - dla nas wszystko a motłoch niech zdycha.
a kto na dziennych państwowych nie studiuje za państwowe pieniądze? puknij się zanim coś napiszesz poza tym, zmień chociaż trochę styl pisania, bo pod prawie każdym artykułem piszesz to samo. jesteś beznadziejny/a, sam rusz dupę i zacznij coś robić, nierobie. brak słów na Ciebie. i nie przeginaj z tym, co piszesz, bo chyba nie wiesz co mówisz. lekarze, nauczyciele i inni, nie od razu są zepsuci, ale pacjenci ich psują przez łaszenie się i lizanie tyłka, a potem motłoch narzeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładnie nazywać pacjętów motłochem. A jeszcze piękniejsze są słowa o babraniu sie w umierajacych. Czy was kiedykolwiek spotkało cierpienie???????????? ciekawe jacy byscie byli mądrzy będąc w roli osoby chorej ale zapewniam was że wszystko przed wami każdy może być ciężko chory. A mowa jest tu o dzieciach czekamy na takiego lekarza ja i moje dziecko, i prosimy Boga o to aby Ojciec Filip jak najszybciej go znalazł. A jak ktoś chce wyrazić swoje zdanie to niech się najpierw zastanowi nad językiem i przemysli to co pisze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...